Kérdés

DeletedUser

Vendég
Help! Need somebody! Help! :)

Sziasztok, a hangulat, hogy befolyásolja egy támadás sikerét? Mekkora hangulatig támadhatok, úgy, hogy nem lázadnak fel? Köszönöm a válaszokat előre is!

u.i.: Ha valaki megmondja, erről hol olvashatok részletesebben, akkor az is tökéletesen megfelel!

DeletedUser4711

Vendég
azt szeretném megkérdezni hogy miután aktiváltam a szabadság módomat, akkor 2 napig nem lehet támadnom, ezt értem. De a lehetséges-e a gépi falvak farmolása vagy azokat se lehet támadni erre lennék kíváncsi, hogyan is működik ez??

DeletedUser4711

Vendég
Ha kiépítek minden épületet max.-ra a városba akkor mennyi szabad népesség marad megtudná nekem mondani valaki???
A válaszokat előre is köszönöm..

DeletedUser

Vendég
Pl. a Súgó is. Minden épületnek ott van az emberigénye minden szinten. Add össze!

DeletedUser

Vendég
Üdv nekem csak egy kérdésem lenne! A Delta világban "kicsiivi" Játékos le lett tiltva és nem támadható! Én szeretném őt foglalni és támadni de mindig azt írja, hogy nem lehet! Kérdésem mikor lehet?

DeletedUser1598

Vendég
Le van tiltva... Nem lehet addig, míg a tiltást föl nem oldják.

DeletedUser

Vendég
Ha jól tudom (persze én laikus vagyok :)), akkor azok a tiltások, amik gátolják, hogy az illetőt támadhassák (támogathassák, stb.), azok pár nap után lejárnak.

Vagyis előbb-utóbb, ahogy Lordpb is mondta fel fogják oldani a tiltását.

Support, kérlek javítsatok ki, ha rosszul mondtam.

DeletedUser

Vendég
A tiltás pontosan addig tart, amíg az eljáró supporter kiszabta. Az az eset megítélésétől függ, hogy támadható, avagy sem közben a fiók.

DeletedUser4197

Vendég
Új verseny mikor lesz??? már hónapokkal ezelőtt volt az utolsó!

DeletedUser

Vendég
Az uj verzio mikor kerul bevezetesre Delta szerveren?
Azert mert allitolag 20.-an kellet volna, de en nem vettem eszre semmi valtozast.
A valaszt elore is koszonom.
Udv; Likasz

DeletedUser

Vendég
Az új verzió bevezetése a régebbi szervereken a fejlesztők döntésén múlik.
Amint pontos információ birtokába kerülünk, közölni fogjuk a szokott csatornákon keresztül!

DeletedUser

Vendég
Koszonom a valaszt.
Nekem szemely szerint a jelenlegi verzio is megteszi. Ha lesz uj verzio, akkor az az lesz, ami a Theta vilagon van?
Mert abbol mar lattam egy keveset...

DeletedUser

Vendég
Hello.
Most hetvegen aktivaltam a szabadsag modot.
Az lenne a kerdesem, h miutan aktivalodik(azaz eltelik a 48ora), akkor a tamogatasban levo egysegekkel mi tortenik?
Visszajonnek, meghalnak, vagy ott maradnak?
Es van-e kulonbseg az kozott, ha magamnak, vagy valaki masnak kuldtem el oket?
Ugy ertve, hogy mas lesz-e veluk, amikor aktivalodik a szabadsag.
udv; Likasz

DeletedUser

Vendég
A támogatásba küldött egységek ott maradnak, ahova küldted őket. Nincs különbség, hogy magadat, vagy más játékost támogattál.

DeletedUser

Vendég
Ez jo hir.
Koszonom a valaszt!
Csak lehet mire lejar a szabadsag mod, elsulyed az a 700 biri :((
koszi, megegyszer...

DeletedUser

Vendég
Amíg kizárólag játékbeli javakra vonatkozik az adó, addig igen. (kivéve arany) Ennek megfizetését természetesen megtagadhatják.

Fent