Frissítés utáni bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem tudom miről írnak ,milyen hiba kijavításáról és jó játékról????
A 46-oson pl még most sem működik,de ezzel ellenben más tengereken már igen,igy azokat előnyhöz juttatva.
Ezt hogyan fogják korrigálni és mikor lesz végre a 46-on is jó a rendszer?????????????
 

Moira

Ex-CM
Bárkihez, aki jelezte, hogy még mindig nem működik, beléptem és magam tudtam onnan támadást indítani, tehát maga a rendszer működik. Esetlegesen javaslom a gép újraindítását és a böngésző frissítését.
 

Moira

Ex-CM
A pontszám hiánya egy hiba, amelyet majd orvosolni fogunk.

Kérek mindenkit, hogy a témától eltérő mondadókat vagy másik fórumban, vagy privát üzenetben tegye meg. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Gép újraindítva,böngésző frissítve,de a rendszer nem működik!
 

DeletedUser

Vendég
lol

off on :
sziasztok, ne azt a szr ie t használjátok, ott az firefox, vagy netán az opera.

alapbol mindent ff re állitanak be... lassan a neten...
:D

off off.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
A 46-os és 54-es tengeren se müxik a térkép, falvakat nem lehet támadni
 

DeletedUser

Vendég
nálam eddig nem volt semmi gond ie-vel se
remélem kijavítják a hibát
 

Moira

Ex-CM
Nem a tengerek hibája, mint ahogy írtam, magam probáltam ki, és működött. A gond a böngészőben lesz, sajnos.
 

DeletedUser

Vendég
Nem a tengerek hibája, mint ahogy írtam, magam probáltam ki, és működött. A gond a böngészőben lesz, sajnos.

ma 13 óráig tökéletesen működött minden, a változtatás óta nem müxik
dondolod hogy közben elromlott a böngészőm?
más játékoknál nincs semmi gond
 

Moira

Ex-CM
Végig próbáltam valamennyi érintett tengert, és bejelentkeztem azokhoz, akik jelezték, hogy náluk fent áll a probléma. Nem volt gondom egyik helyen sem támadások indításával. Vagyis a játék fut. Nem tudtam reprodukálni a problémát, akárhogy is próbáltam.

Nem kizárt, hogy a módosításokat a böngésző nem tudja kezelni. Javaslom más böngésző kipróbálását. Úgy néz ki, az megoldhatja a problémátokat.
 

DeletedUser

Vendég
megoldás

google chrome oldotta meg a problémát! se a mozilla, se az opera és az IE nem volt jó
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem tudom, hogy mi volt a probléma, de firefox alatt egész délután nem tudtam használni a térképet fosztogatáshoz, viszont az előbb próbáltam (szintén firefox alatt) és most jó. Úgyhogy nem a chrome oldotta meg a problémát.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam az :) . Kicsit most meg van kötve a kezem, szal itt a crom oldotta meg. Otthon meg kiderül h mi lesz a jó
 

DeletedUser

Vendég
A firefox nállam is megoldotta a bajt, csak azzal meg az a probléma hogy eszi a M-kat.Mivel nem korlatlan az internetem Gb letöltés korlátozva van így a játék számomra véget ért.Ha sikerül a expolerre is játszhatóvá tenni a játékot az érintetteknek akkor biztosan folytatom majd. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi

Köszi, hogy legalább egy szoros üzenetet küldtetek, miszerint némelyik böngészőn már lehet használni a térképet.
Szenzációs volt ez a frissítés, nem kis hátrányt okozott egyeseknek, pl nekem, még egyszer köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Megint itt mondjatok már egy böngészőt ami viszi a játékot, mert az ie.-m nem viszi!:(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent