Szavazás: Új világ

Melyik verzió tetszik jobban egy új világ indításánál

  • Nyugodt világ

    Szavazatok: 228 39,2%
  • Agresszív világ

    Szavazatok: 354 60,8%

  • Összes szavazó
    582
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, én egész jól elvagyok sereghajtóként az alphán is.

Ez a játék stratégiai játék. Arról szól, hogy jobb legyél, mégpedig harcokban legyél jobb a többieknél. Persze, hogy az agresszív világok a nyerők! Aki építkezni szeret, annak is kínál az internet számos lehetőséget, Grepolis világa nem kőműveseknek való.
 

DeletedUser

Vendég
Átolvastam az összes hozzászólást az új világgal kapcsolatban,és azt látom hogy azon emberek vágynak az agresszív világra akik a többi más világokban gátlástalanul tönkre teszik más városát.Olyan emberek akik megtámadnak több 10.000pontos várossal kissebb városokat és ezzel elvéve más játékosok kedvét a játéktól.
Én a nyugis világra szavazok.:cool:
DE hisz ez a játék lényege hogy elfoglald a másik játékost és terjeszkedj!
ha ez nem tetszik akkor játsz másik játékkal ebben a játékban nem az épitkezés a lényeg...
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, én egész jól elvagyok sereghajtóként az alphán is.

Ez a játék stratégiai játék. Arról szól, hogy jobb legyél, mégpedig harcokban legyél jobb a többieknél. Persze, hogy az agresszív világok a nyerők! Aki építkezni szeret, annak is kínál az internet számos lehetőséget, Grepolis világa nem kőműveseknek való.

Szia!
Én is a harcos oldalt képviselem, úgyhogy ez nem nyert az építkezési szokásaimat illetően... :D
Nekem csak annyi a gondom, hogy nem vagyok kockafej, aki egész nap gépezik, és így hátrányban vagyok egy gyors világban.
Szerintem más is van ezzel így.
Egyébként nem tudom, hogy milyen néven játszol, és mikor kezdtél, de ha mostanában, akkor megnézném, hogy mikor fogod utolérni a 35-40 faluval rendelkezőket?
Tudom a választ...soha...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is az a baj az ilyen játékokkal hogy ha Szerver start után 1 napig nem regisztrálsz, akkor fölösleges a billentyűzetet koptatni... vagy azonnal ott vagy és építkezel mint a veszett malac, vagy mikor már úgy vagy hogy épp várost alapítanál, a következő amit látsz, hogy 5 hullámban dőlnek a támadások.
 

DeletedUser

Vendég
És ami a kőműves világot illeti:Kéne olyan is,én sereghastóként jól vagyok az Alphán,de kissé kellemetlen.Egyszerre kéne indítani mindig egy agresszív és egy lassú világot,így senki nem bajlódna.
 

DeletedUser

Vendég
Nem fogom linkelgetni a hozzászólásokat, így kicsit egybeömlesztve:

Azért írjuk ki szavazásra, mert kíváncsiak vagyunk a véleményetekre, így kaptok egy jogot, hogy megválasszátok milyen világ legyen. A többség szava dönt, aki akart az szavazhatott, és mint látható, nem a békés világot szerette volna a többség.
Akár úgy is lehetne, hogy mi döntjük el milyen világ legyen, de nem így volt. Szeretnénk, ha olyan világ lenne, amit szeretnének az emberek, és most az agresszív jött ki győztesnek. Ez tényleg agresszív lesz, így valószínű, hogy a következő békés lesz, de ez majd idővel elválik

Nem említek szervert, de volt olyan szerver, ahol az első játékos szerver start után 1 hónappal regisztrált be. Ez teljesen független az indulási időponttól, ha akarod, akkor elérheted a céljaidat.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Szia Dragonrk!

Köszönöm a választ, akkor nem reménytelen a dolog, mármint hogy lassabb világ is fog indulni! ;)

Addig is azért belevetem magam a gyors világba, a napi 1x belépésemmel, hátha sikerül lecsavarnom egy két gyors szerver drukkert, ezzel is áttérítve őket a sötét oldalra... :)))
...valószínűleg engem is a RÉVÉSZ fog utamra vinni pár hónapon belül, de adok egy esélyt magamnak...

Üdv
 

DeletedUser

Vendég
Agresszív világ lesz Epszilon, a szavazást írásban lezárom. A pontos paramétereket szerver indulásánál fogjuk kiírni, de a 4-es sebesség, és a régi hódítási rend biztos aktiválva lesz rajta.
 

DeletedUser

Vendég
Nem teljesen értek egyet azzal, hogy ez a játék a harcról szól - ahogy egyik másik, hasonló típusú sem.
Ez a játék éppúgy szól a diplomáciai készségről, a csapatjátékról, a szervező-képességről, mint a harcról. Nagyon fontos eleme a harc, de nem mindig a legfontosabb, és ez az, amit nagyon sokan elfelejtenek. Én ide nem harcolni járok, hanem játszani, és semmi örömöm abban, ha éjjel nappal nálam kisebbeket támadok, azt gondolván, milyen nagy stratéga vagyok. Engem a jó csapat vonz, ezért is foglalkozom mindig belügyekkel. A hadügyi rész hidegen hagy. Persze, én is megyek támadni, ha kell, én is fosztogatok, én is megyek pontokért, de nem ez a lételemem. Ha valaki normáilsan tud szólni, akkor segítem, ahogy tudom, sokszor kissé a magam kárára is. De meglesz a jutalma: körbe leszek véve olyanokkal, akikre bármikor számíthatok, akik lelkesen mesélik, mi volt a suliban, a munkahelyen, akik kikérik a tanácsomat, és mernek kérdezni is, szólni, ha bajuk van, mert ezt várom el. Ha valami nem tetszik, szólj, és megbeszéljük. Ez a legfontosabb mindig. Ha magunkban puffogunk, az semmit nem old meg.
Tőlem lehet a játék szinte bármilyen. Ha van egy jó csapat, akikkel játszhatok, akkor jó szívvel jövök fel, és érdekel a játék. Ha ez nincs meg, akkor a legjobb játék is hamar érdektelenné válik számomra.
Tehát nem mindenkit a harc éltet... nem barbárok vagyunk, hanem intelligens emberek, és ehhez mérten kell szerintem viselkedni egy játékban, kihasználva persze a lehetőségeket. De attól még lehet emberien viselkedni, és nem mindenáron, gúnyosan tönkretenni mások játékát.

Egyébként Jesus Star, ha mégis szeretnél jönni sereghajtónak az alphára, akkor várunk szeretettel a 24-25-ös tenger környékéről, tehát nyugatról :) Arra van néhány tagunk. Azok a sereghajtók, akik most regelnek, később igen fontos szerephez fognak jutni, mivel a kezdeti játékosok közül egyre többen hagyják abba, míg ők erősödnek. Ők fogják képezni egy klán védelmi alapjait a későbbiekben, ez biztos háttérországot. Tehát fontosak vagytok, most kezdők, és mi ezért vagyunk, ezért Cadetos a nevünk :)
(Egyébként jelenleg a top2 klán a főklánunk, mi vagyunk a top3. Ugyanezen a néven találsz meg, ha mégis jönnél)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
raktár növelése

sziasztok csak egy kérés a raktárak kapacitásának növelése legalább a dublájára köszi
 

DeletedUser2922

Vendég
Messalina,itt nem csak az építkezésről,vagy a háborúról szól a dolog,hanem mindkettőről.Azt hiszem neked mint moderátor tudnod kell.Nem kell itt lekőművesezned senki,mert neked is nyitva áll a világhálló kapuja hogy játszhass öldöklős játékot.Itt a probléma az,hogy hiába akarsz építkezni vagy katonákat fejleszteni,mire oda kerülne a sor már nincs városod.
 

DeletedUser

Vendég
Hát nekem ez nem megy, olyan rossz helyre rakott be hogy 20 percre van a legközelebbi gépfalu, és 5 napot kell várni hogy újrakezdjem.....

:eek:
 

DeletedUser

Vendég
szerintem kár azon vitatkozni, hogy mi a játék fő stílusa. mert a harc, a diplomácia, a kereskedelem mind fontos eleme a játéknak és nem lehet úgy eredményesen játszani, hogy bármelyik oldalt is elhanyagoljuk.
ráadásul értelmetlen is ezen rágódni, mert nem attól lesz sikeres valaki, hogy milyen jó harcos vagy milyen jó diplomata, hanem attól, hogy mennyit foglalkozik a játékkal, a városaival. magyarán aki sokat van bent, farmolja a gépi falvakat-épít-sereget képez-áploja a diplomáciai kapcsolatait stb az jobban fejlődik mint az aki naponta 1* belép 5 percre.
persze aki ezt nem érti meg, az egyből köpköd, hogy "mert a kockák tönkreteszik a játékomat", bla-bla-bla. pedig senki sem azért játszik, hogy tönkre tegye a másik játékát, hanem azért, hogy ő is jól érezze magát és a maga stílusában szabályosan játsza azt a játékot amit a többi is.
ennek ellenére sajnos ahogy a többi online játékban, úgy itt is alapból mindenki el van könyvelve kockának aki a pontlista első 200 helyén belül van. közben lehet abszolút nem ért a géphez és csak buta felhasználóként nyomkodja napi 8 órában a melóhelyén a billentyűzetet, mert olyan a munkája, hogy ez is belefér.
sőt tovább megyek, nem egy olyan van aki pont a "kockák" játékát teszik tönkre-akarják tönkre tenni, mert miután vagy miközben elfoglalják az 1 darab városát utána bosszúhadjáratot indít a foglaló ellen vagy még rosszabb mikor primitív módon anyázik.

szóval a siker szempontjából a lényeg az, ki mennyit játszik egy nap.
de ezzel sincs igazán probléma, mert amíg vannak különböző sebességű szerverek addig mindenki megtalálhatja magának azt amit szeret.
aki többet játszik az értelem szerüen úgy is a gyors szerverre megy aki kevesebbet az meg remélhetőleg a lassúra megy.
igazán ezért sem értem a lassabb játékot kedvelők miért háborognak illetve, hogy miért kardoskodtak az mellett, hogy az új szerver is lassú legyen, mikor tudtommal van már egy lassú, viszont gyors (4-es) nincs, mert a delta is csak 3-as.
így most lesz 5 szerver, 4 féle sebességgel, mindeki azt választja ami a napi játékmennyiségéhez a legjobban illik. ez így tökéletes.. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent