Omicron Szerver Beállítások / Szavazás

Omicron Beállítások

  • 1 sebességű szerver

    Szavazatok: 2 1,9%
  • 2 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 3 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 4 sebességű szerver

    Szavazatok: 94 90,4%
  • 1 egység sebesség

    Szavazatok: 1 1,0%
  • 2 egység sebesség

    Szavazatok: 87 83,7%
  • 7 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 24 23,1%
  • 5 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 69 66,3%
  • 3 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 6 5,8%
  • ÚJ foglalási rend

    Szavazatok: 58 55,8%
  • RÉGI foglalási rend

    Szavazatok: 48 46,2%
  • Van Morál

    Szavazatok: 14 13,5%
  • Nincs Morál

    Szavazatok: 83 79,8%
  • Szövetség létszám 75

    Szavazatok: 21 20,2%
  • Szövetség létszám 100

    Szavazatok: 54 51,9%
  • Szövetség létszám 200

    Szavazatok: 20 19,2%
  • Szövetség létszám 500

    Szavazatok: 6 5,8%
  • Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 24:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 23:00- 07:00

    Szavazatok: 27 26,0%

  • Összes szavazó
    104
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Az Omicron világ nemsokára indul,azért van róla szavazás!
De szerintem már a jövőhéten elindul.
 

DeletedUser

Vendég
Hiába van ilyen olyan statisztikája az Innogamesnak, arról nincs nekik, hogy hány játékos van különböző külföldi (Usa,Angol,stb.) szervereken mivel ebben az országban magasról tesznek a véleményükre és nem adják meg nekik, amit szeretnének.

Az Innogames az üzemelétetője a Világon az összes szervernek így hát úgy gondolom talán mégis van róla némi fogalmuk, hogy milyen szervereket indítsanak!

Soha nem hazudtunk a játékosoknak! Nem hiszem, hogy bárkit is el akarnánk hallgattatni, illetve lekötni holmi szavazással. Moira leírta, hogy miért van a szavazás, én is leírtam, felesleges még egyszer leírni!

Körlevelet azon egyszerű okból nem írhatunk mert az ötlet az egyik játékostól származik nem pedig az Innogames-től, ez a játék nem a magyar csapaté mi csak kapcsolat fenntartók vagyunk Ügyfélszolgálat!
Persze ettől még terjeszthetitek hogy van szavazás, akit érdekel feljöhet és szavazhat!
 

DeletedUser

Vendég
A Hyperborean van egy szövetségem de őket nem érdekli ez a fórum..
 

DeletedUser8461

Vendég
Soha nem hazudtunk a játékosoknak! Nem hiszem, hogy bárkit is el akarnánk hallgattatni, illetve lekötni holmi szavazással. Moira leírta, hogy miért van a szavazás, én is leírtam, felesleges még egyszer leírni!

Khimeranak igaza van. Nem szeretnem fogni egyik oldalnak sem a partjat, de ami itt zajlik, az mar egy kicsit elfajult. Semmi ertelme hazugnak hivni senkit, foleg egy moderatort. A jatekosok sertegetese szigoruan tilos, moderatorok sertegeteseert kizaras jarhat. A forum NEM sardobalasra valo, es ezt egyik itteni moderatornak sem kotelessege elturni. Ha problemad van egy moderatorral, akkor irj a Szupport vezetonek, es ha vele van bajod, irj a nemet anyacegnek. Remeltem egy vilag miatt nem jutunk ide. Nekem is ugyan olyan rossz erzes, hogy varnom kell erre a vilagra, de nem all szandekomban semmibe venni a ceg erdekeit, es ezt tiszteletben tartom. Kerlek ti is tegyetek igy.
 

DeletedUser

Vendég
untitled.PNG Még lesznek ennél többen is fennt egyszerre akik még nem rigisztrláltak a fórumra!!

KAttintsatok a képre a nagyitésrt!

untitled.PNG
 

DeletedUser8500

Vendég
Én egy ilyenre gondoltam:

Sebesség: 4
Egységsebesség: 2
Morál: NINCS
Hódítási rend: régi
Szövetségi létszám: 200
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 24:00-06:00
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen a gyors is eljön. De végre egy olyan világ amelyiken én is tudok játszani(lassú) , mert nem mindenki ül egész nap a gép elött.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.. Többen szeretnénk a Xi- illetve a Nü világból leadni szavazatunk de sajnos nem tudjuk, mert azt irja az oldal "A szavazás lezárva":-(
Szeretnénk ha megadnánk több embernek a jogot hogy szavazon..!

Sokan várunk, már egy uj világot, köztük én is.. Szeretnénk egy igazi harcos, gyors, aktiv világot, sok ember nevében beszélek, és mondom azt ki legózni szeretne menjen, a legutobbi indult világra a Békés világra.. Mi harcolni szeretnénk..

Köszönöm figyelmetek, és üdv:)
 

DeletedUser8461

Vendég
A szavazas lezarult. Ket nap allt a rendelkezesre, hogy szavazzunk.
 

DeletedUser

Vendég
Én is harcolni szeretek csak más elfoglaltságom is van minthogy egész nap itt legyek. Ezért szeretnég egy olyan világot ahol nem kell függő legyen mindeki a géphez. A kappára már lezárták a regisztrációt. Ideje hogy legyen még egy ilyen is. Az Epsilon gyors volt a hallottak alapján. Ezt én sem ellenzem hogy legyen még egy ilyen de előbb ezt.
 

DeletedUser

Vendég
Most ilyen világ lessz ami kilett szavazva? :confused:
Sebesség: 4
Egység sebesség: 2
Morál: NINCS
Hódítási rend: ÚJ
Szövetségi létszám: 100
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai: 22:00-06:00 vagy 24:00-06:00

Vagy valami totál más amit a InnoGames gondol ki?
 

DeletedUser8461

Vendég
Mi megtettuk, amit megtehettunk, es a Szupport csapat is megtette a tole telhetot. Hamarosan indul egy vilag, NEM ezekkel a parameterekkel, mert az InnoGames-nek mas szandeka volt ezzel a vilaggal. A mostani szavazast a Szupport Vezeto tovabbitja az illetekes szemely(ek)nek, es a tovabbiak az o kezukben vannak. Innentol nekunk mar csak varnunk kell.
 

DeletedUser

Vendég
Egy ilyen világ nem lenne rosz.

Sebesség: 4
Egységsebesség: 2
Morál: NINCS
Hódítási rend: régi
Szövetségi létszám: 200
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 24:00-06:00
 

DeletedUser

Vendég
sebesség: 4
egység sebesség: 2
Morál: nincs
Szövetségi limit: 75
bónusz: 0:00-6:00
védelem: 5 nap
hódítási rend: régi
Részemről ez lenne a legjobb.
Gondolom sokan nem értenek velem egyet,de én egy ilyen világot szeretnék már látni:)
 

DeletedUser

Vendég
Sebesség: 4
Egységsebesség: 2
Morál: NINCS
Hódítási rend: régi
Szövetségi létszám: 100
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 22:00-06:00
 

DeletedUser8965

Vendég
Miért ne lehetne egy 5 x gyorsaságú...mint a Norweg világban:)

..de
mindenképpen a Magyar szervereken a gyors a menő.....
Angliában a hetente induló világokon...választhatsz bőven magadnak.....
de itt....kevés világ..(kevés dotáció?)egy olyannak van értelme ami gyors.és élvezetes!

talán lesz aranyvásárlás is így!...jobban.

3x,4x,5x..mind1 de legyen régi foglalás hozzá!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát nem értem minek akar mindenki lázítóst...
Szerintem inkább:
A világ sebessége: 2
Egységsebesség:2
Morál: nem kell
Szövetség limit: 100
Hódítási rend: Régi
Éjszakai bónusz: 23:00-07:00 (egyszer lehessen már nyugodtan és időben feküdni, hová akartok mindig éjszakázni és korán kelni???)
Kezdő védelem: 5 nap

Mi a fenének akartok 4es sebességű világot? Meg merném kockáztatni, fele aki arra szavazott annak fogalma nincs hogy mi lenne ott...
Először is az nyer aki állandóan gépnél van és ezt szó szerint kell érteni!!! Minél kevesebbet vagy ott annál biztosabb hogy vesztettél, mert annak kedveznek a gyors világok aki mindig ott van. Ezenkívül már 4-5 hónap alatt (vagy még kevesebb) eljöhet a csodák kora, ami megöli a játékot, mert ugye védeni kell, meg a nyersanyag is kell bele, ezután meg jön a szokásos: szép lassan kihal a széró, mint ahogy mindegyik a csodák után.... Épphogy belekezdenél, mire a legnagyobb tagok már több millió pontosak, főleg azok akik munkanélküli milliomosok! Egy kettes sebességű széró véleményem szerint mindennél többet ér, nem túl gyors, viszont nem is az az idegőrlő, kőprofi jégembereknek szánt tötyögés ami az egyes sebességet jelenti.
 

DeletedUser8965

Vendég
és mégegy:
miért ne lehetne, egy ÉJSZAKAI BÓNUSZ:
NÉLKÜLI
világ:))))))
.....elismerem ennek hátrányát, de mégis:)))
..és morál sem kell.....így igaz!!!!




csak sima játék!
 
Fent