Város megszállása!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Én sem értem, lehet várost alakítani, gyarmatosító hajó szügséges hozzá és Kikötő:20 szint
Akadémia:22 szint
 

DeletedUser

Vendég
en olyan szovetsegbe leptem ahol megigertek hogy nem vesznek fel a kozelben a szovetsegbe tagokat. ennyi. nem kell tomegszovetsegekbe menni, ahol nem figyelnek a tagok erdekeire. :)
lehettek sokan egy helyen, egy szovibol 14 ember volt a szigetemen, hamarosan egy sem lesz... :D
 

DeletedUser

Vendég
:D 14 volt egy sem lesz ez jóóóóó! Akkor te az 1 város, 27 farm stratégiát követed:).

A megszállásos dolgot egyébként már annyira nem is támogatom, hiszen tényleg ne legyen már olyan mint az ika, viszont valahogyan módot kellene találni arra, hogy a támadást az ember időben összehangolja, ha több felhasználó serege vehetne részt egy időben támadó oldalon a csatában úgy hogy ne csak az első serege amortizálódjon le:) Erre egyik fórumos kollegám azt mondta hogy náluk azon veszekednek ki menjen előre, na de ha lezúzzák a támadó seregedet akkor 1-2 nap pihi van:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha lezúzzák a sereget,azért jó sok kultúrpontot kapsz,ami megér 2 nap pihit.
 

DeletedUser

Vendég
en is tamadtam 10 oranyi tavolsagra, mindegy hogy bukok vagy sem, kellenek a kulturpontok...ezert jo ez a jatek, itt van ertelme sereget felalldozni. :) nem kell nyersiert "kulturalodnom" :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent