Frissítés utáni bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Moira, nem Téged akarlak bizergálni, de nem lenne célszerűbb visszaállítani az 1.08-as verziót, amíg rájön a brigád mi a gagyi?

(csak egy bugyuta kérdés részemről...)
 

DeletedUser

Vendég
Körülbelül mire fog beállni a szeró mert ez így gázos :S
Remélem minnél előbb mert így nem tudok toborozni az új tagok szigetéről :(
Tisztelettel:
Fantom
 

Moira

Ex-CM
Megértjük, hogy mindenki játszani szeretne, és minél előbb. A fejlesztők most is ezen dolgoznak. Sajnos nincs befolyásunk arra, hogy mikor fog a javítás elkészülni. Mivel a játék vezetőnek elsődleges célja és érdeke, hogy játékosai elégedettek legyenek, így természetesen mindenki ezen dolgozik.

Nézzük a jó oldalát, olyan elemeket is beemel az új verzió, amelyeket sokan kértek eddig is. Igaz, erre most sajnos egy kicsit várni kell.
 

DeletedUser

Vendég
Megértjük, hogy mindenki játszani szeretne, és minél előbb. A fejlesztők most is ezen dolgoznak. Sajnos nincs befolyásunk arra, hogy mikor fog a javítás elkészülni. Mivel a játék vezetőnek elsődleges célja és érdeke, hogy játékosai elégedettek legyenek, így természetesen mindenki ezen dolgozik.

Nézzük a jó oldalát, olyan elemeket is beemel az új verzió, amelyeket sokan kértek eddig is. Igaz, erre most sajnos egy kicsit várni kell.

Ez eddig OK.

De ha nincs megoldás a problémára, miért nem állítják vissza az eredeti állapotot? (mi tudnánk játszani, ők tudnának agyalni mi van elrontva...)

Ismétlem nem kötekedni akarok, csak nem értek pár dolgot. Amíg megtalálják a megoldást, közel 40000 ember tudna játszani, szórakozni.
Szerintem nem ragozom tovább. (annak meg örülök, hogy olyan elemekkel bővül az új verzió amit sokan akarnak. OK. De addig is engedjék meg hogy játszunk!!!)

Tisztelettel: Hartmann Gábor
 

DeletedUser446

Vendég
Frissítések...

Azt azért lehet tudni valahonnan hogy mik lesznek a változások?

A szerverprobléma nyílvan meg fog oldódni, de engem ez érdekelne inkább.
Támadni tudok így is, vannak jelentések is.
 

Moira

Ex-CM
Természetesen. Minden verzió változásait közzé teszem a Hírek szekcióban. Ott van egy, a verzióknak és frissítéseknek dedikált fórum.
 

DeletedUser

Vendég
Csak halkan megjegyezném,hogy dél óta semmit nem lehet a Bétan a térképel kezdeni:( Nem lehet szomszédra katintani és a térkép közepén ott van a fa és ezüst termelés:( röviden Nem lehet használni. se Opera,Google,IE,Mozilaval se.
 

DeletedUser

Vendég
bug?

Hogy lehet az, hogy miután én nem tudom mozgatni a katonáimat, a térképen nem tudom elérni a falvakat, sőt a sajátomat sem, a szigetről egy játékos éppen támadást indított és szépen közeledik? Én meg nem tudok kitérni, mert nem lehet kilépni a városomból? Ez azért nagy szívás!:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Csak halkan megjegyezném,hogy dél óta semmit nem lehet a Bétan a térképel kezdeni Nem lehet szomszédra katintani és a térkép közepén ott van a fa és ezüst termelés röviden Nem lehet használni. se Opera,Google,IE,Mozilaval se.
 

DeletedUser

Vendég
ki tudsz.
10 prerccel a támadás beérkezte előtt a statisztikából küldd rá a sereged random valakire, vagy arra aki támad ( profilból is megoldható ) és hívd vissza úgy, hogy a támadás után érjen vissza, hameg van esélyed a győzelemre, védekezz, mert megéri. íjász pl nagyon hatásos.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ne haragudjatok, de megfelelő fórumot nem találtam....
Nem rég kezdtem a játékot, de tudom, mi hogy megy a stratégiai játékokban....
Támadtam-támadtam, és ma meg már nem tudok támadni!:confused:
Egyszerűen nem tudok az ellenfél falujára nyomni a térképen, mert csak a görgetési jel van ott....:mad:
Mit tudok csinálni? Valaki találkozott már ilyen hibával?:confused:

Forras2
 

DeletedUser

Vendég
nekem is ez a gondom h térképnél semmi nem jó:/

majd csak beáll vhogy, addig fejlesztés van:D
 

DeletedUser

Vendég
remélem ha újra jó lesz minden a seróval akkor minden farmfalu 100%os lesz :)
 

DeletedUser492

Vendég
Nálam is ezt a hiba jelent meg!

Én a térképet csak mozgatni tudom és a csapatokat nem tudom kiküldeni a városból.
 

DeletedUser

Vendég
Szereintetek várható ezért valamilyen kárpótlás?

Persze, egy "elnézést kérünk a kellemetlenségekért"-el el is lesz intézve :)
Ugye Te sem hiszed, hogy számít valakinek a felhasználók nyomora, ellenkező esetben már működne ;)

...bár lehet, hogy csak túl pesszimista vagyok és nincs igazam :)
 

DeletedUser305

Vendég
Lehet prémium pontot adnak mindenkinek a kellemetlenség miatt! :D
 

Moira

Ex-CM
A térkép ismét rendeltetés szerűen működik. Mindenki türelmét köszönjük.

Sajnos egyes német nyelvű részek visszakerültek a játékba, amelyet remélhetőleg, hamarosan orvoslunk.
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent