épületek

DeletedUser

Vendég
Sziasztok azt szeretném meg tudni hogy mikor változnak meg az épületek?

Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
én azt vettem észre hogy bétén sokkal több áldás és nyeri termelődik! béta:
fatelep 15 szint Óránként 191, alphán:15 szintü óránként 98.

ez hogy lehet?
 

DeletedUser

Vendég
könyvtár

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ma foglaltam egy várost és a könyvtárra nem lenne szükségem. Még nincs elhasználva a plusz fejlesztési pontból semmi. Tehát ha lebontom a könyvtárat nem vesztek kultúr vagy fejlesztési pontot így?
 

DeletedUser1598

Vendég
Erről már volt szó a Fórumon. ha nem használták a bónusz pontokat, akkor le tudod rombolni a könyvtárat, de elveszted a 12 bónusz pontot
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
Az lenne a kérdésem, hogy ha városfalat épitek akkor az fog látszani a képen?
 

DeletedUser

Vendég
Áldás

Olvastam az előző oldalakban, hogy 2 templomot, ahol ugyanazt az istent imádják, ott a szintek összeadódnak és ez adja meg az áldástermelést.
Megnéztem a súgóban, és rájöttem, az áldásmennyiség kiszámításának módjára.

Az áldástermelés mértéke (alfa szerveren) a templom szintjének négyzetgyöke.
Templom Szint - Áldás (alfa szerver)
1 - 1
4 - 2
9 - 3
16 - 4
25 - 5
36 - 6
49 - 7
64 - 8
81 - 9
100 - 10
...
Akik még nem tanulták ezt matekból, kiszámíhatják a számológéppel: miután a beírtál egy számot, megnyomva ezt a gombot:
gyk.png

megkapod a szám négyzetgyökét

Például:
4 (négyzetgyökvonás)-> 2

25 (négyzetgyökvonás)-> 5



Fordítva:
2 (négyzetre emelés)-> 4 --- egyszerűbben:
2*2=4

5*5=25
 

DeletedUser

Vendég
Hello, kérdésem, nagyon izgat, lehet-e növelni a maximális áldást, ami 500 a templomban? Ezt onnan veszem, hogy a bejelntkezésnél van egy kép egy mantikórral, ami azt mutatja, hogy még maximum 72 egységet lehet képezni! 72 mantikór = 29160 áldással! :confused: :eek:
Ezt egyszerűen nem értem, előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Ha felhasználod valamire (pl. mantikórra) az áldást, az utána visszatermelődik.
 

DeletedUser

Vendég
Speciális épületek

Azt szeretném megkérdezni,hogy elvileg hány plusz épületet lehet építeni,mert láttam pár képet meg videót és ott 3 mat láttam,de inkább megkérdezem!:confused:
 

DeletedUser1598

Vendég
Mindkét oldalról, amit az építési listán látsz egy-egy plusz épületet tudsz építeni. Amin három van, az csak azért van, mert akkor volt egy bug a játékban, ami folytán 3-at lehetett építeni, de ez javult. Most már csak 2-t tudsz építeni. Mindkét oldalról egyet-egyet.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ...Azt szeretném kérdezni hogy mikor rá katintok szenatusra akkor hol tudok épiteni : szinház,termálfurdö, torony.Stb mert meg épitetem a könyv tárt és azota el tuntek azok a kis ikonok amibe ezek vvoltak .... követelmyén persze meg van....
 

DeletedUser

Vendég
Már rengetegen leírták előttem, hogy egy oszlopból csak 1-et tudsz és amikor megépíted, utána eltűnik az összes...
 

DeletedUser

Vendég
Csak azért kérdeztem mert már látam ojan varost hogy ösze meg volt épitve....akkor azok hogy csinlálták??(képet tudok kuldeni....ha nem hiszed el):D
 
Fent