Szavazás: Új világ

Melyik verzió tetszik jobban egy új világ indításánál

  • Nyugodt világ

    Szavazatok: 228 39,2%
  • Agresszív világ

    Szavazatok: 354 60,8%

  • Összes szavazó
    582
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan új világ indul (15-én pénteken, dél környékén). A korábbi szavazások és más adatok alapján két opcióban gondolkodunk jelenleg: egy békésebb, lassabb lélegzetvételű vagy egy nagyon gyors, aggresszív világban. Tudni szeretnénk, hogy mi a véleményetek és melyiket választanátok.

Nyugodt világ:
1-es sebesség (lassan generálkódik a nyersanyag és áldás)
morál (kisebbek védelme nagyobb támadók ellen)
új hódítási rend (lázításos megoldás)
8-8 éjszakai bónusz
szövetségi taglétszám limit: 500

Agresszív világ:

4-es sebesség (nagyon gyorsan generálódik a nyersanyag és az áldás, de az egységsebesség nem változik)
nincs morál (nincs védelem a kisebbeknek)
új hódítási rend (lázításos megoldás)
lehető legkisebb éjszakai bónusz (eltörlésre nincs mód)
szövetségi taglétszám limit: 50

Amennyiben más megoldási javaslatok is vannak, akkor bizonyos keretek között szívesen meghallgatjuk őket.

Tisztelettel
Moira




Frissítés: Egy új szavazás formájában kíváncsiak vagyunk rá, hogy melyik hódítási rendet szeretnétek látni az új világban, ha az Agresszív világ nyerne ezen a szavazáson. Kérnénk titeket, hogy az alábbi témában is szavazzatok:
Agresszív világ hódítási rendje






Amennyiben szavazni szeretnél, ahhoz először be kell regisztrálnod a fórumra(ha még nem tetted meg).
Regisztrálni itt tudsz!
Dragonrk
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
ez szerintem jó...a lázitásos az tetszik az 500 tag tetszik,4sebesség tetszik......de őszintén nem csak ezt kéne fejelszteni...
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy új szerver, nem verziófrissítés. Nincs köze a kettőnek egymáshoz.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem vagyok híve a lázításnak. Olyan védelem tud 12 óra alatt összeállni, ami után már kizárt a foglalás. Az agresszívből ezt kihagynám, amúgy az a szimpi.
 

DeletedUser

Vendég
Hajrá

Nekem az agresszív a tuti de a lázítás tényleg kimaradhatna és az sem lenne gond ha 5szörös lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Még nincs meg a pontos dátum, de ahogy megtudjuk, akkor egyből jelezni fogjuk itt Fórumon, és a főoldalon is.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Én egy keverékre gondolnék szívesen. Valahogy így nézhetne ki:
Alternatív világ:
2-es sebesség (Kompromisszum...)
morál (Adjuk meg az esélyt a kisebbeknek. Én is szeretek foglalni, de ésszel, nem elnyomni a többieket és ezzel tönkre téve nekik a játékot.)
új hódítási rend (lázításos megoldás.* Érdekesen hangzik. Próba, szerencse.)
magas éjszakai bónusz
Szövetségi taglétszám: Nekem mindegy de a 100 az jó... a Konföderációk és szövetségi akadémiák nagyobb hangsúlyt kapnának.

Több szerepet kaphatnának a kémek. Például lázíthassanak, ami azt jelentené, hogy minimum 50K-ért kiküldhetnénk őket és 10%-os sansszal fellázíthatnák egy fajta egység mondjuk 20%-át, és ehhez jönne 25%-os lebukási esély, hogy meglegyen a rizikója.
Ugyanígy lehetne Szabotázs ami véletlenszerűen valamelyik épületből 1 szintet vesz le... Nagyjából a Zeusz villám "áldásának" felel meg, viszont ezt használhatnák más istennek hódolók is.
Ezek léteztek már az ókori Görögországban is.

Folyt köv, ha eszembe jut. (ötletek Topicba nyiss ennek egy témát, akkor nem fog elveszni. Dragonrk)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A nyugodt világra szavaznék, de a nyersanyag termelődés nem árt, ha nem annyira lassú, mivel az kicsit unalmasabbá teszi a játékot. Nem tartom jó dolognak ha a fejlődés nagyon lelassul. Az arra adna okot hogy csak azok tudnának megfelelően érvényesülni, akik bónusszal (pl.:kalmárral) játszanak.
Nem biztos hogy ez mindenkivel szemben igazságos dolog lenne. Az agresszív világban a taglétszámot tartom nagyon kevésnek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az Agresszív világ tetszik.
Szerintem jó lenne, 4szeres világ sebesség.
 

DeletedUser

Vendég
Agresszív világra szavazok, de a szövetségi taglétszám ne menjen 100 alá mert az már elégtelenül kevés. 100-150 minimum !
 

DeletedUser

Vendég
Magánvéleményben én is az agresszív mellett vagyok, és új foglalási renddel, mert elég érdekes dolgokat hozhat ez az összeállítás(50es limit mellett tényleg teljes szövetségi összefogás kell egy-egy foglaláskor). Bár itt egy kezdő nem sokáig maradna meg, nagyon aktív szerver lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Jó lesz ez az 50es max taglétszám... 10-20 elit simán elintéz egy 200 fos gagyi szövit. :p

Végre egy igazán jó világ. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Minek már megint egy új világ?! Szerintem a meglévőket kéne patentra korrigálni :)

üdv.
solo
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Sziasztok. Nemtom.

Én a gyorsra szavaztam, mert a mostani kicsit lassú és égek a vágytól hogy lássam a játékban mik vannak még. Tetszik, csak nem hiszem hogy olyan gyorsra kéne venni hogy egyből minden kihal. Engedjétek el magatokat rendesen, legyen nagy a limit mindenben, és hagyjatok időt a játékosoknak.

Nem kell mindent oan sablonosan venni. :) Egyébként +1 szavi a speed serora. :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyet értek én is veled!
Szerintem is elég az 50 fő.
Az alpha szerveren mert túl nagyra nőttek egyes szövetségek aztán jöttek hozzá a konföderációk és lassan már nem kit támadjál mindenki sógor-koma-jó barát effektus kezd kialakulni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent