Szavazás: Új világ

Melyik verzió tetszik jobban egy új világ indításánál

  • Nyugodt világ

    Szavazatok: 228 39,2%
  • Agresszív világ

    Szavazatok: 354 60,8%

  • Összes szavazó
    582
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
szeró

Emberek nem tudom minek erőltetitek hogy gyors a 4szeres sebesség.
Végre csinálnának 1 szervert azoknak akik igazán aktívak ti meg lehurrogjátok.
Low szeró van már egy pár.
Aki csak napi egyszer néz rá a játékra az ne jöjjön az új szeróra.
Aki meg aktív játékos az had élveze már egy kicsit hogy játszik.
Bár a topic elején már írtam egyszer , de mos leírom még egy szer inkább 5 szöröst kellene csinálni mint 4szeresnél kisebbet .


Ui: De én kiegyeznék a 10szeresel is.
 

DeletedUser

Vendég
Epszilon világ 2010.10.15, azaz most Pénteken fog indulni.
 

DeletedUser

Vendég
Régi hódítási renddel és 200-250 létszámú szövetségi limittel jobb lenne szerintem, mert:
-új hódítási rendnél sokesetben képtelenség foglalni, még egy 100 fős szövetségi összefogással is.
-50 fős szövetség = 5 szigetnyi játékos max, amíg ha nagyobb a szövetség, több tengerre is kiterjesztheti hatalmát, csak meg kell válogatni Stratégiailag, hogy hol milyen játékost hív meg a szövetség, hogy tudják támadni a környéküket mindig. Tehát nem ész nélkül hívogatni tagokat, mivel Stratégiai Játék. (akkorsem, ha 500-as a létszámlimit.)

De a következő ötletem egy kevert lenne, nem annyira aktív (nem tud mindig játszani mert munkában, iskolában van v. nem akar függő lenni) és agresszív játékosoknak:
--Béta világ beállításai, de 3x sebességgel, és a taglétszám nem 500, hanem 200-250.

Alfán van a legtöbb játékos még szerintem, mert nem kell teljesen aktívnak lenni (1x sebesség), tehát munka, iskola mellett is van idő grepolisra. Nembeszélve arról, hogy megmaradnak így a játékosok a Grepolisnak.:)
Teljesen csak agresszív világ sztem max 500-3000 játékosnak üzemelne, míg egy előbb említett világ viszont 18-20ezer játékosnak. Van különbség.

Még az angol és német grepolis 10-10 világaiban sincsenek 4x sebességű, 50-es létszámú világok, mert tudják, hogy csak aktív, függő játékosok lennének az olyan világban. (pedig ők 10x annyian vannak mint a magyarok, és mind a 8-10 világaikban kb. mindenhol 20ezren vannak, és 5-6 világ a régi hódítással fut)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2935

Vendég
Sziasztok!
A taglétszámmal egyetértek igy legalább nem lesznek nagyképü tömegklánok!
Ezzel hogy a világ sebbessége 4-es hááát nem is tudom kicsit tulgyors már itt már minimum 8,9 órát kell a gépnél lenni külömben ugy lemaradsz hogy már sose tudsz felzárkozni.Ha lehet nekem jobban tetszene a 3-mas sebbesség de leginkább a 2-es mint bétán az a megfelelö de ha speed server akkor ha 2-es nem lehet hát legyen 3-mas de ha az sem tetszik akkor jó legyen 4-es.De viszont nem tudom lehet-e a ilyet kérni szerintem ne legyen prémium lehetöség ebben az UJ világban mivel csomo olyan helyzettel találkoztam már hogy valaki csak azért tart elöbb avgy azért tud jobb játékos lenni mivel otthon sok pénz és állandoan aranyat vásárol, ugy ha lehet akk prémium lehetöség ne legyen benne a Többi ezeken kivül nekem megfelelne ja és ha már egy Speed serverröl van szó akkor akit foglalok annak max 6 orája legyen összeszedni a védelmét!

Szerintem ha 2X-eset akarsz akkor legyél bétás vagy gammás de ne legyen 1 1X-es és 20000 2X-es!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
senkinek sincs kedve regisztrálni olyan világba, ahol 60+ városa van már valakinek... regizzél te a deltába a 3x sebesség, és szövetség limit miatt ha agressziv függő szeretnél lenni ;)
 

DeletedUser

Vendég
4×-es sebesség,egységek sebessége 0.5,régi foglalási rend,morál aktív,Éjszakai bónusz 22-7:30
 

DeletedUser

Vendég
Hali szerintem ez a 2x12 óra nagyon jó ti arról beszélgetek hogy milyen lassan megy meg minden de ha titeket foglalnak nagyon is jól jön a 2x12 óra!
 

DeletedUser

Vendég
Ha azt mondom, hogy 10 óra, és 9-kor vagy 13-kor indulna, akkor lényegében csak megtévesztenénk titeket, így inkább nem mondanék rá konkrét időpontot. Nagy valószínűséggel a délelőtt folyamán várható az indulás, vagy dél környékén, de ez még bármikor megváltozhat. (nem mi indítjuk el a szervert, hanem az InnoGames)
 

DeletedUser

Vendég
ez így nagyon jó lesz... Hazaérek suliból és nyomom is Epsilon világot:D
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor most milyen világ lesz?

Na akkor most milyen világ lesz? :confused:
 

DeletedUser2922

Vendég
Átolvastam az összes hozzászólást az új világgal kapcsolatban,és azt látom hogy azon emberek vágynak az agresszív világra akik a többi más világokban gátlástalanul tönkre teszik más városát.Olyan emberek akik megtámadnak több 10.000pontos várossal kissebb városokat és ezzel elvéve más játékosok kedvét a játéktól.
Én a nyugis világra szavazok.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én is átolvastam az egész topikot, és néhány kérdés kíséretében elmondanám az álláspontomat is, engedelmetekkel.

A Supporttól azt kérdezném, hogy mindig szavazással fog eldőlni az újonnan induló világ milyensége?

Ha IGEN, akkor felesleges is kiírnotok kérdőívre, hogy milyen világ induljon, mert mindig az agresszív fog nyerni!

Véleményem:
Pedig ha mélyen belegondoltok, ez igazán csak annak a kevés embernek jó igazán, akik egész álló nap a gép előtt tudnak ülni.
Lehet küzdeni prémium hegyeket vásárolni, de úgy is azok az emberek lesznek elöl egy gyors világban, akik akkor is farmolnak, amikor TE dolgozol, suliban vagy, esetleg a haverokkal lógsz, stb.

Ha a naponta 1x belépőkre is gondolni akar a support, akkor egyszer indíthatnának majd egy lassú szervert is...legalábbis én örülnék, mert az Alphán, már csak sereghajtónak lehet regelni...

Üdv.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent