Omicron Szerver Beállítások / Szavazás

Omicron Beállítások

  • 1 sebességű szerver

    Szavazatok: 2 1,9%
  • 2 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 3 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 4 sebességű szerver

    Szavazatok: 94 90,4%
  • 1 egység sebesség

    Szavazatok: 1 1,0%
  • 2 egység sebesség

    Szavazatok: 87 83,7%
  • 7 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 24 23,1%
  • 5 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 69 66,3%
  • 3 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 6 5,8%
  • ÚJ foglalási rend

    Szavazatok: 58 55,8%
  • RÉGI foglalási rend

    Szavazatok: 48 46,2%
  • Van Morál

    Szavazatok: 14 13,5%
  • Nincs Morál

    Szavazatok: 83 79,8%
  • Szövetség létszám 75

    Szavazatok: 21 20,2%
  • Szövetség létszám 100

    Szavazatok: 54 51,9%
  • Szövetség létszám 200

    Szavazatok: 20 19,2%
  • Szövetség létszám 500

    Szavazatok: 6 5,8%
  • Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 24:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 23:00- 07:00

    Szavazatok: 27 26,0%

  • Összes szavazó
    104
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az Epszilon volt eddig a leg élvezetesebb, legjobb szerver.
Olyat szeretnénk!
Viszont megcsináltátok a hősök szervert úgy hogy semmi koncepció nincs a győzelemre vonatkozóan. Kamu hősök szerver néven kellett volna elindítanotok, az jobban illene rá. :(
Ezáltal sokan abba hagyják mert nincs cél. Az indokolatlan új szerverek nyitása helyett a meglévők játszhatóságára is figyelni kellene.
Ugyanis sok időt energiát és játékorát beleölünk sok szerverbe, nem beszélve az aranyvásárlásokról.
Emlékezzünk csak vissza a Gamma szerverre, Ahol a BORG egyed uralkodókét szinte, szövetség szinten törölt mert nem jött a beígért csoda. Utána egyből bevezették, furcsa módon. Ha nincs ötletetek a hősökre vonatkozóan, akkor kérdezzetek. De ne sorvasszátok el.
Üdv.
Pescatore
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sebesség: 4
egység sebesség: 2
Morál: nincs
Szövetségi limit: 75
bónusz: 0:00-0:06
védelem: 7 nap

Ok: Aki gyors szervert szeretne játszani és valóban harcolna az jelen pillanatban ezt magyar szerveren nem teheti meg. Jó lenne már nem különféle idegen nyelveket megtanulni. jó gyors magyar szerver nem volt rég. A foglalási rendben én személy szerint az újat kedvelem, de ilyen feltételek mellett régivel igazi mészárszék lenne.

6 perc bónusz kicsit kevés! :p
 

DeletedUser8281

Vendég
SZiasztok!

Én is szavaztam, és utána láttam az aktuális állást is. Ilyen szignifikáns különbség esetén remélem a support is elgondolkozik azon, hogy milyen sebességű legyen az új világ. Egy igazi, gyors, harcos világra nagyon várnak már az emberek. Mi még a műn vagyunk, de testületileg mennénk ha megfelelő világ indulna. Sok-sok emberrel beszéltem akik hasonlóan gondolkoznak. Megértem azt is, hogy kiegyensúlyozottan akarjátok inditani a világokat. DE! Ez is egy szolgáltatás, azoknak az embereknek a pénzéből van fenntartva, akik igénybe veszik. Ezek alapján joggal remélhetjük, hogy a szavazataink kellő súllyal esnek latba. Egyébként nagyon jónak találom az ötletet a szavazásról, hisz igy felmérhető mire is van igény!
 

DeletedUser8461

Vendég
Még egyszer határozottan köszönöm a Szupport támogatását, és kicsit kellemetlenül érzem magam, amiért most ez írom. Ahogy mondták, az előző két harcos világ számít. Jelen esetben azok 3-as és 2-es világok. Így érthető lenne egy esetleges 1-es sebességű világ. De aki időközben csatlakozott a játékhoz, az a Hyperborea világra ment játszani, ami ugye 1-es sebességű. Így aki új játékos, az a továbbiakban is mehet(ne) a Hyperborea világ óvó karjai alá, amíg a kicsit tapasztaltabb játékosok a fent említett világon próbálnák ki magukat. A főoldalon továbbra is kint maradhatna a regisztrációnál a Hyperborea világ melletti "Ajánlott" jelző, így az új játékosok egyből egy védett világon kezdhetnék pályafutásukat. E mellett még hozzá kell tennem, hogy a Hyperborea világ át fog alakulni egy harcos világgá, természetesen idézőjelben, mert a kissé monoton, békés világot sokan meg fogják unni, és ezért a szellemvárosokért ádáz harcok fognak kitörni. Ezek mellett elnézést, hogy ennyire az önök hatáskörébe másztam.

Köszönöm a figyelmet, további kelemes napot kívánok.

Sokan vannak úgy, hogy NEM szeretnének több hónapot várni egy új, gyors harci világra. Természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy figyelembe kell venni az előző világokat, de ahogy nézzük, azok egy 3-as, és egy 2-es világ (és egy Speciális világ 1-es sebességgel). De kivételesen lehetne egy 4-es, és utána egy esetleges 2-es világ. De innentől, a szavazás lezárultával a döntés a Szupport, és az InnoGames kezében van. Mi csak reménykedni tudunk!
 

DeletedUser

Vendég
Ez a szavazás a ti kérésetekre lett kiírva én már akkor szóltam, hogy vannak dolgok melyekbe meg van kötve a kezünk, nyilván az Innogames is adatokra és statisztikákra építve kalibrálja be az új szerver paramétereit!

A szavazás szép és jó, de 40.000 játékosból 55 szavazott eddig, nem biztos, hogy a valós igény látszódik az eredményen (ezért van döntő szava az innogamesnek, mert ő a valós igényeket is ismeri!)

Higgyétek el, hogy fontos a véleményetek, ezért van a szavazás is!
 

DeletedUser

Vendég
Igen ő írta,hogy most egy lassabb világ fog jönni.Mit nem értesz? :)))

A szavazással felmérjük az igényeket és bár most nem fogunk tudni gyors szervert indítani a következő szervert már az itt felmért eredmények szerint tudjuk kialakítani!
 

DeletedUser8461

Vendég
A szavazással felmérjük az igényeket és bár most nem fogunk tudni gyors szervert indítani a következő szervert már az itt felmért eredmények szerint tudjuk kialakítani!

Akkor a most következő világ 1-es, vagy 2-es sebességű lesz, régi hódítási rendű, gondolom morállal, és nagy szövetségi limittel, és utána kisebb változtatásokkal már ezekkel a paraméterekkel fogunk játszani a következő világon.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a szavazás a ti kérésetekre lett kiírva én már akkor szóltam, hogy vannak dolgok melyekbe meg van kötve a kezünk, nyilván az Innogames is adatokra és statisztikákra építve kalibrálja be az új szerver paramétereit!

A szavazás szép és jó, de 40.000 játékosból 55 szavazott eddig, nem biztos, hogy a valós igény látszódik az eredményen (ezért van döntő szava az innogamesnek, mert ő a valós igényeket is ismeri!)

Higgyétek el, hogy fontos a véleményetek, ezért van a szavazás is!

Nagyon sok olyan játékos van aki nem is tudja hogy létezik ez a fórum, mert csak a játékkal foglakozik!
A mi szövimkbe is többen vannak akik most kérdezgették hogy lehet ide belépni!
Én is nagyon ritkán járok ide most is véletlenűl értesültem a szavazásról!
Ha küldenétek egy körlevelet sokkal több szavazat lenne!
 

DeletedUser8461

Vendég
Pontosan ezért írtam, hogy az Innogames ismeri a valós igényeket!

A játék Community Manager-e rendelkezik azzal a funkcióval, hogy körüzenetet küldjön a játékban lévőknek. Úgy tényleg egy valós, mindenki által körüljárt világot lehetne létrehozni.
 

DeletedUser7438

Vendég
Nagyon sok olyan játékos van aki nem is tudja hogy létezik ez a fórum, mert csak a játékkal foglakozik!
A mi szövimkbe is többen vannak akik most kérdezgették hogy lehet ide belépni!
Én is nagyon ritkán járok ide most is véletlenűl értesültem a szavazásról!
Ha küldenétek egy körlevelet sokkal több szavazat lenne!

Korrekt! Vagy ha nem is körlevelet/értesítést akkor legalább a főoldalra ki lehetne írni, hogy ezen a linken vagy a megszokott "itt" lehet szavazni erről és erről. Sokkal több szavazat lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni,hogy ez a világ mikorra várható?A jövőhéten már elindul?
 

DeletedUser2434

Vendég
Azt szeretném kérdezni,hogy ez a világ mikorra várható?A jövőhéten már elindul?

Ez a világ soha nem indul!

Én a következőképp látom ezt a szavazást.

Dobjunk egy csontot ennek a maroknyi embernek hagy rágódjanak rajta.
Úgyis az lesz, amit a support vagy az innogames akar. Így el vagyunk hallgattatva egy időre.
Ha igazán érdekelné őket, akkor tájékoztatnák azt a 40000 játékost a szavazás lehetőségéről!
Miért nem lehet? Talán nem találják a billentyűzetet? Vagy hiányzik róla pár gomb?
Vagy megírjam én a körlevelet?
Ha kell, akkor beregisztrálok mindegyik szerverre ezért, már amelyik még nyitva van.
Én biztos vagyok benne,hogy ennek a pár tucat embernek a véleménye tükrözi a többség véleményét.
Hiába van ilyen olyan statisztikája az innogamesnak, arról nincs nekik, hogy hány játékos van különböző külföldi (Usa,Angol,stb.) szervereken mivel ebben az országban magasról tesznek a véleményükre és nem adják meg nekik, amit szeretnének.

Szóval a követeléseim: :D

1.Legyen meghirdetve a szavazás!
2.Ennek az eredménye legyen továbbítva az illetékesek felé!
3.Majd az erre adott választ kérjük nyilvánossá tenni a fórumon!

Na, ez után én elhiszem, hogy tényleg érdekli és figyelembe veszi a véleményünket a support és az innogames.
 

DeletedUser7447

Vendég
Sziasztok

látom mindenki gyors világot szeretne aminek nagyon örülök :)
viszont azért vannak érdekes elentmondások a szavazók körében is , gyors világot szeretnétek de szavaztok az új foglalásra
természetesen mindenki szuverén joga mit szeretne de nem látok ebben így logikát
na most kérdem én akkor mi a gyorsaság ha a felkelésig úgyanúgy 12 óra van hátra , max a egységek gyártása lesz gyorsabb
ezért jó a régi foglalás mint anno volt az epsilonon is 4x szerverel kombinálva így már van értelme a gyors szervernek akik játszotak ott tudják miért szerettük
másrészt a világokon a sebességhez mérten van a régi foglalásnál az ostrom ideje a 3x-n 8 óra a 2x-n 12 óra stb.
ergo ha már 4x-s gyors szervert akartok és ennyire ragaszkodtok az új foglalásirendhez akkor a felkelésig való időt is csökkenteni kell a szerver sebeségekhez mérten, nem is értem az új foglalásra miért nem így let ez kiépitve a kezdetektől

mindentől függetlenűl örülök , hogy megkérdezitek a véleményünket egy új induló szerverekekl kapcsolatban, az más kérdés egyetértek az elöttem szóloval legyen akkor meghírdetve a szavazás minden grepolison játszó ember tudjon erről
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy a következő világról (legyen az akármilyen) lehet tudni, hogy körülbelül mikor indul?
 
Fent