Frissítés utáni bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
én special korrektebbnek tartanám, ha erre az időre leállt volna mindenkinek a termelése is...
 

DeletedUser

Vendég
De pl. én most bent vagyok a játékba, a térkép alatt ott vannak a térképre felrakott jelzők sorolva, mögötte egy link ami egyből az illető/szövetség profiljára visz :) Amúgy szívesen, gyertek Master-nek ha még nincs szövetségetek :)
 

DeletedUser

Vendég
Ne idegeskedjetek már játékostársak,biztosan nem bug mert akkor már reagáltak volna ennyi iromány után.Ha jónak látják a csaták engedélyezését akkor rögtön indulhat a buli.

A csaták így is engedélyezettek, hiszen az utóbbi egy órában már mindenkinél jártam a szigeten, aki nem szövetséges. :))
Egyedül az NPC falvakat nem tudom látogatni. :((( (ahogy nő az ő hangulatuk, úgy csökkken az enyém)
 

DeletedUser

Vendég
...

Mostanában nem tudok farmolni mert beszart a térkép. Ez is az újítások miatt van mert úgy tudom hogy most van és ez így most eléggé gáázosra sikerült (-:
Tisztelettel:
Fantom
 

DeletedUser

Vendég
Ne adj ötleteket,mert minden megeshet....és miért lenne az jó ha a termelés is leállna??

Először is a Béta szerverről beszélek. Ez a szerver nemrég kezdődött és különböző embereknek különböző taktikája van. Akik eddig a katonákra fektették a hangsúlyt és nem a termelésre, azoknak most nagyon nagy hátrányt jelent ez a kezdeti hajrában.
 

DeletedUser

Vendég
az alphán sem jobb a helyzet,és én is csak pár napja kezdtem,nekem is a farmolásból jött eddig a nyersi,de ha a termelés is leállna nem örülnék
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tök jó az új frissítés, de ezt nem szokták valami teszt szerveren (bétán) tesztelni, ha meg van teszt szerver, és csak itt nem működik, akkor meg az előző verziót vissza kéne rá rakni, amúgy ma megtőlt a fórumon a látogatottsági rekord! :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem több féle net használati böngészőm van a gépen, attól függően mit csinálok. Egyiknél sem tudok magán a térképen játszani. Nem lehet farmolni így egyik tipusu települést sem.
A térkép megjelenik, rajta a "+"-os ásványkincs jele, tudom a térképet bár hová húzni, de a szigeteken települést kijelőlnl nem lehet. Ez nagyon blokkolja a játék menetét, mindenkit egységesen visszavet a fejlődésben jócskán. Hiába vannak 15-ös nyersi termelőim, meg a "kalmár"-om, semmire nem megyek, még ha már 1-3 óra is egy szint építés a haderő fejlesztésére tudnám használni a plussz farmolt nyersiket.
Meddig kell még várnunk a helyreállításra? Délelőtt jó volt a rendszer és 13 óra után kezdte el a problémákat. Érthető is volt egy ideig a figyelmeztetés miatt, de most már minden működik, csak a térkép nem, vagyis ez már nem a frissittés része, ez már hiba jelenség.
 

Moira

Ex-CM
Természetesen a játékot tesztelték, egyes világokon már hetek óta fut. Ez egy specifikusan magyar vonatkozás.
 

DeletedUser

Vendég
Mellesleg 5 perc lenne megcsinálni a térkép hibát...
A város linket kihagyták a divből mivel ha leveszem az átlátszó képet akkor se lehet rákattintani.
 

DeletedUser465

Vendég
Üdv. Hát elégé visszavettet ez engem ez a kis akció. Tegnapelőtt este kezdtem. Tök jól haladtam meg minden. Máma már akadémiám is lett volna szerintem. De hát ez a malőr jó elcseszte..:(
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkit visszafog, itt nem az a gond. A gond ott van, hogy eleg sokaig tart a hiba rendezese...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A csaták így is engedélyezettek, hiszen az utóbbi egy órában már mindenkinél jártam a szigeten, aki nem szövetséges. :))
Egyedül az NPC falvakat nem tudom látogatni. :((( (ahogy nő az ő hangulatuk, úgy csökkken az enyém)
A szigeteden belül támadsz?
Oda csinálsz ahol eszel?
A sas sem vadászik a fán melyen fészkel!
Kivéve háborúban és az inaktívokat.
 

DeletedUser

Vendég
Hali Moira!

Van valami infó kb. mikor lesz valami megoldás?

Üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Eltűnt a kövem! Cool.Az előbb ránéztem a városomra és pontosan 141 kövem volt (ennyi az óránkénti termelésem is), viszont építési parancsot már nem adtam ki kb. 2 órája és mellesleg akkor sem volt üres a raktáram. Támadás nem ért, ezen a szigeten az meglepetés lenne :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent