Frissítés utáni bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
remek volt ez a serverfrissítés!!
azóta nem lehet menni se támadni sem bevédeni sekit!!
 

DeletedUser

Vendég
Egyetlen város adait se látni, valamint világtenger nézet sem jön be.
 

DeletedUser

Vendég
Megtörtént az ígért térképfrissítés, immár jelölve van a szigeten, miből van eltérő bányászati arány (ami ahogy látom, tulképpen nem működik, nekem minden bányám tök egyformát termel:p) - de: a frissítés óta nem tudok a falvakra kattintani a térképen (Chrome és IE tesztelve). Így elég nehéz szomszédolnom...:(
 

DeletedUser

Vendég
A problémát már jelezték, szeretnék támadni, de a térképen való közlekedésen kívül az égvilágon semmit nem lehet csinálni, még azt sem tudom szemügyre venni, hogy mások vagy én ,hogyan fejlődnek/fejlődünk.
Ellentétben ezzel a fordítások jól sikerültek, remélem a hiba hamar javíthatóvá válik ugyanis nem kevés bevételtől esünk el így...


Csak a zöldzászlósokat támadtam még a csekélyszámú kis katonáimmal:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Most még egyformán termel de 20 szinttől egy re jobban érvényesül majd bónusz-malusz.
A nagyobb baj nem lehet támadni - védőt küldeni.
 

DeletedUser

Vendég
Nos, igen!

Háát, ez tényleg egy BUG. A térkép innentől valóban nem használható, semmit sem tudok csinálni rajta, legfeljebb nézelődni. :confused:
Firefox!!!
 

DeletedUser

Vendég
bibi

Ezek szerint ez nem egyedi dolog
én sem tudom mosgatni a seregeimet, a térkép mód teljesen használhatatlan
remélem kapunk segítséget
Kbk
 

DeletedUser

Vendég
támogatást lehet küldeni, csak nem a térképen kell elindítai hanem közvetlen a város adatainál
támadni is lehet így, kivéve az NPC falvakat!!
 

DeletedUser

Vendég
Én is Firefoxot használom, hasonló hibával küszködök. Apró észrevétel, hogy a világtérképen még lehet kattintani az atlaszra a bal felső sarokban, de nem történik semmi. Remélem hasznos lehet ez az információ.
 

DeletedUser

Vendég
mivel már 2 topicon is fut erröl a problémárol hozzászólás ide is beírom!!

támogatást lehet küldeni, csak nem a térképen kell elindítai hanem közvetlen a város adatainál
támadni is lehet így, kivéve az NPC falvakat!!
 

DeletedUser

Vendég
Ezt nem vágom. Mi az hogy közvetlenül a város adatinál? A térképen kívül hol lehet még támadni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
gondolom a jelentések megvannak ahova eddig támadtál!!
na megnyitod a jelentést és ott va akit támadtál, hogy X-Y városa na arra ráyomsz és már támadhatod is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
csak ne azt nyomd hogy a térképhez, hanem a városadatok megtekintését
 

DeletedUser

Vendég
Én hiába próbálok a jelentésből támadni, az sem működik!
Gondolom ez barbár falunál nem működik. A saját falvamra rá tudok menni, de a barbár falvakra nem, és a jelentések nagy részét töröltem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
NPC falvakra nem lehet rátámadni jelentésből...az hogy rendes városokra lehet e azt nem tudom mert jelenleg senkit nem tudok megtámadni.

Nekem amúgy a szerver és minden szuper jól működik a játékban viszont ez a mostani frissítés ez olyan volt mint sz*rnak a pofon...

Gratulálok a programozóknak... remélem akinek aktiválva van a prémiumba meghosszabbítják annyi nappal amennyibe telik kijavítani a térképet.

Majd vonják le a programozók fizetéséből...
 

DeletedUser

Vendég
igen ezt írtam is hogy kivétel az NPC falvak
de más játékosokat tudunk támadni, és támogatni is!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az odáig rendben van, hogy támadni lehet játékosokat. Csak az a baj, hogy aki most kezdett, az nem tud másokat farmolni, csak az NPC falvakat. Ami meg azért gond, mert a 7 nap védelem valószínüleg úgy lett meghatározva, hogy a farmolást is beleszámolták. Ehez még hozzá jön, hogy az ember úgy állítottí be az építési terveit, hogy számított a farmolható nyersire. Ha az nincs, akkor lehet inkább a kereskedelemre, és nem az akadémiára gyút volna.
Na mindegy, ez van, meglátjuk meddig tart javítani, vagy javítják e egyáltalán.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent