Frissítés utáni bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
És aki eddig nem támadott várost?! Nincs jelentése hogy támadjon jelentésből? Gondolkozzatok már :)
Amúgy meg ha ranglistából próbálok várost támadni mindenkinek szinte azt írja hogy a játékos még nem rendelkezik kezdő védettséggel.
 

DeletedUser

Vendég
inkább az npc falvakkal van a baj. Amúgy játékos a ranglistából is táamdhatsz, ha emléxel a nevére.
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem hogy a játéknak arról kéne szólni hogy "uhh hogy is hívják az itt mellettem lévő játékos városát, mert csak akkor támadhatom". Ez így jelenleg egy nagy nulla...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
na igen.. ezzel jól beszoptam... eddig szinte csak akadémiára meg seregre gyúrtam. az a kadémia 8-s de a bányák csak 5- 12 körül vannak... :S javíták ki de gyorsan... mert a kezdővédelemből is van még kb 1-2 nap.
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem hogy a játéknak arról kéne szólni hogy "uhh hogy is hívják az itt mellettem lévő játékos városát, mert csak akkor támadhatom". Ez így jelenleg egy nagy nulla...

én nem azt mondtam, h jó ez így, csak, hogy van rá lehetőség
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ebben igazad van de ez akkor sem állapot így :) Mellesleg nagy nehezen megtaláltam a mellettem lévő városkat... aztán szuperül kiírta hogy nincs meg a kezdő védelme és nem rohanhatom le... a bétán szinte mindenkinek ezt írja ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Pont ez a gond, a kezdők megszívják. Mindenki arra gyúrt, hogy tud fosztani. Ráadásul a fent említett lehetőség csak azoknak áll, akik már fosztottak játékost. Jelenleg azt sem tudom kideríteni kik vannak a szigetemen. Így a ranglistás dolog sem működik. Mégegyszer mondom, azoknak akik most kezdtek. Például nekem.:eek:
 

DeletedUser

Vendég
egész biztos orvosolni fogják ezt a bakit, csak türelmesen ki kell várnunk!!
nézzétek a dolog jó oldalát
a hangulat egész biztosan javulni fog az NPC falvakban
:)
 

DeletedUser

Vendég
nah igen. :) azzal jól járunk legalább. :) Én a hangulatnövekedést +1/órára lőném be, tehát a 40 körüli handulató falvaknál, ha 100%ra áll vissza a dolog a frissités után és a frissítés 59 órán belül lesz, nyerek is. :)
 

DeletedUser

Vendég
Kiváncsi leszek, hogy az Aranyérmék vásárlása! gombnál mikor lesz ilyen bug, hogy nem lehet rákattintani :D :D
 

DeletedUser

Vendég
na annak spec én örülnék.... elvből nem fizetek gépes játékokért és utálom, ha valaki úgy könnyíti meg a játékát. Ami nem midenki számára elérhető az ne is legyen opció. ( nem mintha nem bírnám megvenni az aranyat, de inkább költöm, mondjuk mozijegyre... viszont vannak, akik tényeg nem is tuják megvenni, azoknak ez szívás és nem fair., bár eltértem a témától)

Mellesleg: KB mikorra lesz ez kijavítva?
 

DeletedUser

Vendég
Bug-Bug-Bug

Csodálatos frissítés történt a térképnél de sajna bele raktak egy hatalmas hibát!:eek: nem lehet csinálni semmit a térképnézetben!:confused: remélem észreveszik a közeljövöben, amúgy jó a játék!:D
 

DeletedUser

Vendég
Ehh...:(

na annak spec én örülnék.... elvből nem fizetek gépes játékokért és utálom, ha valaki úgy könnyíti meg a játékát. Ami nem midenki számára elérhető az ne is legyen opció. ( nem mintha nem bírnám megvenni az aranyat, de inkább költöm, mondjuk mozijegyre... viszont vannak, akik tényeg nem is tuják megvenni, azoknak ez szívás és nem fair., bár eltértem a témától)

Mellesleg: KB mikorra lesz ez kijavítva?


Több játékot fejlesztettem, ill. segítettem fejleszteni, tesztelni. Így bátran mondhatom, sok ilyenféle "beszólást" olvastam már. De azt még senki ezen irományok tulajdonosai közül nem tudta megmagyarázni, hogy ha elvből nem fizet, akkor elvből miért nem húz el sakkozni, vagy hasonló?!? Mert ugye az, hogy sokan időt, munkát és nem kevés pénzt áldozva létrehoznak egy játékot, amivel az ilyen hozzászólások írói persze szívesen játszanak, bugjai miatt hangosan óbégatnak, az mellékes.

De hogy is van ez, kérem?:) Mármint az elvekkel...
 

DeletedUser

Vendég
Az erme masik oldala:
Ha nem lennenek a premesek, akkor nem lenne a jatek sem.

Az is igaz, nem ide tartozik a tema, de ami mindenkit erint:

INFORMACIOEHSEGBEN szenvedunk!!! Kedves jatekvezetes, nemi informacio csepegtetesnek ideje lenne nekikezdeni!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Mordred.

Abban igazad van, hogy abból a pénzből csinálják meg, amiből valakik az anranyat veszik. Mivel ennek a vitának semmi értelme nem lenne, mind a 2 félnek valószínűleg lenne jópár támogatója tök fölöslegesnek tartom a folytatását.

A bugra visszatérve, ezen a bugon azok nyernek, akik eddig farmolva voltak, vagy nm fosztogattak ( sokat )
 

DeletedUser

Vendég
Legalább visszaraknák frissítés előttire:( éjszaka ráérnek kijavítani:) Nem mellesleg addig is adok nektek egy jó kis linket, nem tudom, hányan ismeritek:

térkép szerkesztő:
http://hu1.grepolismaps.org/

kicsi angol tudás kell hozzá, de jól működik, és egyszerűen ki lehet rakni a fórumra:)

Koszmatyis, Master, Alfa :)
 

DeletedUser

Vendég
Bug (?)

Nem feltétlenül bug, ha mai nap tesztelésnek szentelik, akkor evvel gátolják meg a farmolást/támadást, hogy nem tudsz a térképen kijelölni célt. Jobb mint,ha lehúznák a rolót és gyere vissza holnap....
 

DeletedUser

Vendég
Eddig összesen egy térképet csináltam, játékosokat rá lehet tenni, de sztem csak színezni lehet. Én ráraktam a klánt, 4 játékost, legnagyobb nagyítást.. de nevet, pontot szerintem nem ír ki. a Kh.s térképszerkesztő is így működik tudtommal :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent