Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser9494

Vendég
Bocsánat ha fen meg nézed mi van irva December 26 án 23 óráig:)Meg bocsánat ha olvasod "Holnap estig az nem 11 óra még egyszer bocsánat:(

Tiszteletem!

Ugye most nem ezen fog menni a vita?
Moira nem azt írta, hogy 11 óra múlva , hanem este 11 órakor vagy másképp mondva 23-ig. Ig..... nem múlva....
De mint a hozzászólásában is olvasható a tervezett időpontban fognak kezdődni illetve véget érni a békék....
Ez semmi más , mint szövegértelmezés.
További jó játékot!
 

DeletedUser102

Vendég
Teljes mértékbe igazat adok neked igy kel ezt értelmezni:Más ként mondva ez a lényeg :Bár melyik digitális órámon se állítom 12 órára Pedig ott van AM PM jelzés:

Köszönöm meg értésedet:

További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser8461

Vendég
Ez esetben személyesen fordulhatsz hozzá, megkérve, hogy ezt az opciót kapcsolja be. De én sem látom sok értelmét, hogy képeket rakjunk be, csökkenti az áttekinthetőséget.
 

DeletedUser5524

Vendég
Kedves Inaska!
Kérlek Téged is és Társaidat is, hogy üldözési mániátokat orvosoljátok.
Eddig méltó módon küzdöttetek a KGB ellen, pontosabban védekeztetek.
Hidd el védekezni könnyebb, főleg akkor, ha azt okosan művelitek.
Kérünk, hogy a csalásra utaló városneveket tüntessétek el.
KGB nem csal, nincs mivel.
Amennyiben nem teszitek meg / Cikaboy /, úgy a vezetőséget kérem, hogy szólítsák fel őket az etikus viselkedésre.
Tomylee
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem lehetne ezt beállítani? :)

Igen Ty megmondta kit keress, de kiegészíteném, hogy nem valószínű hogy megadják, mert ha egynek megadják értelemszerű a többinek is meg kellene, ha meg nem tehetjük meg akkor annak biztos van valami oka :(
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet újra kezdeni egy fiókot a facebook miatt ami már nem is él, a facebookot meg nem lehet megváltoztatni mert a városomat épp elfoglalják. Lehet moderálni de már nagyon unom sok bugot és a károkat amiket ezek miatt elszenvedek. Aztán teljesen leszarom, hogy mi van a szabályzatban, mit engedhet meg magának az innogames. Mivel valós összeg után, az érték is valós, így a kár is valós amit elszenvedek, és nem holmi szabályzat hanem a törvény szerint.. De még le is szarnám ha nem kéne ilyen bagatell hiba miatt 8-10 órát várnom egy retek újra kezdésre. Elnézést a kulturálatlanság miatt, én is ellenzem, de egyszerűen szánalmas, hogy mik vannak. Mi köze egy facebook fióknak a grepolishoz? Vagy inkább fordítva? Milyen jogon tagadja meg a játék tőlem az azonnali újrakezdés lehetőségét, mikor az email cím a névadó? Már unom azt is, hogy valami amatőr hibák miatt kell írni supportnak.. Vagy a hibákat csak játékos bejelentés után nézik?. Ez az említett dolog is gondolom nem új keletű, de bevallom nem mostanában akartam újra kezdeni. Az ilyen nem frissül normálisan, csak 5perc múlva látom, cookiek egyfolytában törölgetni, frissítgetni az oldalt, egyre nagyobb grafikus kép betöltés már nem is említek.
 

DeletedUser102

Vendég
Ez igy igaz állandóan le fagy a játék újra frisíteni kel:S ezek nagyon kellemetlen dolog amikor jönnek a támadások:Az előtt ezek nem voltak:( Mi lesz ha még jönni fognak a Hősök:A test szerveren sose fagy le érdekes igaz csak egy városom van:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Ennyit a RoadMap-ról meg a kis fejlesztésekről.
Attól félek a folyamatos fejlesztés csak a Lagoonia, meg a BountyHounds sorsára viszi a Grepolist :(
 

DeletedUser8461

Vendég
Ennyit a RoadMap-ról meg a kis fejlesztésekről.
Attól félek a folyamatos fejlesztés csak a Lagoonia, meg a BountyHounds sorsára viszi a Grepolist :(

Wat.jpg


Darkest:

1: A RoadMap-hez semmi köze sincsen ahhoz, hogy hibák vannak a játékban. Én, és társaim mellesleg semmilyen hibát nem tapasztaltunk.

2: A Lagoonia, és a BHO nem azért áltak le, mert hibásak voltak, és hogyismondjam, "rosszul fejlesztették", ahogyan te is említetted, hanem nem hozta be a várt eredményt. Magyarul nem érte meg fenntartani a játékot pénzügyi szempontból.

Na a Grepolis-szal ilyen nincs, erről biztosíthatlak, így ne menjünk ebbe bele.
 

DeletedUser

Vendég
Én, és társaim mellesleg semmilyen hibát nem tapasztaltunk.

Hibák: Kémkedés 1000 ezüstel megy el görgőn kell álítan ellen, kereskedés saját városok között rossz összeget ad meg hiba üzenet, funkció nélküli görgő, áttekintésnél nem mindig frissül, áttekintésnél vermekbe ezüst rakásnál rengetegszer hiba üzenet nem engedi be rakni kézzel kell átírni mint ahogy kereskedésénél is hasonló, áldásnál hol frissül hol nem pl. kikötő ablak így vagy pl birit gyárt vagy bárkát, ugyanez a kaszárnyánál, szigetküldetéseket nem enged megnyitni néha az oldal frissítése kell hozzá, régi foglalási rend ha a gyarmi bejön a bónusz "leesik" pl 10% támadó erő, holott a város kapja az áldást nem a játékos és a népesség növekedés se megy le, a minuszos támadó erő "áldást" a támadó csapatoknál nem jelzi ha úton vannak és közben "érvényesül". És ezek amik most így eszembe jutottak mert gyakran látom..
 

DeletedUser102

Vendég
Mindenkinek BUÉK:)

Kérdésem miért is hagyták meg a BÉKE időbe a Kémkedést hogy egyes szövik ebbe élik ki magukat hogy mások vermeit fosszák ki Szilveszter napján???
 

DeletedUser9677

Vendég
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy: mikor megnyerek egy csapattal egy világot ugy kapok egy oklevelet! Megtalálom valahol ezt az oklevelet ha a világban már nem vagyok aktív???
 

DeletedUser

Vendég
szeretném megkérdezni hogy hogy lehet ez
------------------

[report]f1e6ea25f62897e9198cb9196094b5d6[/report]minden jelző sülyedt nem áttörésel jött a támadó -19 szerencsével és mégis majdnem minden egység bejutott?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
képet rakj fel ne jelentést, mert azt nem látja senki..

Amúgy:
Néhány összefüggés a hajók kapcsán:

1. eset
támadó: szállítóhajók, tele egységgel, nincs áttörés
védő: szállítóhajók
= normál szárazföldi harc


2. eset
támadó: szállítóhajók, tele egységgel, nincs áttörés
védő: hadihajó
= minden szállítóhajó elsüllyed, földi egységek megfulladnak


3. eset
támadó: szállítóhajók, tele egységgel, van áttörés
védő: hadihajó
= szállítóhajók egy része meghal a földi egységekkel együtt, egy része átjut és harcol a szárazföldön

4. eset
támadó: szállítóhajók, tele egységgel, hadihajó
védő: hadihajó
= hadihajók csatáznak. Ez után az eset beosztható másik verzióba.

5. eset
támadó: hadihajó
védő: szállítóhajók

a) saját város hajói, van földi egység = nincs veszteség (*kivizsgálás alatt, válaszom itt a jövőben módosulhat)
b) saját város hajói, nincs földi egység = elhullnak a szállító hajók
c) támogató egységek hajói, földi egység szállítására mind szükség van = nincs veszeség
d) támogató egység hajói, nincs szállítandó földi egység = elhullnak a szállítóhajók

Ha az ügyfélszolgálaton át eljuttatod nekem a konkrét adatokat, amelyek a fenti képen nem látszanak, ki tudom viszgálni, hogy mi történt, bár az ellenséges egységek adatai védelmében, csak azt tudnám megerősíteni vagy cáfolni, hogy az adott esetben bug történt, vagy sem.
http://forum.hu.grepolis.com/showthread.php?298-Tengeri-Harc
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan ezt Moira írta, ennek ellenér úgy gondolom, hogy ez egy pontban hibás, vagy fordítási hiba csúszott bele. A 3. pontban leírtak nem így történnek. Amennyiben valaki tengerről támad hadihajó ( jelző, birema, tirema) nélkül, és a támadott város kikötőjében akár egy darab jelző is van, abban az esetben teljesen mindegy milyen módon lett indítva a támadás, minden süllyedni fog, a támadó fél egyetlen katonája sem fog partot érni.

Az áttöréses támadás csak abban az esetben használható ki, ha jelzők is mennek a csapattal. Egy ilyen csata során a jelzők harci értéke 50%-ot esik, viszont lényegesen több szállítóhajó éri el a partot abban az esetben is, ha a jelzők nem tudják az összes védőhajót legyőzni. Természetesen ha a jelzők az összes védőhajót kiütik, akkor megint csak mindegy hogy indítottad a támadást, minden szállítóban ülő harcos partot ér és harcolni fog.

Az eredeti kérdésre pedig a következő a válasz. A jelzők vs birémák aránya határozza meg, hogy mennyi szállítóhajó ér partot, még abban az esetben is, ha a támadó fél tengeren alul marad. Nagyon nagy túlerő (20-25szörös biréma szám) esetén is néhány (1-6) szállító partot fog érni. Minél kisebb a védőcsapatok fölénye, annál több szállítóhajó ér partot, még akkor is, ha a támadás során a jelzők alulmaradnak. Nem láttam a jelentést, de ha minden szárazföldi partot ért, akkor éppen csak néhány birema maradhatott meg a támadás során.
 

DeletedUser

Vendég
Hali!Olyan kérdésem lenne,hogy a duplázott akkor is ráérek rátenni a támadásra még mielőtt beérne a támadás és így is duplán számol vagy csak akkor számol duplán mikor a támadás előtt aktiválom?
Köszönöm.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A harci pont duplázóra érted ugy-e? (Kiélesedett érzék). Ez 12 óráig minden városodra érvényes, támadásra akkor is, ha 1 másodperccel a támadás beérkezése előtt aktiválod.
 

DeletedUser9302

Vendég
Figyeljetek egy kérdés.
TY írta, hogy a InnGames játékokat akkor zárják be ha nem érdemes fenntartani.
Viszont azt figyeltem, mindig max. 5 játékot üzemeltetnek.
Miért?
Miért nem lehet több?

Gondolom bejött a FOE bezárták a BHO-t [Gondolom ennek volt a "legrosszabb bevétele".]. (Csak találgatok, itt még nem voltam fennt).
De az biztos, hogy jön a TW2 bezárták a Lagooniát.

Miért nem lehet 6 játékuk vagy több?

Na ezt nem értem.
 
Fent