Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Ebbe az a baj, hogy náluk nincs közös erő, spygott szereti váltogatni a szövetségét stb.
Megjött az illetékes.
Te nem szeretnél tanácsot adni,hogy mit lehet az ilyen játékos ellen tenni ?
 

DeletedUser

Vendég
Ez itt eléggé off szerintem ,de elmondom :)

Ez az egész egy harc volt, hogy melyikünk az erősebb lelkileg, mert nem számitott, hogy a játékban milyen tehetséges vagy, és mekkora a sereged.
Egyszerűen feladtad a végén, mert nincs elég akaraterőd stb.
Szerintem nagyon nincs olyan dolog amivel kitudnál késziteni.
Talán egyedül a feljelentéssel lehetne valamit elérni, persze csak akkor, ha nem én rólam van szó, mert én tiszteségesen játszom :)
 

DeletedUser

Vendég
Feljelentéssel nem megyek semmire mert a szabály nem tiltja az áldások dobálását.
De mivel az illetékes letiltott a levelezésről így nem lehet megbeszélni vele semmit,igaz akkor se mert ön magát tudja dicsőíteni és a másikat leszólni.
Így mivel az illetékessel nem lehet dűlőre jutni ide fordultam tanácsért.
 

DeletedUser1598

Vendég
Ez is off:
Nyugi! Itt csak arról beszéljünk, ami a témához is tartozik, az offoláshoz ott az off-topic valamint privát levél formájában is meg lehet az ilyen dolgokat vitatni:) Csak ne a kérdések topicban!

(Az offokat meg majd törli Moira, vagy vagy valaki Supportos, aki fölnéz fórumra, tehát ezért sem éri meg itt vitatkozni)
 

DeletedUser8281

Vendég
Most komolyan ez akkora probléma? 1 játékos dobál ártó varikat (varit) rád, aki 1 várossal rendelkezik, mivel újrakezdte. Amennyiben a pestist figyelmen kivűl hagyjuk, akkor a legkevesebb 250 áldás kell neki egy varázslathoz (zeusz villám). Ha a napi jutalmat áldásba kéri akkor se tud rád 1-nél többet dobni, most talán picit igen, ha a tojásokat is áldásvásárlásra forditotta. Annyit szerintem gond nélkül ki kell birni.
 

DeletedUser

Vendég
ggsenior, látom téged senki nem villámozott naponta.
Iszonyú dolog amikor napi 1 villámot kapsz, kikészithet eléggé :)

Én viszont kérdéssel jöttem ide most.
A játék értelméről szeretnék kérdezni, szerintettek is az az értelme, hogy gondolkodás nélkül támadtok, a HP-ért, vagy stratégiák készitése, barátkozás stb?
Mert szerintem nem annyi a játék, hogy eszetlenül támadsz a hp-ért, de lehet én értelmeztem valamit félre...
 

DeletedUser8281

Vendég
Kedves Pitor! Képzeld el volt olyan, hogy egy 100 tagú szövetség dobált rám ártó varázslatokat 3 napon át, és akkor kb 70 városom volt. Képzelheted, hogy milyen károkat tudtak okozni. Mindez a bátrak bosszúja volt azért mert foglaltam tőlük. Úgyhogy hidd el tudom mit jelent ha ártóznak, napi 200 feletti ártó varit kaptam akkor.

A kérdésedre válaszolva pedig, aki egy kicsit is jó játékosnak vallja magát az szerintem soha nem támad gondolkozás nélkül. A stratégia nagyon fontos, és nem csak a támadásoknál, hanem hogy hogyan és hol foglalj, milyen legyen a városaid összetétele, stb. Később pedig, amikor már sok várossal rendelkező tagok vannak a szerveren, nos akkor csak igazán precizen megtervezett, kivitelezett akció lehet sikeres, ha aktiv tagot támadsz. Aztán pedig a csodák idején hatványozottan felértékelődik még a stratégia, már a csodaszigetek kiválasztása, a városok elcserélése, állandó védelem szervezése, az ellenfél csodáinak gyenge pontjának megtalálása stb. Szerintem a csodatámadások jelentik a csúcsot, ott derül ki, mennyi potenciál, erő is van az adott szövetségben. Virtuális barátságok itt is kialakultak, mi skype-t használunk, gyakran beszélünk is egymással, és sokat tudunk a többiekről mint emberekről. Ez szerintem is jó, meg talán kell is, hogy még erősebb egységesebb csapat tudjatok lenni.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen én is úgy gondoltam, hogy a 2. a helyes válasz.
Csak van egy játékos aki szerint idézem "Ezt a játékot Hp szerzésre játszák"

Nekem is van olyan barátom akit itt ismertem meg, és mondjuk még a lakhelyemet is tudja, pedig általában még a valós nevemet se adom meg sok embernek.
 

DeletedUser

Vendég
Napi egy áldás nem vágna földhöz engem se,de napi2-3 áldás is bejön egy nap.
Viszonozni felesleges mert a profilra ez van kitéve
Csak villámozni vagyok itt, nyugodtan farmolhatsz, de a templomomat ne vidd le :D
(persze legozok is azért :D )
 

DeletedUser9222

Vendég
üdv.
a kérdésem az lenne, hogy a szigeten lévő városok hány % alatt lázadnak fel
mert sarcolásnál az a 4hoplita meg parittyás elég kecsegtető :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8281

Vendég
Valószinűleg a gépi falvakra gondolsz. Nagyon változó, szerintem valamennyi véletlen generátor is van benne. Amennyiben a morál 80% alá esik kereskedni nem tudsz velük. Lehetséges az is, hogy már 75%-nál fellázadnak, de van, hogy 40%-os morál esetén sem. Biztosan befolyásolja az is, milyen gyakran van ilyen alacsonyan a morál. Amennyiben a diplomácia ki van fejlesztve az akadémián, még alacsonyabb morálig le tudod vinni lázadás nélkül.
 

DeletedUser

Vendég
Hali.

A támadástervezőt hogyan lehet használni és mire jó?

További jó játékot és szórakozást.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv azt szeretném megkérdezni hogy a sziget küldetések kb mikor lesznek várhatóak és majd hol lehet használni őket?
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Barbossza,

Most szerdán kerülnek bevezetésre a sziget küldetések, és majd a frissítés után lesznek láthatóak a szigeteden.
 

DeletedUser102

Vendég
Az uj szerverből hol vannak a sziget küldetések mert nálam nincsenek??:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem egyszerre frissítik a szervereket... Kezdik a régivel és így tovább az új szerverig.
 
Fent