Kérdés

DeletedUser

Vendég
Amennyit bír a lakosság (~15 lehet), de nincs sok értelme szerintem, mert egy foglalásba/kolonizálásba nincs értelme 1-nél több hajót küldeni, sok hajó meg eléggé a sereg rovására megy.
 

DeletedUser

Vendég
Én láttam olyat, hogy 3 gyarmit küldtek be a foglalásba. Nem tom, hogy miért, de így volt
 

DeletedUser

Vendég
Én idáig csak 2 gyarmit láttam egyszerre.

Szerintem akkor már inkább fake-gyarmatot kéne küldeni :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdésem,kicsit tanácstalanul bolyongok itt a fórumon.
Tehát,meg akartam támadni egy várost de a játékos "le van tíltva".
Miért van valaki letíltva,meddig tart az ilyen tíltás?
és valahol lehet-e látni,nekem is hogy mikor lesz támadhtó?
vagy valami lista van-e a letíltott játékosokról és a tíltás okáról?
 

DeletedUser

Vendég
Fogalmam sincs jó helyen tetted-e fel a kérdés, de azért tudok segíteni :)

1.) Ha valaki nem támadható tiltás alatt van, akkor a tiltás általában ideiglenes (pl. 5 nap)
2.) Nem kapsz róla értesítést. Próbáld megtámadni minden nap, aztán egyszer majd hagyja a rendszer, hogy megtámadd ;)
3.) Itt nem nyilvános, kit, miért, meddig tiltanak ki.
4.) Az illető nyilván írt egy sértő üzenetet, vagy valami hasonló valószínűleg kisebb szabályszegést követett el (vagy multizott, azért nem tudom, támadható tiltás jár-e vagy sem)
 

DeletedUser5637

Vendég
Második város

Sziasztok!
az lenne a kérdésem hogy a szigeten elfoglaltam egy várost. Azzal a várossal nem tudok külön sarcolni falvakat ? Nem tudom érthető voltam - e ? :)
Előre is köszönöm a választ.
Üdv : Biszmark
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha kis szigetre települtél, amin nem látsz gépi falvakat, akkor nem tudsz, de ha nagyobb szigetre települsz, akkor farmolhatod a szigeten lévő NPC falvakat
 

DeletedUser5637

Vendég
Köszi

Mind két várossal külön vagy csak egyszer farmólhatóm le őket ?
 

DeletedUser

Vendég
Faluk játékoshoz kötödnek, vagyis egyszerre csak 1 várossal tudod farmolni őket.
 

DeletedUser1598

Vendég
A hangulat mindenképpen csökken, ha többször le akarod farmolni, akárhány városodból indíthatsz KÜLÖN támadósereget. DE 50 % alá biztos ne essen a hangulat, úgy támadd őket.
(Ez így precízebb szabobalazsg...:))
 

DeletedUser

Vendég
Tudom. Nem is szoktam farmolni, ha nem vigyorognak :)

Igazából Thétára gondoltam, alfán persze ugye csak a hangulat kötődik játkoshoz :)
 

DeletedUser5637

Vendég
Sziasztok !
Érdeklődnék hogy ha egy játékos iszonyú ronda leveleket ír nekem folyamatosan akkor azt lehet e jelenteni valahol és ha igen akkor hogy tudom megoldani.
Üdv : Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
Az üzenet sarkában van egy pirosfelkiáltójeles-levél gomb, arra katt, és ott tudod jelenteni.

(ezt is már vagy 5-ször leírtam :):rolleyes:)
 

DeletedUser5637

Vendég
Köszönöm

Igen megtaláltam köszönöm.
Elég sokat olvasok vissza de mindent nem találok meg . Bocsi
 

DeletedUser5637

Vendég
Durva levél

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy elég kemény levelet kaptam egy embertől szóltam neki többször is de ugyan olyan csúnya szavakkal válaszolt. Jelentettem is ahogy kell.
Vajon lesz valami eredménye a jelentésnek ? Azt tudom hogy nem válaszolnak nekem vissza .
 

DeletedUser

Vendég
de van esély rá, hogy válaszolnak, de úgy tudod kideríteni, hogy tiltották-e, hogy rámész és támadod a városát. Ha tiltva van, akkor nem engedi a rendszer a támadást, ha nincs tiltva, akkor vond vissza az egységeidet...
 

DeletedUser5637

Vendég
Köszönöm!
Csak folyamatosan elég kellemetlen ilyen leveleket olvasni :(
 
Fent