Kérdés

DeletedUser1968

Vendég
Sziasztok. Már van két városom de nem egy szigeten. Persze a második városnak még nincs meg mindene pl.: hajóépítés. A fejlettebb városból tudok átküldeni hajót de azt ott (második város) nem tudom felhasználni. Miért? Én rontok el valamit, vagy teljesen kizárt, hogy amit támogatás címén küldök egyik városomból a másikba azt nem használhatom. Kérlek válaszoljatok, köszönettel, Antal
 

DeletedUser

Vendég
Támogatásba küldött egységekkel a támogatott város nem rendelkezhet, maximum visszaküldeni tudja őket. Ez minden esetben fennáll, még ha mindkét város ugyanannak a játékosnak a tulajdona is.
 

DeletedUser

Vendég
A seregek fölött csak annak a városnak a vezetése rendelkezik parancsnoki jogkörrel, ahonnan a parasztok közül toboroztak :)

Vagyis: csak abból a városból adhatsz nekik parancsokat, ahonnan ők származnak. Nem lehet egyesíteni a különféle falvak seregeit.
 

DeletedUser

Vendég
a vezetőséghez lenne egy fontos kérdésem ha jó a kérdés akkor írjatok pm-et
Van egy játékos aki felvett msn-re nem tudom honnan lett meg neki a címem.
Viszont megfenyegetett ha nem fogadom el a segítségét akkor gyarmatosít.
Azzal fenyegetett meg hogy add 200 aranyat csak adjam meg neki az Id-et és a jelszavamat.
Ezt halva megköszöntem neki és elutasítottam az ajánlatát.
És ezután mondta hogy akkor elfoglal a társai segítségével és ami nevet megadott kicsit megijedtem. szóval ha tudtok segíteni akkor írjatok rám megadok egy nevet amit ő mondott hogy azzal játszik.
Egyébként msn-en beszéltünk erről sajnos nem biztos hogy megfelelő formában elő tudom hozni a beszélgetést de elméletileg mentve van a gépen.
 

Moira

Ex-CM
Mindenképp fel foglak keresni. Nagyon helyesen jártál el, hogy nem adtad ki a jelszavadat. Ha bárkiről bebizonyosodik, hogy jelszavakat zsarol ki másoktól, azt a játék minden részéből kitiltjuk. Itt nincs helye ilyen típusú zsarolásoknak.

 

DeletedUser1598

Vendég
Egyáltalán MIÉRT vannak ilyen emberek... Miért nem lehet tisztességesen játszani...
 

DeletedUser

Vendég
én azt kérdezném, hogy van e korlátozva a napi támadások száma? tehát egy játékos egy másik játékost hányszor támadhat? van limit, vagy amennyiszer csak akar?
 

DeletedUser

Vendég
Nincs limit, mindenki annyiszor támad, ahányszor, és akit szeretne.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,h az erő növelése befolyásolja,h mennyi egységet tudok toborozni?
Előre is köszi a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,h az erő növelése befolyásolja,h mennyi egységet tudok toborozni?
Előre is köszi a választ!

Igen, 100 % nál tudsz a legtöbbet toborozni.

milleri:pontosítanék: nem csak a termelésre van hatással, hanem az elhozható nyersanyag menyiségére/toborozható katonák számára.
Ezenkívül,-bár hivatalos infót erről nem láttam-, magasabb erőnél gyorsabban emelkedik a hangulat.
Ez tapasztalati tény.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen, úgy van ahogy Bandybaa írja. Az erő elsősorban 3 dolgot befolyásol: Termelést, védekezési erőt, és a toborzásnál a kapható egységek nagyságát.(darab)

WhiteRiders: Még Delta világ sem indult el, tehát Eta még odébb van. Szerver indulást időben jelezni fogjuk, erre irányuló kérdésekre nem tudunk válaszolni, amíg nem hirdetjük ki a pontos dátumot.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Köszi még egyszer!
Egyszer sikerült 14 egységet elhoznom.
Azt tudom,h a katonákra felhasznált lakosságot számolja,nem a katonák számát.
Meg,h nyersiből 6005-öt lehet elhozni,de toborzáskor vajon mennyi a max?
 

DeletedUser

Vendég
Inkább megválaszolom magamat.
100% erőnél 20 egységet hoztam el.:D
 

DeletedUser1598

Vendég
Valakinek egyáltalán sikerült már 6005 nyersit elhozni? Én mindegy, hány egységet küldök, a max nálam csak 5990...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem egyszer(tegnap) sikerült.(2 hónapja játszom)
De általában én is 5985-6000 között hozok.:D
 
Fent