épületek

DeletedUser

Vendég
Akkor valami nem stimmel.

A táblázat alapján 15,6 kegyet kellene óránként termelnem
Ehelyett csak 11,3 kegyet gyártok itt valami nem frankó.
18+9 templomom van a két városomban összesen.
Erre válaszoljon valaki.
 

DeletedUser

Vendég
valamit nagyon elszamoltal:
9.sz. templom papnovel is csak 4.5 kegy/ora.
18.sz. templom panovel + szoborral is csak 7.2kegy/ora
ez osszesen 11.7 lenne...ha az aldast adjuk ossze
 

DeletedUser

Vendég
nem értem

Óránkénti termelés. - Alfa szerver 1x, - Beta szerver 2x (A táblázatban foglaltak duplája)
Ezt küldted nekem.
Na most ha a béta a dupláját adja akkor 15,2-nek kell lennie 18+9 templommal és a 18-asnál istenszobor van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
akkor mostmar ertem... :)

a lenyeg hogy nem az aldas adodik ossze, hanem a templomok szintje. tehat hiaba van mondjuk 2 templom ami 5/kegy orat termel, ezek nem adodnak ossze. a templomok szintje adodik ossze, mint peldaul ha van 3db. 5 szintu templomod akkor a rendszer ugy szamolja mintha egy 15 sz, templomod lenne.

sajnos ez minden esetben kevesebb kegytermelest eredmenyez... :(
az meg hogy ez miert van ez igy... passz.
 

DeletedUser

Vendég
?????

Fussunk neki mégegyszer.
össze kell adni a templomokat.
18+9=27 db templom vagyis 25-ös 10.0 kegy
és 2-es 2.8 kegy
Akárhogy számolom ez akkor is 12,8 kegy DE nekem csak 11,3 van,
Érted a problémámat?
 

DeletedUser

Vendég
ertem, csak nem igy kell szamolni.
ha osszeadod a 18+9=27 eddig tiszta
namarmost ez nem egy 25 es egy 2 szintu templomnak felel meg!
ez egyszeruen egy 27 szintu templom...most azt mondod, hogy 27 szintu templom nincs is...en is tudom. de regebben benne volt a sugoban hogy peldaul egy 65!!!! szintu templom mennyit termel...mostmar sajnos kivettek.
 

DeletedUser

Vendég
Hát ez szép

Akkor ha 2db 25-ös templomom lesz akkor nem 2*10.0 kegyet kapok hanem
1db 50-es szintü templom kegyét ami lehet hogy csak 17,5 kegy????
Ez igy elég dúrva.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg annal is kevesebbet... :(
beta szerveren 4.sz. templom 4kegy/orat termel, elmeletileg 8.szinten mar duplajat kellene termeljen...de nem... mert csak 16!!! szinten termel 8kegy/orat
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretnem kerdezni ha valamit lerombolok vissza kapom a nyersanyagot?
 

DeletedUser

Vendég
Fejlesztés

Sziasztok. Megépítettem az örtornyot erre nem látom az isten szobrot, nem tudom megrendelni az építését, a feltételei meg vannak??? Se orákulum, se kereskedőház, csak azt látom, hogy max fejlesztésiszint 1.
 

DeletedUser

Vendég
Akár a jobb, akár a bal oldali négy alsó épületből egyet tudsz megépíteni.
Tehát egyet bal és egyet jobb oldalon.
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretnem tudni hogy a szinhaz miert jo ha meg epitem elore is kossz.
 

DeletedUser

Vendég
Nos, azért jó, mert míg színház nélkül a kultúrpont 15000 fa, 18000 ko és 15000 ezüst, míg színházzal csak 10000 fa, 12000 ko és 10000 ezüst. A legjobb megoldás persze ha ölöd az ellenséget és 300 leölt ellenség után megrendezhetsz egy diadalmenetet - kultúrpont.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, és egy Fesztivál fél napig tart, egy Színház pedig 2,5 napig(Bétán,Gammán. Alfán dupla).
Az alatt az idő alatt összeszedsz legalább még egy Fesztiválra valót. :D
 

DeletedUser

Vendég
tanya

Szeretném megtudni hogy hogyan növelhető a szabad népesség ha a tanya szintje már nem fejleszthető?Max szinten van:Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Termálfürdöt kell építened, igaz 60 lakos kell hozzá, de megnöveli a max népességet 10%-al, ami 300 lakost jelent
 

DeletedUser

Vendég
vagy pedig az akademiaban kifejleszted az eket. :)
vagy kinyirod a csapataidat es ujragyartod oket. :)
vagy pedig lebontasz olyan epuleteket amelyikre mar nincs szukseged es visszakapod a tanyahelyeket. :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Pont erre lennék kíváncsi. Ha pl. visszabontom a szenátust, akkor nem tünnek el épületeim ugye?
Valakinek vannak tapasztalatia arról, hogy mely épületek visszabontása nem jelent hátrányt, miközben nagyobb sereget tudsz tartani? Vannak optimális szintek?
Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Szia

Szerintem ez nem az a játék ( ellentétben pár másikkal ), ahol az épületek visszabontásával jelentős lakosságot takarítanál meg. Az én ecslésem alapján 100-nál többet nem nagyon nyernél, ha a fullos faludból a már haszontalannak vált épületeket lebontanád. 100 gyalogos semmit sem dönt el, ha csatát szeretnél nyerni, akkor inkább az ellenfél védelmét próbáld kijátszani, gyengíteni.
 
Fent