Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser

Vendég
Hol kell megnyitni azt a helységet ahova a csodához szük. nyersit kell betenni?:D
 

DeletedUser

Vendég
A csodára kell kattintani, és elvileg ott tudsz bele nyersit rakni!
Nem 100%-os az info, mert a szigetemen más építi a csodát.
 

DeletedUser

Vendég
es ha felepul a csoda az jar valami juttatassal a szoivetsegre nezve pl a vilagitotorony megnoveli a flotta sebesseget vagy hasonlo?
 

DeletedUser

Vendég
igen, de addig nem tudjuk pontosan amíg nincs megépítve mind :p
az 1.-k 1-2 héten belül felépülnek kb.
 

DeletedUser3878

Vendég
A támadásnál, hogy lehet berakni isteni segítséget pl.Hádész:Helmet of invisibility?Mert nagyon idegesítő!Ha hiba gyorsan javítsátok ki így nem lehet játszani!!!
 

DeletedUser

Vendég
1.) Nem javítjuk ki, mivel nem mi vagyunk a fejlesztők.
2.) Többször jelezték már az isteni áldások használhatatlanságát, ez egy TESZT szerver, nem várhatsz helyből tökéletes működést. Az egyes hibákat folyamatosan javítják.
 

DeletedUser3878

Vendég
Jó bocs nem jutott eszembe hirtelen!De ha közzéteszitek a magyar szerveren is remélem jó lessz!
 

DeletedUser4197

Vendég
Helló mindenkinek! én végig olvastam a 2.0. verziót és nekem személyszerint nem tetszik az hogy a már meglévő világokban nem kerül bele az új Isten! kérlek tegyétek bele őt is a már meglévő világokba!
 

DeletedUser

Vendég
na valami új hír a 2.0-ról? Már régen hallottam felőle :(
Nem sejthető mikor adják ki németeknél? És itt? Valami íz vagy zamat kellene róla :p
 

DeletedUser3939

Vendég
grepolis 2.0

sziasztok érdeklődnék mikkor indul a grepolis 2.0 valami biztatót tudtok mondani
 

DeletedUser

Vendég
Németországban már fut az egyik szerveren. Kiemelném, hogy még mindig NEM TUDJUK, hogy nálunk mikor fog bevezetésre kerülni. Erről kár kérdezni is, mert ahogy biztosat tudunk, akkor azonnal jelezni fogjuk mindenki felé.
 

DeletedUser

Vendég
[Szerintem rossz hogy vége lessz a játéknak!!!:mad::mad::mad::mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A játékbefejezésre volt egy ötletem, hogy folyamatason fejeződjön be egy adott szerver, így mindenki sikerélménnyel hagyhatná abba a játékos ;). (valahol az "ötletek" topicban meg is találod)

Nyilván elsőnek az alfa és béta zárul le, de úgy gondolom odaáig még a 2.0 bevezetésétől van 1-2 év :D
 

DeletedUser102

Vendég
A játékbefejezésre volt egy ötletem, hogy folyamatason fejeződjön be egy adott szerver, így mindenki sikerélménnyel hagyhatná abba a játékos ;). (valahol az "ötletek" topicban meg is találod)

Nyilván elsőnek az alfa és béta zárul le, de úgy gondolom odaáig még a 2.0 bevezetésétől van 1-2 év :D

Bocsi a Németten már megy utána lehet Angol és utána mi következünk:Remélem most már nem csinálnak semmi ujat rajta

Ja szerintem egy fél év és lessz nálunk is:):)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent