Omicron Szerver Beállítások / Szavazás

Omicron Beállítások

  • 1 sebességű szerver

    Szavazatok: 2 1,9%
  • 2 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 3 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 4 sebességű szerver

    Szavazatok: 94 90,4%
  • 1 egység sebesség

    Szavazatok: 1 1,0%
  • 2 egység sebesség

    Szavazatok: 87 83,7%
  • 7 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 24 23,1%
  • 5 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 69 66,3%
  • 3 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 6 5,8%
  • ÚJ foglalási rend

    Szavazatok: 58 55,8%
  • RÉGI foglalási rend

    Szavazatok: 48 46,2%
  • Van Morál

    Szavazatok: 14 13,5%
  • Nincs Morál

    Szavazatok: 83 79,8%
  • Szövetség létszám 75

    Szavazatok: 21 20,2%
  • Szövetség létszám 100

    Szavazatok: 54 51,9%
  • Szövetség létszám 200

    Szavazatok: 20 19,2%
  • Szövetség létszám 500

    Szavazatok: 6 5,8%
  • Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 24:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 23:00- 07:00

    Szavazatok: 27 26,0%

  • Összes szavazó
    104
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser8461

Vendég
Sokan szeretnének régi rendet. De arra nem gondolnak, hogy amíg alszanak, a városaikat ilyen gyors paraméterek mellett elhordják.

Elöször is: ha gyors világot akarunk, akkor az új hódítási rendszerhez kell nyúlnunk. A szövetségi max létszámról lehet vitatkozni, de 100 fölé senki se licitáljon. Én 50-re szavazok. Sebessèg 4, egységeké 2, ez rendben van. Èjszakai bónusz szerintem böven elég ha 00:00-06:00-ig van. Ezzel is egy kicsit gyorsítva a játékmenetet. A kezdövédelem 5 nap, morá ne legyen. Az csak lassít.
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha gyors szervert akarunk, akkor ezzel is meg kell békélnünk. Minnél inkább segítjük az éjjeli foglalókat, annál gyorsabb lehet a szerver... és gyors szervert akarunk, nem?
 

DeletedUser8461

Vendég
Sajnos sokan nincsenek felkészülve egy esetleges gyors világra. Az ötletet azért vetettem fel, mert Új hódítási rendű gyors világra még nem került sor a magyar Grepolis életében. Annak örülök, hogy sokan szavaztak a 4-es paraméterre, de sokan nincsenek azzal tisztában, hogy ha régi hódítási rend lesz, akkor amíg alszanak, volt város, nincs város. Utána pedig jönnek panaszkodni. Sok mindent figyelembe kell venni, mielőtt világot indítunk, de az mindenkinek saját döntése, hogy megéri-e neki az idejét, és esetleg pénzét kockáztatni, ha nem olyan aktív.
 

DeletedUser

Vendég
Én egyetértek! :)
De lassan indulhatna már az Omicron.. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
(Könyörgök, ne idézd az előtted szólót!)

Abszolút egyetértek én is. Ezért próbáltam ezt kompenzálni a rövid éjjeli bónusszal, és az új hódítási renddel. Nekem, személy szerint az új hódítási rendszerrel volt szerencsém először megismerkedni, és őszintén a régi annyira nem is tetszik. Nem is játszottam, egy régi rendű világban sem. De ennek ellenére nekem úgy tűnik, hogy az új hódítási rendszer (szerversebességtől függően) valamivel lassabb. Ezért raktam be a rövid éjjeli bónuszt mellé, hogy a támadóknak könnyebb dolga legyen. Arra is figyelni kell, hogy ne legyen senki se előnyben, a támadóknak és a védőknek egyenlő esélyekkel kell indulni. Én csak ezért nem támogatom a régi rendet, hisz egy ilyen gyors világban ez feléjük billentené a mérleget.
 

DeletedUser8461

Vendég
Lordpb-vel akkor látom egy véleményen vagyunk. Távol álljon tőlem, hogy bármiféle téves információt mondjak, de tudtommal az új hódítási rendben ezzel a sebességgel 12 óra lenne egy foglalás, a régi renddel 6 óra. Én is az Új hódítási rend híve vagyok, és az ezen a világon játszókat még pluszba fejbeütné, hogy folyton kiütnék a bent lévő egységeiket foglalásnál, mert mindenki annyit sarcolna, hogy nem tudna mit kezdeni az egységeivel.
 

DeletedUser8965

Vendég
..az AUTÓK közül is az ÚJ a legjobb:)))
Minél színesebb a paletta..annál jobb!
legyen több fajta...és érdekes vagy más mint a többi vagy mint a megszokott!
..HAjrá!
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

15-én indul az Omicron világ.
Mivel jelenleg gyorsabb világok vannak nyitva, így mindenképpen egy lassú világ kell, hogy jöjjön, ám a lassú világ kialakításakor figyelembe vesszük a szavazás eredményét. Próbáltam úgy kialakítani a kereteket (engedélyezésre várunk), hogy a következő világ már a szavazás eredményeként körvonalazódott világra tudjon hajazni. Ugyanakkor az Omicron mindenképpen egy lassú világ lesz. Az utána következő pedig gyors. A négyes sebesség nem garantálható, mivel azt egyszer kivételesen engedélyezték csak, hiszen nagyon szerver igényes. Meglátjuk, hogy a körülmények változnak-e a következő világ beiktatásáig annyira, hogy elfogadható legyen. Szerintem a többi beállítás majd a mostani világgal szembeni különbségek miatt megoldható lesz. Köszönöm a megértést és a vélemény nyilvánítást.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
És azt lehet tudni, hogy a következő világ ami remélhetőleg gyors lesz az körülbelül mikorra várható?
 

DeletedUser

Vendég
nekem ez jönne be az omicron után..

3-as szerver
2-es egység sebesség
5-napos kezdő védelem
Új foglalási rend
Szövetség 100
Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

Ez nekem igen csak tőkéletes lenne és szerintem nem csak nekem...
 

DeletedUser

Vendég
És holnap éjfélkor kezdődik az új világ vagy a holnapi nap folyamán ?
 

DeletedUser8312

Vendég
Miért ne lehetne egy 5 x gyorsaságú...mint a Norweg világban:)

..de
mindenképpen a Magyar szervereken a gyors a menő.....
Angliában a hetente induló világokon...választhatsz bőven magadnak.....
de itt....kevés világ..(kevés dotáció?)egy olyannak van értelme ami gyors.és élvezetes
talán lesz aranyvásárlás is így!...jobban.
3x,4x,5x..mind1 de legyen régi foglalás hozzá!

Üdv!

Melyik az a norvég világ engem érdekelne,mióta bezárták az epszit idegbajt kapok ezeken a lassú szervereken :( az egyetlen ami még elfogadható az a nű de lassan az is haldokolni fog... Aki kirakta ezt a szavazást ott hibázott hogy az van ráírva Omicron Beállítások!!
Nem így kellett volna és akkor most nem kellene magyarázkodnotok.

A világgal kapcsolatban szerintem is gyors világ kéne,és még nagyon sok ember szerint, valóban ha ment volna egy körüzenet sokkal többen szavaztak volna ,de higyjétek el ez is fedi a valóságot.Amit nem értek ha gyors világot akar mindenki akkor hova az új foglalási rend,azt nem ártana átgondolni,aki volt gyors világban az tudja mi mindent lehet össze szedni ennyi idő alatt!Én nem hibáztatok senkit ,hogy az új világ nem olyan lesz mint amilyet szeretnénk max majd a regisztráción meglátszik ,hogy kevesbben mennek esetleg.De semmiféleképp nem a support-ot vagy a moderátorokat okolom félreértés ne essék.Csak kisértetiesen hasonlít a dolog a verzió frissítéses szavazáshoz de az megint csak az Innogames dolga.

Üdv Bazsaj
 

DeletedUser8461

Vendég
És holnap éjfélkor kezdődik az új világ vagy a holnapi nap folyamán ?

A világok a nap folyamán szoktak indulni, de. 11 óra, és du. 5 óra között. Pontos időt természetesen a Szupport sem tud, hisz nem ők indítják a világot.

Aki kirakta ezt a szavazást ott hibázott hogy az van ráírva Omicron Beállítások!!
Nem így kellett volna és akkor most nem kellene magyarázkodnotok.

Amikor kirakták ezt a szavazást, még nem lehetett tudni, hogy a cégnek mi a szándéka ezzel a világgal. Ha az Omicron nem is lesz ilyen, majd a következő :)
 
Fent