Város megszállása!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem tudom ki játszik az Ikariam nevű játékkal ( nem reklámnak szántam ), de ott vagy egy olyan lehetősg hogy város megszállása, így a háborúkat könnyebb lenne irányítani, mert ha megszáálna valaki egy közelebb lévő várost és onnan tudna egy adott játékost támadni úgy gondolom élvezhetőbb és könnyebb lenne mindenkinek!
 

DeletedUser

Vendég
Lehet várost foglalni, ill. a kisebb szigeteken újakat alapítani. Nem értem a problémád...
 

DeletedUser

Vendég
De amikor egy másik szigetről jön be hozzád az ellenség,a hadihajóid meg nem tudnak semmit tenni,elfoglalják a városod,és visszagondolsz,minek kellet ez...?Ugye milyen jó hogy nem?:DMeg elég nagy majmolás is....
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom ki játszik az Ikariam nevű játékkal ( nem reklámnak szántam ), de ott vagy egy olyan lehetősg hogy város megszállása, így a háborúkat könnyebb lenne irányítani, mert ha megszáálna valaki egy közelebb lévő várost és onnan tudna egy adott játékost támadni úgy gondolom élvezhetőbb és könnyebb lenne mindenkinek!

Ez a játék már ott veri pl az Ikariamot (amihez szintén volt szerencsém), hogy itt elfoglalod nem megszállod a városokat, ha valakit el akarsz kapni akkor a közelében foglalsz. Ennyi.
 

DeletedUser

Vendég
Nah jó ezt tisztáztuk, de szövetségeseknél miért nem lehet "letanyázni" és esetleg onnan irányítani a csapatokat!?
Egy háborúmál pl: egy játékost támadunk 50-en , és olyankor mind az 50 játékos foglaljon el egy várost a közelben?:eek:
Hát nem tudom!
 

DeletedUser

Vendég
Én Ikar. a Gammán vagyok! :D:D
De ám. hozzászólnék én is ,hogy sztem. belehetne itt is vezetni a megszállást!:):)
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem a sirámaitokat.
Ha valakit támadni akartok, akkor támadjatok!
Messze van? Akkor foglaljatok el egy hozzá közeli falut, és azt kezdjétek építeni.
Én például Ocho barátom falujába szeretnék majd behajózni, ha már megígértem neki.
Innen ahol vagyok, nem tudom támadni, mert olyan messze van, hogy mire odaérek, addigra a fél világot összetrombitálja védelembe, de van a szigete közelében bőven kalapácsos falu, azok közül elfoglalok majd egyet-kettőt, és akkor mehet a buli közelről.

Ez a megszállás dolog szerintem csont felesleges, és csak arra lenne jó, hogy a játék eredeti koncepciója szétcsússzon. Remélem a Grepolis programozós gárdája sosem fogja megvalósítani.
 

DeletedUser

Vendég
Hát figyelj, nem tudom neked az miért gond ha egyszerűbb és valósághűbb lesz a játék!
Az miért lenne gond ha egy társadnál megtudnál szállni és onnan mennél fosztani, egyszerűbb lenne a támadásokat is írányítani, és megbeszélni!
Miért foglaljak el a világ végén egy várost ha nem muszáj!

Gondolkozz el rajta szerintem, mert eggyáltalán nem hülyeség!
 

DeletedUser

Vendég
Hát figyelj, nem tudom neked az miért gond ha egyszerűbb és valósághűbb lesz a játék!
Az miért lenne gond ha egy társadnál megtudnál szállni és onnan mennél fosztani, egyszerűbb lenne a támadásokat is írányítani, és megbeszélni!
Miért foglaljak el a világ végén egy várost ha nem muszáj!

Gondolkozz el rajta szerintem, mert eggyáltalán nem hülyeség!

Ez a játék egy kicsit nagyon védekezésre lett kihegyezve sajnos. De ha megszállhatnál a barátodnál, és onnan koordinálhatnád a támadásaidat akkor a védőnek már esélye se lenne. Mielőtt ilyesmit javasolsz gondolkodj el rajta, Te mennyire szeretnéd ha a szomszédodban gyülekeznének egy ellenséges klán seregei, aztán egyszerre mind neked ront?
 

DeletedUser

Vendég
Miért foglalj el egy várost a világ végén?
Miért akarsz a világ végén megszállni?

Lehet, hogy félre vagyok informálva, de én úgy tudom, hogy ez egy ilyen városfoglalós játék. Persze, közelebbi várost könnyebb elfoglalni, de ha távolabbit szeretnél, az is megoldható.
 

DeletedUser

Vendég
Hát hidjétek el jobb lenne, sokkal érdekesebbek lennének a háborúk, és irányothatóbbak is!
 

DeletedUser

Vendég
jó! elhisszük!
TE meg azt hidd el, hogy mi a grepolissal szeretnénk játszani és nem az ikariammal. különben arra regisztráltunk volna.
felvetettél egy ötletet. nem tetszett az embereknek. fogadd el légyszíves.
Sőt!!
elfogadni se muszáj!
írd meg a kivitelezésének képletét, menetét, illeszd be a játék struktúrájába szervezd meg a hozzá kapcsolódó fejlesztéseket és küld el a supportnak akik nagyon szívesen továbbítani fogják az innogamesnek és még meg is köszönik szépen az új ötletet.
Csak itt ne kösd tovább légyszike az ebet a karóhoz. uncsi már ez a csak azért is visszaírom, hogy nekem van igazam bárki bármit is mond levelezés.
Köszönöm és remélem nincs hari
 

DeletedUser

Vendég
Elhisszük.
Azért mivel bennem bújkál a kisördög, megkérdem, hogy te mit csinálnál, ha 2-3 óra távolságról hirtelen megindul feléd egy teljes szövetség? Vagy annak 6-7 tagja, akik egyébként12-20 órára lennének, és kényelmesen lenne időd felkészülni a harcra?
 

DeletedUser

Vendég
Ma reggel tettem egy próbát miszerint elküldtem egy kisebb csapatot az egyik szövetségi tag városába. A teszt lényege az volt hogy kiderítsem megoldható-e az hogy a szövetségi tag városát használva afféle helyőrség állomásként, fosztásokat indítsak a szigeten lévő más városok felé.
Sajnálatos módon ez a dolog nem lehetséges, és ez elég nagy bibi:confused: Egy háború, vagy egy szimpla hadgyakorlat kivitelezése esetén én úgy gondolom hogy hogy a lehetőség, hogy nem több óra, vagy nap távolságból kellene támadni, az jelentős stratégiai előnyt jelentene:cool:
Ez a foglalásos dolog meg azért gáz mert ha 50-en akarnak harcolni a közelben akkor mindegyiknek várost kell foglalni? Na ne már!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Mint többeknek nekem is az a nem világos, hogy miért kellene a világ végén foglalni várost. Ill. miért akar valaki tőle tök mesze csatázni. Biztos, hogy lesz mindig bőven támadni való a közelben is.
 

DeletedUser

Vendég
???

lehet olyat hogy elfoglalod a másik városát
(játékos város):confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ez a megszállásos dolog tudtommal egyetlen játékban működik (legalább is azok közül amit én kipróbáltam). Most nem akarom megnevezni, de a dolog már ott sem tetszett. Szal a világért senki még csak el se gondolkodjon azon, hogy itt is bevezesse.

Mindenki söprögessen csak a saját portáján és ne akarjon a világ végén hadakozni.
 

DeletedUser1114

Vendég
Szerintem az ikán egyáltalán nem rossz dolog a megszállás,mivel nem kell akkor a hadihajókat sem leküzdeni mert mehetsz a szárazföldön..Volt olyan igen amikor többen is gyülekeztünk egy klántársnál és leradiroztuk az épp aktuális áldozatot a szigeten. Ennek a lényege hogy tényleg ne kelljen foglani egy várost ha terjeszkedni vagy fosztani akarsz. Megszállt városból simán lehetne menni fosztogatni maj elillani és kész.Viszont ha megszállnak egy várost a szigeten akkor figyelmeztet a rendszer hogy xy városát yx megszállta. Ebből el tudod dönteni már 50 százalékban, hogy ellened irányul e vagy sem a támadás.. :))
 

DeletedUser

Vendég
Én azt gondolom, hogy ez az elfoglalásos dolog meg abszolút nem a játék javát szolgálja. Nyílván az a cél, hogy minél többen játszanak, és minél több világot hozhassanak létre. Kíváncsi lennék rá ha valamelyik GO, vagy fejlesztő városát elfoglalnák, az mennyi ambíciót érezne az újrakezdéshez:D.
Ez egyszerűen szar./ Húúú ezért most lehet büntit kapok:eek:/Miért kellene elfoglalnom egy várost egy támadáshoz ha nem akarom?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent