Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser

Vendég
Csodák:

A szerver sebességét megnövelték, és aktiválták a csodaépítést:

aaasss_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Egyelőre még mi sem tudunk többet, de folyamatban van a tesztelés, de lehet ezt csak magyar világ indulásakor tudjuk rendesen kipróbálni.
 

DeletedUser

Vendég
:)
nem baj, ebből tudunk saccolni hogy milyen drága :)
a sebesség miatt ha lesz 1 egyeduralkodó sziget gyorsan fel lesz épitve
 

DeletedUser

Vendég
A varászlatok ikonjai átkerültek a város neve mellé:
var_zs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1059

Vendég
Kaptam ma hajnal 1:10 kor 300 aranyat. Lehet tudni miért? Ez valami hiba, elírás vagy mindenki kapott?
 

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg a prémium szolgáltatások, többek között a Támadásszervező tesztelése miatt lettek kiosztva az aranyak.
 

DeletedUser

Vendég
Ha rákattintasz, a felugró ablakban kiírja a szintjét.
Ez a csoda a 4. szinten van.
 

DeletedUser

Vendég
és ha betelepülök akkor egyszerre tönkremegy? vagyis kezdődhet az alapoktól?
 

DeletedUser

Vendég
Amit láttam képet csodáról egy előző hozzászólásban (talán Dragontól, vagy Erpitől /már nem emlékszem sorry/), úgy láttam, akkor csak a kövi szinthez való fejlesztéshez betett nyersi vész el. Ott úgy volt írva, hogy "ha a szövetség elveszít egy várost a szigeten".

És az volt még (angolul :)) írva , hogy ha egy szövi minden városát elveszti a csodás szigeten, akkor esik szét a csoda.
 

DeletedUser1059

Vendég
7 csoda van és mindegyik csodának 10 szintje.
Az adott szövetség elveszit egy várost a szigeten akkor az addig beletett nyersit veszíti el, amelyik szinten áll. Mi már sajnos 4x kezdtük újból a második szintet. :(
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok!!Mért van az hogy regiztem a 3W 3 elfoglalták a városomat ujra tudtam kezdeni mert bejött az a torz kép de 4 szer nem voltam ithon,mikor elfoglalták a városomat:Azota nem jön vissza a torz kép és nem tudok ujra be lépni segiteni tud e valaki!!!
 

DeletedUser

Vendég
és olyankor mi van, ha alapít valaki egy várost oda, ahol már csodákat építenek?
 

DeletedUser

Vendég
A csoda építése leáll, és a következő szinthez berakott nyersanyagok elvesznek, legalábbis eddig így történt.
 
Fent