Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser5109

Vendég
Megtörtént a verziófrissítés. Eddig a felugró ablakok az alsó menüsor alá kerültek. Most pedig a felsőt takarják, így nem látom a városok között mozgást lehetővé tévő nyilakat ÉS a nyersanyagok mennyiségét sem.
Ez a jelenség laptopon van, hisz kisebb a képernyő mérete.
Nem lehetne megtalálni az arany középutat? Az F11 segít ugyan, de akkor más alkalmazásokba nehézkes átlépni.
 

DeletedUser8281

Vendég
Én attól tartok ez a húsvéti tik már valahol egy lábosban sül :)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem még nincsen tyúk se tyúk ól most akkor mivan vagy mit kel csinálni.?
 

DeletedUser8281

Vendég
Éjjel betörtek a grepo boltba és az ólba is. Elvitték az összes tyukot és csontra kirámolták a boltot is. E miatt kaptunk csak ilyen későn tyúkot, most ért be egy szállitmány. Boltba is jön majd áru valamikor.... A tolvajokat nagy erőkkel keresi a suppor, közölte Garamvölgyi úr a rendőrség szóvivője
 

Moira

Ex-CM
Bár a tolvaj megúszta a dolgot, a raktárat, ahol az illegálisan eltulajdonított jószágokat kupacolták sikeresen felderítettük, így a tyúkosztás befejeződött és minden illetékes baromfiólban ott kotkodácsol az adott állat. A birtokba helyezés a bolt tekintetében is megtörtént, bár a leltározás eltartott egy ideig. Köszönjük a szemtanúk gyors beszámolóját, amely segített az eset felderítésében (avagy a fejlesztők munkaidejében indítottuk el az esemény, hogy esetleges hiba esetén azonnali reakciót tudjunk adni, köszönjük a megértést).
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Tanácsot szeretnék kérni.
Van egy játékos aki folyamatosan rontó áldást dobál rám.
Vissza dobálni nincs értelme mert sokat nem fejlődik.
Gondoltam elfoglalom,hogy kisebb kárt okozzon de mire megtehettem volna törölte magát és új messzebb helyről dobálja most az áldást.
Oda is 46 óra volt az út a gyarmatosító hajónak az új helyre 72 óra.
Megoldást szeretnék találni rá mert ez már egy kicsit unalmas.
Megbeszélni nem lehet vele mert le vagyok tiltva levelezésről.
Minden hasznos tanácsot elfogadok
Köszönöm
 

DeletedUser1598

Vendég
Legalább törölte magát, így végül is már nem tud akkor kárt okozni. Idegesítő dolog, tudom. NAGYON idegesítő, ezt is tudom... Ezek ellen a foglaláson kívül mást nem tehetsz. A szövetséged pár tagja, aki közel van hozzá neki megy, és természetesen azonnal befoglalják. Többet nem lehet tenni. Megpróbálod lebontani a templomát:) Ezt is a szövetség segítségével. Felosztjátok, ki mikor dob rá egy villámot, és egyszer csak eltalálod a templomát. Persze ha maxos, akkor gáz van, ezért kell, hogy a térkép szélére kiűzzétek foglalással. Aztán már kezdetektől bombázni őt, hogy elmenjen a kedve... Volt szerencsém találkozni hasonló játékossal, de miután a 80 fős szövetség szétszedte minden városát villámokkal, és teljesen befoglaltuk, megunta. Az ilyenekkel csak is ezt lehet tenni. Korlátozni ezt nem lehet, de - már bocsánat - az ilyen megérdemli, hogy elvegyék a kedvét a játéktól... Inkább ettől az egytől, mint hogy az az egy, több játékostól...
 

DeletedUser

Vendég
Az a baj,hogy nem unja meg.
Meg se várta,hogy foglaljam újra indított és most még messzebbről folytatja.
És ő állítja,hogy jó játékos.
Ezt én megkérdőjelezném.
 

DeletedUser1598

Vendég
Én meg teljes mértékben cáfolnám:D Azért mondtam, hogy dobáljátok folyamatosan villámmal. Csak kitartás! Nekünk is kb. másfél hónapba telt, míg szétvertük, mert volt a villámozó pajtásnak legalább 60 városa... De mondom, más nem segít, csak is ugyanaz, amit ő csinál veled. Mégpedig közös erővel. És kitartás!
 

DeletedUser

Vendég
Ebbe az a baj, hogy náluk nincs közös erő, spygott szereti váltogatni a szövetségét stb.
 

DeletedUser1598

Vendég
Hát az elég vacak:S Megpróbálhatod minden templomban zeuszra váltani az istent, és visszatámadni egyedül... Vagy csak van valaki akivel jóban vagy, és segíthet neked.
 

DeletedUser

Vendég
lenne aki segítene,de ez akkor se vezet eredményre.
Lehet,hogy nincs vele tisztába,hogy mi a játék lényege,vagy az életbeli sérelmeit itt tölti ki másokon valótlan indokot keresve.
Remélem egyszer lehet majd az ilyen magatartásra szankciót kiszabni.
 
Fent