Omicron Szerver Beállítások / Szavazás

Omicron Beállítások

  • 1 sebességű szerver

    Szavazatok: 2 1,9%
  • 2 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 3 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 4 sebességű szerver

    Szavazatok: 94 90,4%
  • 1 egység sebesség

    Szavazatok: 1 1,0%
  • 2 egység sebesség

    Szavazatok: 87 83,7%
  • 7 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 24 23,1%
  • 5 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 69 66,3%
  • 3 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 6 5,8%
  • ÚJ foglalási rend

    Szavazatok: 58 55,8%
  • RÉGI foglalási rend

    Szavazatok: 48 46,2%
  • Van Morál

    Szavazatok: 14 13,5%
  • Nincs Morál

    Szavazatok: 83 79,8%
  • Szövetség létszám 75

    Szavazatok: 21 20,2%
  • Szövetség létszám 100

    Szavazatok: 54 51,9%
  • Szövetség létszám 200

    Szavazatok: 20 19,2%
  • Szövetség létszám 500

    Szavazatok: 6 5,8%
  • Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 24:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 23:00- 07:00

    Szavazatok: 27 26,0%

  • Összes szavazó
    104
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok, eljött az ideje a szavazásnak arról, hogy milyen szerver beállításokkal szeretnétek játszani!

El kell mondjam, hogy az aktív világok miatt melyek most gyorsak 2-3-as sebességűek, most nagy valószínűséggel egy lassabb világ fog következni. Továbbá olyan szerver beállításokkal fogunk világot indítani amilyenre most nem lehet regisztrálni.
Meg kell értenetek, hogy olyan szervert nem akarunk indítani melynek a beállításai közel azonosak azokhoz a nyitott szerverekhez melyekre most is lehet regisztrálni.

Magyar Grepolis csapat, Khíméra
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Annyit szeretnék ehhez hozzátenni még, hogy fontos a véleményetek. Tudva azt, hogy milyen összetételű gyors világot akartok, tudjuk, hogy a lassú világokat miként állítsuk be, hogy ne ütközzön a kettő egymással. Így ha most egy lassabb is jön össze, akkor is már tudunk készülni a gyors paramétereire.

Moira
 

DeletedUser

Vendég
Én meg annyit tennék hozzá, hogy nagyra értékelem ezt a kedvességet, hogy a szupport figyelembe veszi a véleményünket. Ez nagyon szép dolog, köszönöm mindenki nevében.
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek,nagyon szépen köszönjük! :)

Én erre gondoltam:

Sebesség:4
Egység sebesség:2
Morál:nincs
Szövetségi limit:200
Hódítás:új
Éjszakai bónusz:24.00-06.00
Kezdővédelem:5 nap
 

DeletedUser8461

Vendég
Én is szeretném megköszönni a segítséget, mert az ötletem felvetésétől kezdve támogattak, és előre is köszönjük a lehetőséget az általunk választott világon történő játékra.
 

DeletedUser

Vendég
Sebesség:4
Egység sebesség:2
Morál:nincs
Szövetségi limit:100
Hódítás:új
Éjszakai bónusz:24.00-06.00
Kezdővédelem:5 nap
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Eloszor is koszonom hogy meghalgattatok minket es megprobaltok segiteni, ugyanakkor a vilagokkal kapcsolatban 3 vilag van, meg az Achilles ami os regi. A harom, mindenki szamara elerheto vilag kozul van egy egyes,egy kettes es egy harmas. A harmas vilag mar nagyon regi, amely hamarosan be is zarul. A kettes es az egyes vilag ami meg tovabb nyitva lesz, viszont mar gyors vilag nem lesz, ahova belephetnenk. Az utolso ket vilag lassu volt, kettes,egyes, szerintem most johetne egy gyors.

Koszonom hogy elolvastatok.
Tisztelettel,
SZSZL
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mivel harcos világot indítunk, így az utóbbi két harcos világhoz képest kell kialakítanunk az új szervert.
A Hősök világa illetve a Békés szerver most nem mérvadó.
 

DeletedUser

Vendég
Sebesség:4
Egység sebesség:2
Morál:nincs
Szövetségi limit:75
Hódítás:új
Éjszakai bónusz:22.00-06.00
Kezdővédelem:5 nap
 

DeletedUser

Vendég
Mivel harcos világot indítunk, így az utóbbi két harcos világhoz képest kell kialakítanunk az új szervert.
A Hősök világa illetve a Békés szerver most nem mérvadó.

Eloszor is en is koszonom a lehetoseget, hogy hozzaszolhatok a temahoz.

Szerintem is sokkal jobb lenne ha a kovetkezo vilag gyorsabb lenne...Szerintem csak van statisztikatok es ott lathato, hogy melyik vilag mennyire aktiv...Hogy oszinte legyek en is csak azert taposom a most aktiv vilagot, hogy teljen az id es varom a kovetkezo gyors vilagot es szerintem ezzel nem csak en vagyok igy egyedul :)
 

DeletedUser

Vendég
Koszonom a gyors reagalast. Viszont, meg valamit szeretnek mondani ugy,hogy ezt tudom, mint eddig kiderul 81%-ban akarjak a 4-es vilagot, a lassabbakat pedig 19%-ban. Szerintem a jatekosok donto resze szivesebben jatszana egy erdekes,gyors vilagban; olyant is olvastam aki abbahagyta a jatekot, de egy gyors vilag miatt visszajonne. Szerintem ezek a tenyek fontosabbak, mint hogy hanyas vilagok voltak, igy tobb lenne az elegedett jatekos. Koszonom.
 

DeletedUser

Vendég
sebesség: 4
egység sebesség: 2
Morál: nincs
Szövetségi limit: 75
bónusz: 0:00-0:06
védelem: 7 nap

Ok: Aki gyors szervert szeretne játszani és valóban harcolna az jelen pillanatban ezt magyar szerveren nem teheti meg. Jó lenne már nem különféle idegen nyelveket megtanulni. jó gyors magyar szerver nem volt rég. A foglalási rendben én személy szerint az újat kedvelem, de ilyen feltételek mellett régivel igazi mészárszék lenne.
 

DeletedUser8461

Vendég
Még egyszer határozottan köszönöm a Szupport támogatását, és kicsit kellemetlenül érzem magam, amiért most ez írom. Ahogy mondták, az előző két harcos világ számít. Jelen esetben azok 3-as és 2-es világok. Így érthető lenne egy esetleges 1-es sebességű világ. De aki időközben csatlakozott a játékhoz, az a Hyperborea világra ment játszani, ami ugye 1-es sebességű. Így aki új játékos, az a továbbiakban is mehet(ne) a Hyperborea világ óvó karjai alá, amíg a kicsit tapasztaltabb játékosok a fent említett világon próbálnák ki magukat. A főoldalon továbbra is kint maradhatna a regisztrációnál a Hyperborea világ melletti "Ajánlott" jelző, így az új játékosok egyből egy védett világon kezdhetnék pályafutásukat. E mellett még hozzá kell tennem, hogy a Hyperborea világ át fog alakulni egy harcos világgá, természetesen idézőjelben, mert a kissé monoton, békés világot sokan meg fogják unni, és ezért a szellemvárosokért ádáz harcok fognak kitörni. Ezek mellett elnézést, hogy ennyire az önök hatáskörébe másztam.

Köszönöm a figyelmet, további kelemes napot kívánok.
 

DeletedUser

Vendég
Nem lesz túl rövid a bónusz?!:D

Játszani szeretnénk vagy a bónuszt sasolni? szét unom az agyam a mai világokon. a Lambda óta nem volt egy rendes ahol a legó gyors lenne. ezen múlik ugyanis szerintem a játék élvezete. mennyi ideig tart a legó kor, és mennyi idő az egység képzés.
 

DeletedUser

Vendég
Játszani szeretnénk vagy a bónuszt sasolni? szét unom az agyam a mai világokon. a Lambda óta nem volt egy rendes ahol a legó gyors lenne. ezen múlik ugyanis szerintem a játék élvezete. mennyi ideig tart a legó kor, és mennyi idő az egység képzés.

A Lambda még van én is csak ott játszom de azért kell a pihi is!
 

DeletedUser7734

Vendég
Most akkor minek van a szavazás,ha úgyis lassú világ fog jönni? Are you kiddin' me?
 

DeletedUser8461

Vendég
Most akkor minek van a szavazás,ha úgyis lassú világ fog jönni? Are you kiddin' me?

A Szupport vezető válasza:

Annyit szeretnék ehhez hozzátenni még, hogy fontos a véleményetek. Tudva azt, hogy milyen összetételű gyors világot akartok, tudjuk, hogy a lassú világokat miként állítsuk be, hogy ne ütközzön a kettő egymással. Így ha most egy lassabb is jön össze, akkor is már tudunk készülni a gyors paramétereire.

Moira
 

DeletedUser7734

Vendég
Igen ő írta,hogy most egy lassabb világ fog jönni.Mit nem értesz? :)))
 
Fent