Város megszállása!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Igen, a szálltóhajók is kevés helyet látnak el, de ez biztos azért van hogy "ne boruljon fel a játék egyensúlya"! xD
 

DeletedUser

Vendég
Hát, de lényeg így igénytelen az egész hadügy, és ami a legrosszab használhatatlan!
Szerintem ha abbahagyom a játékot ez lesz a fő oka, pidig vezető vagyok egy szövetségben, de ha gy folytatódik szerintem nincs értelme a játéknak, nem lesznek nagy háborúk, csak egy két kisseb csata, de azért remélem meghalgatnak, és figyelembe veszik az ötleteimet, ha egy töredékét bevezetnék az is jó lenne!

Remélem a következő verziónál már javul ez a dolog!

Üdv: Pike-one
 

DeletedUser

Vendég
en abbahagytam a klanhaborut, ami szinten innogames jatek, de ha jol emlekszem a 8-as szerveren nemreg hoztak a haditabort. ez egy teljesen uj ujitas, eddig meg csak hasonlo se volt a kh-ban.
annak valami ilyesmi a lenyege, a klan osszeadja a csapatokat es a nemeshez szukseges aranyermeket, majd epitenek egy haditabort ahonnan kozosen tamadnak.

ha sokat kampanyoltok, akkor itt is bevezetheto lesz...ugy mint a klanhaboruban...2-3 ev mulva...a 8-as szerveren...:D:p:D
 

DeletedUser

Vendég
Nah ha az is innogames játék az is akkor semilyen jogi akadálya nincs hogy ide is bevezzesség, és remélhetőleg hamrabb!
 

DeletedUser

Vendég
No újra itt:) Nézelődtem, de nem nagyon láttam hasonló hozzászólást ahhoz amit most szeretnék kifejteni:).
Sokan azt mondják hogy ez a magszállás dolog nem jó, mert senki sem szeretné ha szétrugná a se.......ét több 1000 egység a szomszédból, viszont valahogy össze kell hangolni a támadást:D.
A megoldás: A jelenlegi csatamotor nem élvezhető, a csaták egy pillanat alatt végbe mennek. Nem arra gondolok most hogy legyenek körök,mert az máshol van:), hanem hogy legyen egy legalább 10 perces türelmi időszak, ami az első csapat becsapódásától kezdve indul, mely időszak alatt mód van további csapatok bekapcsolódására a harcban, úgy támadó, mint védő oldalon, és amikor letelik az idő a támadó és védőseregek ereje összeadódjon a veszteségek pedig osztódjanak. Ez szerintem azért fontos mert azt tapasztaltam hogy ha elindulunk 2-3-an egy kicsit portyázni, akkor mindig az cumizik akinek a serege először csapódik be, elszenved egy csomó veszteséget és a megcsappant seregével még annyi cuccot sem tud elhozni ami a veszteségeit fedezné:). No és nem utolsósorban lehetősége volna a hadvezérnek egy kis koordinálásra:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Noh igen!
Egy ilyen kissebb változtatás is élvezhetébbé tenné a játékot, mert ahogy most van az inkább az egyéni harcoknak kedvez, jelenleg csapatban támadni nagyon nehéz, és eggyáltalán nem hatékony!
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes, nálunk azért megy a vita, hogy ki csapódjon elöbb.
A katonák ugyanis azért vannak, hogy hozzák a harci pontot, és nem azért, hogy a lábukat lógassák.
A nyersanyagot pedig lehet postázni.

Pike-one: Ez nem "kis" változtatás lenne, gyökeresen felfordítana mindent.
Csapatban támadni pedig legfeljebb ti nem tudtok..
 

DeletedUser

Vendég
Hmmm akkor szólj nekem hogy mikor csapódsz először utána megyek hozzád foglalni:) Ugye hogy van hátránya:)
 

DeletedUser

Vendég
Jöhetsz, bármikor, ugyanis nem támadok védőkkel, csak támadókkal.
Mondom, hogy nálatok van a baj.

Látom gyúrsz a 4. diadalmenetre, én a 70.-re :D
 

DeletedUser

Vendég
Hidd el hogy nincs baj:cool:, mert amikor befoglalnak majd akkor jó lesz az az elbukott támadó sereged is:D
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes, nálunk azért megy a vita, hogy ki csapódjon elöbb.
A katonák ugyanis azért vannak, hogy hozzák a harci pontot, és nem azért, hogy a lábukat lógassák.
A nyersanyagot pedig lehet postázni.

Pike-one: Ez nem "kis" változtatás lenne, gyökeresen felfordítana mindent.
Csapatban támadni pedig legfeljebb ti nem tudtok..

Egyetértek a hozzászólóval.

Vannak olyan játékosok akik elégedetlenek a jelenlegi rendszerrel mert nem tudnak boldogulni vele, de vannak olyanok akik felfedezik a benne rejlő lehetőségeket.
 

DeletedUser

Vendég
Tulajdonképpen nekem sem célom a több 10 ezres csatákat behozni, csak a lehetőséget, miszerint ha 10 ezren védenek egy várost egy időben, akkor legalább ugyanannyi egységgel meg is támadhassam azt összehangoltan.

Ez a játék nem egyetlen városról szól...

Ha egy szövinek van 1000 városa, akkor nem értem miről beszélünk. Mi a fenének akarsz Te egyetlen városnál ekkora csatát összehozni?

Értsétek már meg, hogy a Grepolis miről szól!

A szövetségben mindenki olyan ellenfelet vállal akit legyőzhet és így ötvenen lehet támadni 50 felé.
 

DeletedUser

Vendég
Való igaz hogy nem egyetlen városról szól, de minden végső nagy csata 1 városban dől el, nem 50-ben:).
 

DeletedUser

Vendég
Itt nincs végső nagy csata.Ne keverd ide az Ikát,ott voltak ilyenek.
Nem támogatom ezt az egész megszállásos izét,az már nem Grepolis lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor ezzel azt akarod mondani, hogy ha páran védenének egy várost és páran meg is indulnának ellene akkor te már nem is mennél, hanem inkább foglalgatnál valahol valamit? Érdekes dolog ez is:) Akkor minek is van a szövetség?:D.
Nem keverem az ikát, mert az egészen más dolog ebben igazad van, de sokan azt mondják, hogy az ikával ellentétben ez inkább háborús játék, mint építkezős háborús és ennek ellenére a hadügyi rész eléggé le van butítva. Én ahogy látom meg vannak a csapatok védekezésre úgy mint támadásra. Variálni nagyon nem tudsz, mintahogy meglepetést sem okozni, csak elindulsz magányos harcosként célod felé, közben az egyik haverodat megkéred, hogy figyeljen már a városodra nehogy hátulról bekapd a horgot:D. Erre lassan minden /hülye/ elnézést a kifejezésért, de képes lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Hol olvastál te ilyet?Én ilyet biza nem írtam.
Azt írtam,hogy nem fognak 30-an lerohanni 1 várost,mert ha el is foglalják,érdemi veszteséget nem okoznak az ellenségnek.
Ha viszont az a 30 ember páronként elfoglal 15 várost,az már fáj.
Egyszerűen nem lenne értelme ennek az egész megsszállásos dolognak.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt vágom, de gondolj arra hogy ha egy szövetségben vagy, ami általában gócban helyezkedik el, ahol is lassan már mindenki befoglalta a környékén lévő tagokat, akkor mi lesz? Lehet hogy 10 órára kell elmenned 1-et fosztani, vagy csak egy várost elfoglalni és az idő alatt meg az ellenfél és annak cinkosai hátradőlve, röhögve fogják nézni ahogy szánalmas sereged ami végighajózta a fél óceánt egyszerűen fűbe harap.
 

DeletedUser

Vendég
egy amator jatekos vagy ha olyan szovetsegben vagy ahol gocban vannak a tagok! keress olyan szovetseget ahol a tagok legalabb 3 szigetnyire vannak, ezzel megoldodik a problemad, hogy nincs kit tamadni.
 

DeletedUser

Vendég
:D Én nem vitatkozok majd rá jössz Te is. Ha nem látod azt hogy védelmi oldalon sokkal több lehetőség van mint támadó oldalon, annak ellenére hogy városokat kell elfoglalni akkor az a te bajod:) Nem szövetséget kell váltani ha sűrűn lakott a vidék:), de ha egyesek így operálnak az gáz!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent