Szavazás: Új világ

Melyik verzió tetszik jobban egy új világ indításánál

  • Nyugodt világ

    Szavazatok: 228 39,2%
  • Agresszív világ

    Szavazatok: 354 60,8%

  • Összes szavazó
    582
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Én az agresszivra szavazok de egy kis alakitással:

Agresszív világ:

-4-es sebesség (nagyon gyorsan generálódik a nyersanyag és az áldás, de az egységsebesség nem változik)

-nincs morál (nincs védelem a kisebbeknek)

-régi hóditási rend vagy a legjobb az lenne ha olyon lenne mint a klánháborun

-éjszakai bónusz 12-6ig

-szövetségi taglétszám limit:100-150

szerintem ez lenne a legjobb.
 

DeletedUser

Vendég
A nyugodt világra szavaznék, de a nyersanyag termelődés nem árt, ha nem annyira lassú, mivel az kicsit unalmasabbá teszi a játékot. Nem tartom jó dolognak ha a fejlődés nagyon lelassul. Az arra adna okot hogy csak azok tudnának megfelelően érvényesülni, akik bónusszal (pl.:kalmárral) játszanak.
Nem biztos hogy ez mindenkivel szemben igazságos dolog lenne. Az agresszív világban a taglétszámot tartom nagyon kevésnek. :)

É is erre szavazok szavaztam és nem írhatok pirossal!:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a taglétszám is megfelelö
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
foglalás

Én az agresszív világra szavazok, De a foglalással csináljatok valamit, mert ez a lázongásos figy-fene nem működik. Többen is írták a szövimben hogy nem lehet befoglalni.

Én olyat javaslok, hogy a sereggel kelljen küldeni egy gyarmatosító hajót, és ott lenne a "Város elfoglalása" lehetőség. Ha legyőzik a védőket, akkor ott maradnak X ideig, és ha addig nem űzik ki őket onnan, akkor övék a város. Ezt jelezhetnék úgy hogy ostrom alatt. Ha egy harmadik játékos elveri az ostromlókat, akkor a csapatai ott maradnak, és azé a város, akinek a csapatai ott tartózkodnak amikor az időzítő lejár.

El kell ismerni hogy akinek egy faluja van az csak abban reménykedhetne, hogy szövijéből valaki felszabadítja, de hát ezért agresszív nem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Van róla szavazás is, aminek a linkjét az első postban megtalálhatod.
 

DeletedUser

Vendég
szép új világ

Szerintem az agresszívként leírt a jobb megoldás bár nekünk ez a lázításos megoldás nem az igazi és nem csak azért amiket írtak eddig hogy bevédik az illetőt hanem azért is mert a távolság miatt 12óra alá csökkent a lehetséges foglalási távolság 1 gyarmatosítóhajóval :mad:
Az 50fős maxot jónak tartom mert így több esélyt kapnának a kissebb létszámú 25-40fős klánok is mert a többszáz fős klánokkal esély nincs háboruzni (a 10-15 klánból álló kláncsaládok mellett még a nagyobb konföderációk is összefognak a kissebbek kárára mert így kevesebb harccal foglalnak mintha egymással harcolnának:( )
 

DeletedUser

Vendég
Javaslat

en szerintem a nyarsanyag es az epitesi idot felturboznam es a csapatok kesziteset nemnagyon tehat hama lenne nagy varosod de nem lenne nagy hadsereged szerintem ez nem lenne rossz
 

DeletedUser3285

Vendég
Ha új világ,csakis agresszív,viszont jó lenne,ha a csapatok sebessége is felgyorsulna.
 

DeletedUser

Vendég
most kezdtem el játszani erre uj világ:/
Agresszív világ legyen mert elég unalmas ien gyakran ujrakezdeni:/
 

DeletedUser

Vendég
Egységsebesség csak 1 lehet, nem engedélyezik ennek növelését.

Az első postban van egy link, amivel egy másik szavazásra juthattok, ott lehet eldönteni, hogy új, vagy régi foglalási rend legyen a szerveren, ha az agresszív győzne. Ezt kérlek ne írjátok le többször, mert direkt azért hoztuk létre azt :).

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Nekem csak az nem tetszik az agresszív világban,hogy csak 50-en lehetnek egy szövetségben :S, de én azért arra szavaznék.
 

DeletedUser

Vendég
Én szerintem h csak 50 lehetnek a klánba igy az erösebbb klánok elválnak a gyengéktöl

Ezt a sárga színt se használd kérlek, mert nem lehet látni az írásodat. Maradj a feketénél inkább. Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1114

Vendég
Értelemszerűen ezzel a véleménnyel értek egyet.. nem csak az agresszivitás számit,hanem a játék élmény is nekünk és másoknak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A taglétszámmal egyetértek igy legalább nem lesznek nagyképü tömegklánok!
Ezzel hogy a világ sebbessége 4-es hááát nem is tudom kicsit tulgyors már itt már minimum 8,9 órát kell a gépnél lenni külömben ugy lemaradsz hogy már sose tudsz felzárkozni.Ha lehet nekem jobban tetszene a 3-mas sebbesség de leginkább a 2-es mint bétán az a megfelelö de ha speed server akkor ha 2-es nem lehet hát legyen 3-mas de ha az sem tetszik akkor jó legyen 4-es.De viszont nem tudom lehet-e a ilyet kérni szerintem ne legyen prémium lehetöség ebben az UJ világban mivel csomo olyan helyzettel találkoztam már hogy valaki csak azért tart elöbb avgy azért tud jobb játékos lenni mivel otthon sok pénz és állandoan aranyat vásárol, ugy ha lehet akk prémium lehetöség ne legyen benne a Többi ezeken kivül nekem megfelelne ja és ha már egy Speed serverröl van szó akkor akit foglalok annak max 6 orája legyen összeszedni a védelmét!
 

DeletedUser

Vendég
Hááát.Én sokakkal nem érterk egyet,mert a Nyugodt világ jobb lenne.Mind az éjszakai bónusszal értek egyet mind a morálal.Tag létszám az teljesen jó.A sebesség hát nem lehet minden szuper és könnyű tehát én azon az alapon gondolkodok,hogy:Valamit valamiért.
 

DeletedUser

Vendég
Én agresszív világot javaslom![/
images
]
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent