Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser102

Vendég
Bocsi:)::)

Ugy is hivnak Apostol:):)

Ne duplaposztolj! Használd az Edit Reply gombot a hozzászólásod szerkesztéséhez! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Mint ahogy már a főoldalon is olvasható, Április 7-én egy új világ fog indulni, aminek a verziószáma 2.0 lesz. Egyelőre csak ezen a szerveren fog futni ez a verzió, nem fog azonnal az összesre felkerülni. A pontos paraméterei egyelőre nem ismeretesek, de ahogy lehetséges, közölni fogjuk ezeket is. Köszönjük az eddigi türelmeteket.

Grepolis Support Csapata
 

DeletedUser

Vendég
Ez gyors volt, én már az eleje óta adtam egy időt hogy mikor jön meg ide a 2.0, és én az idejét május közepe-vége felé jósoltam, ehhez képest majdnem 1 hónappal előtte jött, örülök neki :) már csak az a kérdés hogy lesz e a régi világokon is 2.0 és mikor (persze erre választ nem várok, tudom hogy ezt még a support se tudja)
 

DeletedUser

Vendég
MÉG itt se fognak, de ha változnak akkor jó lenne 1-2 régi verziós világ is, mert nálunk jó pár ember nyíltan kimondta hogy "ha a 2.0 bejön akkor nekem a játéknak vége".Bár nekem tetszik a 2.0
 

DeletedUser

Vendég
Engem az zavar benne, hogy túl konzervatív vagyok és falra másznék az új grafikától szerintem és beletelne 1-2 hónapba mire megszoknám :D

Bár annyira nem lennék kétségbe esve, ha a régi szervereken nem lenne 2.0, mert engem ez a csoda építés nem vesz le a lábamról.


Hádész nekem is szimpatikus, meg az a kereskedő is, de én a csodákból nem kérek :)
 

DeletedUser

Vendég
Erdekes lesz a 2.0 az biztos:)

Szep kis ujitas lesz, valamint egy jo nagy strategiai bukfenc is.

Lesz mit tanulmanyozni:)

Remelem Epsilon-hoz hasonlo gyorsasagu lesz, mert az az igazi jatekelmeny:)
 

DeletedUser

Vendég
Az biztos, a 2.0 új támadó és védő taktikákat fog megnyitni, és a hadakozásnál is el kell gondolkodni hogy mégis hol lehet javítani a esélyeken.
 

DeletedUser102

Vendég
Hát szerintem sajna csak 4 sebességű lesz volt egy idö csodás 25 volt nem mindenkinek tetszett:(:(A Csoda épitéséhez nagyon jo volt:Igy soha nem lesz felépitve sok milio nyersi kel:)
 

DeletedUser

Vendég
Majd nagy szerepe lesz így a farmoknak, vagyis az új 2.0-ás világ egyértelműen agresszív világ lesz. Az elején érdemes lesz a védelembe befektetni :rolleyes:
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Itt olvashattok részletekről a 2.0 világával kapcsolatban. Amint megkapjuk a világot, akkor elkezdődik a magyar tesztelés és a súgó frissítése, pontosítása, adatokkal feltöltése.

Tisztelettel
Moira
 

Moira

Ex-CM
(...) már csak az a kérdés hogy lesz e a régi világokon is 2.0 és mikor (persze erre választ nem várok, tudom hogy ezt még a support se tudja)

Az elején is jeleztük, hogy első körben egy új világon indul a 2.0. Nem zárjuk ki azt, hogy valamennyi világ idővel azonos verziójú lesz, de nagyon korai még erről beszélni, hiszen még csak most vezetjük be a 2.0 verziót. Mindenképpen elemezni fogjuk a visszajelzéseket és azok tükrében tud majd az InnoGames ilyen jellegű döntéseket hozni. Tekintettel arra, hogy valóban mindig elsőként a béta teszt világokon, majd a német és angol világokon mutatnak be dolgokat, lesz elég időnk felkészülni egy esetleges változásra. Egyelőre még nem látom értelmét ezen spekulálni. Amint bármit megtudunk, azonnal tájékoztatunk titeket!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser5063

Vendég
Nagyon jó lenne,ha legalább 10-es lenne a gyorsasága.A kereskedő nem olyan nagyon jó dolog.Elfelejthető.Szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
10-es sebesség? :eek:
miért nem egyből speed szervert kérsz, ezzel a 10-es sebességgel a kevésbé aktívakat kapásból halálra ítéled, ráadásul a 2.0 újításai már eleve egy új agresszívabb játékot fog hozni a csodák miatt
 

DeletedUser5930

Vendég
Szerintem rettenetes az új szerver. A grafika szebb. És akkor mi van ?
A gépi falvak farmolása szörnyű. Szinte minden szerveren játszottam már,de csak itt lett balfék jelvényem.
Úgy gondolom,előbb-utóbb mindenki megkapja,csak idő kérdése.
Theta-n be is fejezem a játékot és ha mindenhol ilyen lesz,végleg búcsút mondok a grepónak.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg jobb, mért az büntetés, ha megkaptad a balfék kitüntetést?
 

DeletedUser

Vendég
a játék

Szerintem is jó a Theta szerver.Mi bajod van vele??Tök jól lehet rajta játszani.
 
Fent