épületek

DeletedUser8281

Vendég
Nem veszitesz el várost, nem fog eltünni városod, átmész minuszba, ugyanúgy mint a népesség is átcsuszhat minuszba, ha a városodba a tanya kap egy villámot amikor nincs szabad népességed. Viszont mindaddig nem fogsz tudni újabb várost foglalni mig el nem éred a következő városhoz szükséges kulturális szintet. Szóval nem egy kifizetődő móka, és értelme sincs :)
 

DeletedUser8893

Vendég
"...csak úgy kiváncsiságból érdekelne..." ,de köszi a választ :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Először is szeretném megkérdezni, hogy a bányákhoz minek a saját alapanyaguk pl: A fatelephez kell fa, a kőfejtőhöz kő, miért kell!?
 

DeletedUser

Vendég
Mert ha nem kéne túl egyszerű lenne a játék kb ennyi... meg ha építeni akarsz, akármit akkor is kell nyersanyag. :p
 

DeletedUser9344

Vendég
Hogy egy valóéletbeli példát említsek: A téglagyár is téglából épül... :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen

Egyébként minden 3 nyersanyagból all, meg a katonak nagy resze is.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Tudom, hogy ha Tornyot építünk, akkor 10% védelmi bónuszt ad. A kérdésem az, ha lerombolom a toronyhoz szükséges 20-as szintű falat, a bónusz védelem megmarad a torony miatt? Előre is köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser9196

Vendég
Sziasztok! Tudom, hogy ha Tornyot építünk, akkor 10% védelmi bónuszt ad. A kérdésem az, ha lerombolom a toronyhoz szükséges 20-as szintű falat, a bónusz védelem megmarad a torony miatt? Előre is köszönöm a választ! :)
Torony szintje megmarad és a bunóssza is de a falnak a búnósza akkóra lesz mint ahányas a fal szintje
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.Mi történik akkor ha felépítem a tanyát a Maxra és lebontom...akkor ha vissza építem ugyan úgy megkapom a lakosságot???
 

DeletedUser

Vendég
Ha felépíted maxra a tanyát majd bontasz rajta mondjuk egy szintet, akkor a lakosság eltartási képessége visszaesik a 39. szintű tanyáéra, amíg nem építed vissza 40. szintre. Szóval ha arra gondoltál, hogy lebontod, marad a akkori népesség és újra építesz rajta egyet akkor azt kell, hogy mondjam, hogy nem fog működni :)
 

DeletedUser9484

Vendég
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy ha kiépítek egy várost maxra (17000 valamennyire, pontosan most nem tudom meddig lehet.) Mennyi szabad népesség marad?
Előre is köszönöm a válaszokat. :)
 

DeletedUser10430

Vendég
szia.
17786 pontos városban, eke és termálfürdő mellett 2929 marad. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valakinek van valami infója arról, hogy ha a termálfürdők követelménye a 24. szintű szenátus, de már fel van építve a termálfürdő, és utána lerombolom a szenátust, mert kell a hely, mi történik?
Megmarad a termálfürdők, amint kész a rombolás, vagy sem?
 
Fent