Kérdés

DeletedUser

Vendég
Minden jelentett levelet megvizsgálunk, és Innogames által kiadott belső szabályozás alapján kiszabjuk a megfelelő szankciót.

Ha egy játékos folyamatosan zaklat, akkor módodban áll letiltani a tőle érkező leveleket.
Ezt az Üzenetekben a neve mellett lévő áthúzott levél ikonnal tudod megtenni.
 

DeletedUser1598

Vendég
Egy olyan dolog, amivel a 2.0-ás szervereken megnyithatod a Hősök világát:)
 

DeletedUser

Vendég
A súgó kezdőoldalán a tetején ott van hogy 2.0 áttekintés, arra katt rá és ott megnézheted
 

DeletedUser

Vendég
Városfal

Ha a 8. falu városfalát nem omlasztom le attól lehet az enyém? Tehát a szárazföldi egységei meghalnak csak a városfal nem omlik le.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Persze, úgy legalább nem kell újraépítened. Csak arra figyelj, hogy a fal ad védelmi a bónuszt.
 

DeletedUser

Vendég
A farmnál is újra kéne/lehetne építeni?

Szerintem - bár én 2.0-n nem játszottam sose - a falat nem muszáj lebontanod, elég legyőzni az egységeket.
 

DeletedUser6483

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok-e, de ha nem akkor elnézést kérek mindenkitől!!
Az lenne a problémám, hogy napok óta nincsennek lakosaim/népesség/ pedig azt írja van 3000emberem?!
Ilyenkor mi a teendő mit kell csinálni??
Ha tudtok ebben segitsémere lenni azt megköszönném!!
Továbi szép napot és jó hétvégét mindenkinek!
Üdv: Gergely/apa64/
 

DeletedUser

Vendég
Ha több embert akarsz, a következőket teheted:
1) Kifejleszted az akadémián az ekét. Ez +200 ember.
2) A speciális épületek közül felépíted a termálfürdőt. Ez 60 embert igényel, de maximális tanyánál ad 300 lakost.
3) Támadsz valakit. Ekkor az elesett embereidbe / hajóidba fektetett embereket visszakapod.
4) Épületeket bontasz le.
 

DeletedUser

Vendég
Hello. Nekem már megvan a világítótoron de nem tudok építeni könyvtárat.
Kérlek válaszoljatok, Tomi!
 

DeletedUser

Vendég
A négy speciális épületből csak egyet-egyet építhetsz föl.

Két ilyen csoport van:
Termálfürdő-Könyvtár-Színház-Világítótorony
Őrtorony-Orákulum-Istenszobor-Kereskedőház (vagy mi)

A világítótornyot bontsad le, mert semmi hasznát nem veszed, és építs helyette termálfürdőt!
Az másik négy közül az őrtorony a leghasznosabb, de ott nem muszáj építeni egyiket sem, hogy több sereget tudj képezni.
 

DeletedUser310

Vendég
Sziasztok:)
Lehet hogy rossz helyen érdeklődök de társamnak 6 városból küldtem segítséget,akit betámadtak és 6 jelentést is kaptam hogy x támadja y ból érkezett segítséged.Eddig minden rendben de mikor megnyitottam mind a 6 jelentést azt írja középen hogy:
223 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.
Nos összesen kaptam 223 pontot 1szer és semmi többet ,ez hiba vagy sem?

Várom válaszotok,üdvözlettel:kiscsacsi
 

DeletedUser

Vendég
Csak egyszer kaptál harcipontot, de ezt minden jelentésen feltünteti.
Tehát összesen kaptá 223-at.
Nem hiba.
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem a fórummal kapcsolatban.

Eddig volt egy olyan gomb, ami rögtön az új hozzászólásokra vitt. Most ez nem érhető el rögtön, a "What's new?" gombnál lett egy új fül "Activity stream", aminek nem sok hasznát veszem (és nem látom sok értelmét)

A kérdésem:
Be tudom állítani, hogy az új hsz.-t tartalmazó témákat hozza föl a "What's new?" gomb?
Ha nem, ezen tudnátok változtatni?
 

DeletedUser694

Vendég
Nekem volna 1 érdekes kérdésem !
A játék folyamán folyamatosan az alábbi mondatot kapom (pirossal írva):invalid Response
a játék ezzen felirat mellett is jácható de kémkedni emiatt nem tudok.:(
Szóval eggyáltalán nem enged kémkedni Hol ott minden adott hozzá.:(
a legfőbb gondom hogy nem tudom mit jelent az hogy :Invalid Response
Próbáltam más böngészőn is de az eredmény ugyan az volt.frissítettem a kiegészítőket de semmi változás.frissítettem a játékot is de semmi eredmény.:(
hol a hiba most nálam vagy a rendszerben,
léci segítsetek!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
A fórumot frissítette az InnoGames, sajnos nem tudom hol lehetne beállítani, de az nekem is kellene. (módosítom: Megtaláltam. Miután rányomsz a "What's New"-ra, utána nyomj rá rögtön alatta a New Postra, és máris előjön a régi oldal.

Töröld a böngésződ előzményeit, és cookijait, ez szokott segíteni ezen a jelenségen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent