Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser8461

Vendég
A fórum vezetője/kezelője tudja beállítani, hogy kik legyenek képesek képet berakni aláírásnak. Itt ez nincs beállítva.
 

DeletedUser102

Vendég
Mért kapok 18.30 kor iditott támadást???Amikor 18 órától szünet van??
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy hiba, én már jelentettem, 19:00-kor indul a szünet. :/
 

DeletedUser102

Vendég
Persze egyszerű egy óra eltolódás:De könyörgöm ez Magyar fúrum mért nem lehet normálisan a MAGyAROKNAK normálisan le irni?? S ezért ki kárpótól bárkit??Nem jön támadás 18 óráig elmegyek nyugodtan bár melyik játékos fel áll a géptő.S szomszédjától kap egy óra alatt jó pár támadást:Ez a félre tájékoztatás s ezért ki a felelős??
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos szerintem felelős lehet:

-rendszerhiba
-a Support (lehetséges egy órával elcsúszva tüntették fel az időkeretet [tévedni emberi dolog])

Én a hibára szavazok,
 

Moira

Ex-CM
Kedves Inaska!

Én vagyok a felelős.

Viszont most utoljára figyelmeztetlek a stílusod miatt. Nagyon offenzív és támadó. Szerintem ideje módosítani ezen és egy barátibb hangvételt megütni a fórumon társaiddal szemben, mert senki nem tett olyat, amely indokolná a stílusod. Ha ezen nem tudsz módosítani, akkor a fórum szabályai értelmében, immár többszörös figyelmeztetést követően kénytelen leszek fellépni. Remélem, hogy ezt el tudjuk kerülni.

A csúszás oka a téli időszámítás. Az időpontok kiválasztásakor nem vettem figyelembe, hogy a szerver szerinti országban nincs téli időszámítás, illetve erről nem tudtam. Pontosan ezért csúszott egy órát a béke. Erről mindenki, beleértve engem is, akkor értesült, amikor 18:01-kor megérkezett az első kérelem, hogy hiba áll fenn és nekikezdtük kutatni az okát. A béke további elemeit már átírtam ennek megfelelően. Elnézést kérek minden érintettől az eset miatt. (Illetve annyi kiegészítés, hogy UTC módban van megadva a számítás, és bár a megfelelő zónát választottam ki, az UTC nem követi az idő változást, míg pl. a GMT igen.)

Egyebekben kellemes Karácsonyt kívánok!

Tisztelettel
Moira
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser102

Vendég
S akkor most mi van kérdezem s elnézést semmi meg oldás ??Finomabban nem tudom kérdezni? Nem fejtem ki többet a véleményemet:(
 

Moira

Ex-CM
Igen, ez van. Elnézést kértem, leírtam, hogy mi történt. Benne van az ÁSZF-ben, hogy vannak hibák, előfordulnak és amint tudjuk, javítjuk őket. Ez történt itt is.

Panaszt lehet tenni ellenem a német vezetőségnél. Elérhetőségét a főoldal impresszum linkjén megtalálod.

Minden véleményt el lehet mondani, a stílus a kérdés. Nem finomkodni kell, de sajnos fröcsögsz, akkor is, ha ezt te nem látod be. Az pedig a közösség egészére negatívan hat ki. Engem is lehet szidni, többen megtették már és pusztán azért, mert valakinek nincs rólam jó véleménye még sosem tiltottam senkit. Ha viszont ezt nem tudod kulturált, szabályszerű formában megtenni (vagy más, a személy kérdése itt lényegtelen), akkor szankcionálni fogok. Elegendő figyelmeztetést kaptál.
 

DeletedUser102

Vendég
Bocsánat hogy meg kérdezem az Achilles szövibe 18óra után nem engedett támadni de a KGB nek igen :Akarod elküldhetjük a jelentéseket:
Csak most kaptam először figyelmeztetés már bocsánat:(
 

Moira

Ex-CM
Az ügyfélszolgálat menüben pontosabb választ tudsz kapni, ha konkrét kérdésed van. Itt konkrét eseteket nem tudunk megbeszélni, mert az adatvédelmi törvényesk ezt nem teszik lehetővé. Kérlek, hogy ott keress fel, és választ fogsz kapni a kérdéseidre.
 

DeletedUser9494

Vendég
Kedves Inaska!

Én vagyok a felelős.

Viszont most utoljára figyelmeztetlek a stílusod miatt. Nagyon offenzív és támadó. Szerintem ideje módosítani ezen és egy barátibb hangvételt megütni a fórumon társaiddal szemben, mert senki nem tett olyat, amely indokolná a stílusod. Ha ezen nem tudsz módosítani, akkor a fórum szabályai értelmében, immár többszörös figyelmeztetést követően kénytelen leszek fellépni. Remélem, hogy ezt el tudjuk kerülni.

A csúszás oka a téli időszámítás. Az időpontok kiválasztásakor nem vettem figyelembe, hogy a szerver szerinti országban nincs téli időszámítás, illetve erről nem tudtam. Pontosan ezért csúszott egy órát a béke. Erről mindenki, beleértve engem is, akkor értesült, amikor 18:01-kor megérkezett az első kérelem, hogy hiba áll fenn és nekikezdtük kutatni az okát. A béke további elemeit már átírtam ennek megfelelően. Elnézést kérek minden érintettől az eset miatt. (Illetve annyi kiegészítés, hogy UTC módban van megadva a számítás, és bár a megfelelő zónát választottam ki, az UTC nem követi az idő változást, míg pl. a GMT igen.)

Egyebekben kellemes Karácsonyt kívánok!

Tisztelettel
Moira


Tisztelt Moira!

A kérdésem azért itt teszem fel, mert lehetséges ,hogy másban is megfogalmazódott ez a kérdés ....
Tehát a tájékotatás szerint :
Két béke időszak lesz, ennek ideje:
1) 2013. december 24. 18:00-tól 2013. december 26. 23:00-ig
2) 2013. december 31. 12:00-től 2014. január 01. 18:00-ig

Ha jól értelmezem akkor a béke kezdete csúszott egy órát.. Mivel nem hiszem ,hogy mindenki átállítja a grepoóráját UTC és GMT szerint a megfelelő időzónára, ezért a "magyar" órákat figyelembe véve ez azt jelenti, hogy a béke vége is csúszik egy órával és a következő béke kezdete is.... Vagy módósítva lett esetleg azóta ?

Békés és boldog ünnepeket.
 

Moira

Ex-CM
A kérdés jogos. Amint kiderült a zónák ilyen volta, átállítottam a békéket is. Így a tervezett időben lesznek. Tehát holnap este 11-ig tart a mostani béke.
 

DeletedUser

Vendég
23 az nem 11? este?!! Nem értem miért kell értetlennek lenni.
 

DeletedUser102

Vendég
Bocsánat ha fen meg nézed mi van irva December 26 án 23 óráig:)Meg bocsánat ha olvasod "Holnap estig az nem 11 óra még egyszer bocsánat:(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
"Tehát holnap este 11-ig tart a mostani béke."
Mivel december 25.-én írta Moira

Lefordítva: december 26. 23:00:00 ig tart a béke. Azaz ma este 11-ig (Ma: 23:00:00)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser102

Vendég
Az analóg orát be lehet állitani 12 óra vagy 24 órás időre ha nem tudnád:Jó hogy nem kar órával jössz igaz mert az nem mutatja 23 órát:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, nincs több kérdésem! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent