Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser

Vendég
hurrᢢ

nekem is sikerült beregisztrálni!
ez szuper!

ilyen gyors avilág?
és katonát nem kapok????
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Város átnevezése: dupla kattintás rá.

Dupla post: 7 nap pihi.
 

DeletedUser

Vendég
találtam egy hibát: a termelés gyorsasága nem vált át, legalábbis nem jelzi
 

DeletedUser

Vendég
hú a jelentéseket jól elrejtettéK!
alig vettem észre a sarokban
 

DeletedUser

Vendég
újabb duplapost :D
lassan lehetne a rangod duplapostozó :D
ezt férretéve: nekem meglehetősen tetszik, a kaszárnyára már csak nyersi kell :)
 

DeletedUser1059

Vendég
Egy összeomlás szélén ingadozó szervert nem tudnak úgy megnyitni, hogy mindenki beférjen. Ahogy ezt megtudják oldani, akkor újra megfog nyílni a regisztráció, a tervek szerint 1500 hely lesz. Jelenleg olyanok vannak bent, akik a nap 24 órájában próbálják elérni, hogy üzemképes legyen a szerver, remélem megérted azt, hogy így nem lehet teljes szinten nyitott bétát indítani. Aki startkor ott volt, az betudott regisztrálni, Grego777 is bent van, pedig ő nem Support, Messalina pedig azért van bent, mert máshogy nem tudjuk megírni a legelső 2.0-ás súgót, amit úgyszintén nektek csinálunk.
Türelmet kérünk, és ezt a fejlesztők nevében is teszem. Nem szeretnénk, hogy ez legyen éles startkor, mert akkor az összes magyar világ megfog bénulni, és nem csak bétán, hanem az egész világon nem lehetne a Grepolissal játszani.
Én már nem jutottam be hely hiány miatt. Jelenleg 1022 fő van bent.
Lesz még lehetőség a többi szerverre való bevezetése előtt regisztrálni a world3-ra?
 

DeletedUser

Vendég
1500 fő a max., probáld sokáig, engem is 5 perc után engedett be, csak a legkitartóbbak jutnak be (az inno games szinte minden béta szerverére igaz ez)
 

DeletedUser1059

Vendég
Próbálkozom, de mindig a limittel jön.
És alul ez van kiírva:
The limit on the number of players who can register for World 3 has been raised to 1000. Log in and check out 2.0. :)
Ezért gondolom, hogy nincs tovább.
 

DeletedUser

Vendég
hiba:
A szövetségi fórum mindig új hozzászólást jelez mikor nincsen semmi. Ja és senki nem szerkesztette a hozzászólását!Már kezd ez a hiba az idegemre menni! :mad::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Sikerült bejutnom :)
Ha nem lennének ilyen emberek, mint én, ( állandó elégedetlen és kritizáló )akkor megállna a fejlődésben a világ :)
Egyébként pedig nagyon kellemes az új felület, de azért megtartom az eddigiekben elmondottakat :)
Amit edem írt, az valóban még hiba, hiszen csak az oldal frissítésével lehet eltüntetni.
Valamint az automatikus levélcímzés sem működik, hiszen nem írja be a nevet, ha valakinek küldeni akarok egy levelet.
Tovább keresgéljük a hibákat.
Lehet, hogy nincsen, de nem találom az áttekintő térképet :)
 

DeletedUser102

Vendég
edem101 van már szövi már három külföldi szövibe hivnak de itt akarok a szövibe lépni:):)
 
Fent