Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser8461

Vendég
Jó reggelt,

A kérdésedben ott van a válasz. Amelyik játékban a rá fordított idő, energia, és pénz nem térül meg, azt nem érdemes fenntartani. Mivel ők tervezték ezeket a játékokat, ragaszkodnak is hozzájuk, és csak a végső esetekben válnak meg tőlük. A játékok közt nincs összefüggés, így nincs olyan, hogy az egyik játék "felváltja" a másikat.

A Bounty Hounds online eleinte jól ment, de ugye az MMORPG-k közt nagy a verseny, és mivel a folyamatos használat (értsd ez alatt, hogy ott a karakterekkel mászkálni tudsz, és mindenféle akciókat csinálsz) jobban leterheli a rendszert, így a fenntartása is költségesebb. A Lagoonia meg egy egyszerűbb, hangulatosabb játék volt, de egy idő után unalmassá vált (szvsz.), és már fél év után is látszott, hogy a fejlesztők nem láttak benne sok jövőt.

Egy szó mint száz, sajnos ezektől a játékoktól búcsúzni kellett, de a jelenlegi 4 játék nagyon erős, és tényleg telibe találták őket, több milliós regisztráló számmal. A TW 2 is jónak ígérkezik, és készül még másik játék is.
 

DeletedUser9229

Vendég
Üdv.

Az Omicron világhoz hasonló paraméterekkel rendelkező világ indulásáról valami információ nincs?

Kösz
 

DeletedUser9302

Vendég
Tau szerintem kérdéses.
Nagyon hajaz az 1-es felé, de kisebb esélyt látok a Gyors (és lázítós :D) felé.

Hogy miért.
Most nyílt 2-es szerver a Rho.
Van egy 3-as is tehát egy Omicronhoz hasonló szerver várható.
Szerintem bármilyen sebesség lázítós lesz.
A Limit, lehet kisebb lesz mint szigmán.

De Mivel Lambda áthúzta a számításaimat, még mindig van.
Számolásom szerint Sigma lett volna a Lambda "alteregója".
Ugyanis figyelembe veszik a bezárt és a lezárt világokat.
Ez a kis tényező adhat okot a 3-asra, de ez nagyon lassúnak ígérkezik.

Idézet a Közösség->Kocsma/Offoljunk topicból.

Ez az én álláspontom.
 

DeletedUser9152

Vendég
Jó reggelt,

A kérdésedben ott van a válasz. Amelyik játékban a rá fordított idő, energia, és pénz nem térül meg, azt nem érdemes fenntartani. Mivel ők tervezték ezeket a játékokat, ragaszkodnak is hozzájuk, és csak a végső esetekben válnak meg tőlük. A játékok közt nincs összefüggés, így nincs olyan, hogy az egyik játék "felváltja" a másikat.

A Bounty Hounds online eleinte jól ment, de ugye az MMORPG-k közt nagy a verseny, és mivel a folyamatos használat (értsd ez alatt, hogy ott a karakterekkel mászkálni tudsz, és mindenféle akciókat csinálsz) jobban leterheli a rendszert, így a fenntartása is költségesebb. A Lagoonia meg egy egyszerűbb, hangulatosabb játék volt, de egy idő után unalmassá vált (szvsz.), és már fél év után is látszott, hogy a fejlesztők nem láttak benne sok jövőt.

Egy szó mint száz, sajnos ezektől a játékoktól búcsúzni kellett, de a jelenlegi 4 játék nagyon erős, és tényleg telibe találták őket, több milliós regisztráló számmal. A TW 2 is jónak ígérkezik, és készül még másik játék is.

A Grepolist tuti nem zárják be;aminek örülök :)
Hamarosan lesz mexikói nyelven is.A Grepolis alkalmazásban már ott van a Grepolis.mx
Tudsz valamit az új játékról;ami készül? :D
 

DeletedUser8461

Vendég
Nem lesz Mexikói, tervezték, de végül nem lesz.

Az új játékról meg annyit tudok, amennyit ti:www.tribalwars2.com

Pár hónap múlva indul a zárt béta.
 

DeletedUser9152

Vendég
Jó az aláírás képed :)
Akkor miért van ott a nyelvek között az alkalmazásban? :D
 

DeletedUser8461

Vendég
Ezzel megfogtál, nem tudom. De lehet, hogy újra szeretnének egy Mexikói szervert, mert most hoztak létre Amerikában is egy datacentert, ahol az amcsi, a brazil, és argentín szerverek adatait tárolják.

A képemet én is szeretem, csak sajnos nagyobba nem lehetett kirakni.
 

DeletedUser

Vendég
Hősök

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ami bizonyára már pár emberben megfogalmazódott. Sajnos nem tudok róla pontosat, de még ismerőseim sem tudnak még körülbelülit sem :)

A kérdésem a Szigma világra vonatkozó, pontosabban a hősökre :)

Bizonyára már sokan kérdezték hát én is megkérdem: van e valamilyen körülbelüli időpont a hősök megérkezésére e világban?
Tudom, az van kiírva hamarosan, de ez csupán viszonyítás kérdése ;)

megj.: lehetséges, hogy volt már szó róla, de sajnos nincs annyi időm, hogy a végtelen hosszú fórumot végigböngésszem, elég a szövi fórumot nézegetni szinte mindig :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia robika,

Ha minden igaz, akkor Februárban érkeznek, de ha megérkeznek, azok az összes világra érvényesek lesznek.
 

DeletedUser102

Vendég
Ha igaz jan 22 jön a 2.53 szerver Utána egy hét 2.54 szerver lehet ott de ha nem akkor az 2.55 be már biztos lesz:)
 

Moira

Ex-CM
A magyarországi szervergépek Hamburgban vannak, ez jogi szempontból fontos. A többi országnak nem ismerem sem a jogviszonyait, sem pedig a szerver gép elhelyezéseit. Ezt mindig egy-egy ország saját jogviszonyainak figyelembe vételével és az anyagi lehetőségek megfontolásával kell eldöntenie a cégnek. De ahogy írtam, a magyar supportnak nincs hivatalos adata, vagy ismerete arról, hogy hol vannak a szervergépek.

A hősök tekintetében nem véletlen nem nyilatkozunk még. Ahogy a béta szerveren és a devblogon is látszódik, állandóan igazítjuk, teszteljük őket. Játékosként lehet olyat kívánni, hogy februárban bevezessék őket, de a support ilyet nem mondthat, mert egyáltalán nem biztos. Ez inkább spekuláció, mint információ, sajnálom. Amikor eljön az az idő, hogy a hősök stabilan működnek és egy játszható játékegyensúlyt alkotnak, akkor be fogjuk vezetni őket. Biztos nem fogtok egy reggel arra ébredni, hogy hoppá itt vannak a hősök. Meg fogja előzni egy bevezető időszak, amikor tájékoztatást nyújtunk róluk, hogy mire számíthattok stb. Már most nagyon sokat változtak az eredeti elképzeléshez képest, és bár megértem, hogy mindenki szeretné mihamarabb kipróbálni őket, a hősök nagyon meg tudják bolygatni a játék egyensúlyt, így fontos, hogy alapos ellenőrzés után kerüljenek csak be az éles játékba.

Örülök neki, hogy ennyire érdekel titeket, mégis türelmet kérek, mert egy rosszul bevezetett hős csapat többet árt, mintha nem lenne bevezetve. Köszönöm.
 

DeletedUser9152

Vendég
Már én is várom a hősöket,bár nekem ez új lesz :D
Nem teszteltem Bétán...
 

DeletedUser102

Vendég
Ha valaki törli magát a városai mikor lesznek szellemek??
 

DeletedUser9156

Vendég
a törlés visszaigazolása után kb. 7 nappal

"Ha jóváhagyod a fiókod törlését, többé nem fogsz tudni bejelentkezni. Kb. 7 nap múlva a fiókod törlésre kerül.

Csak az erre a világra vonatkozó fiókod kerül törlésre. A fórumfiókod és más szervereken lévő fiókjaid aktívak maradnak.

Biztonsági okokból küldünk neked egy e-mailt, amelyben találsz majd egy linket. A fiókod törlését meg kell erősítened azzal, hogy rákattintasz erre a linkre."
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném kérdezni hogy mindig minuszos a szerencsém ha 5.6 várososat támadok ondjuk nekem 5 van a szigmán ha 10-11 városost támaadok pedig még kapitányom is van de a jelzős támadásaim mindig -16tól-26 ig van
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A szerencse mindig kiszámíthatatlan. Nekem is volt egy időszak amikor csak minuszban volt a szerencsém, de most már változik.
 
Fent