Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser8565

Vendég
Hali az lenne a kérdésem hogy miért nem találom az Új világot (Hyperborea)-t a többi világ között.
Mert én is szeretnék rajta játszani.A Xi világban is játszok de ott is sokan támadnak.
Írjatok légyszíves.Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékos.

Még nem indult el, szerintem 12-13 óra felé nézd meg.
Egyébként jelezve lesz azonnal, ha elindult.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy miért nem tölti be teljesen semelyik böngésző sem a Grepolis főoldalát?Valami hiba van?
Előre is köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Meg tudja mondani valaki hogy az új békés világ végleges lesz vagy csak addig még a csodákat meg nem szerzik?
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt játékos!

Az új békés világban nem lehet világcsodákat épiteni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csucso, egyéb körülmények milyenek voltak?

Szerencse mennyi volt, volt-e honvágy/kedvező szél küldve a jelzőidre, volt-e döfőorrod (utóbbi gondolom volt) :)
amit gondolom nem tudsz (esetleg nem akarsz majd elmondani), volt-e kapitányotod neked illetve annak akit támadtál, ki volt-e fejlesztve a döfőorra

Ha jól emlékszem más nem befolyásolja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
A békés világban nem tervezünk csodákat, ahol a hősi világon sem. A csodák kifejezzetten a harcos világok velejárói.

Amennyiben a böngésző nem tölti be a főoldalt, úgy érdemes megpróbálkozni egy süti törléssel, gyorsíró tár ürítéssel. Természetesen mindig köszönettel vesszük a hibák jelzését a support felületen is.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hívhatok-e meg olyan játékost, akivel közösen használjuk az internetet?
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy akkor én nem voltam elég alapos, de nem találtam ilyet a szabályzatban, be tudnád linkelni, vagy ha mást nem idézni az erre vonatkozó részt a szabályzatból?ű

Megtaláltam a kérdésemre a választ, köszönöm a segítséget Krisz igazad volt. Bár nem a szabályzatban találtam meg sajnos...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Már hetek óta zaklat az öcsém hogy szeretne beszállni a játékba, viszont az internet közös. Ezért eddig nem is engedtem neki nehogy -e miatt engem kizárjanak. nincs rá még is valami megoldás hogy csak az Xi világban részt vehessen?
 

DeletedUser8558

Vendég
Szia hurka .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8558

Vendég
Szia hurka rég beszéltünk.én úgy tudom, a beállításoknál közös internet használat be van írva oda figyeltek az ilyenkori játék szabályokra nem lesz gond,én legalább is így tudom.
 

DeletedUser

Vendég
Hello mindenkinek, most hosszú idő után megint itt vagyok a fórumon.
Az lenne a kérdése, mivel a játékban is már régen jártam, nem igen értek az új dolgokhoz :D
A Fenntartások az mire jó?
A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Szövetségi opció. Komolyabb szövetségben volt fórumszál arra, hogy leírd: mit akarsz foglalni. Na hát ez volt akkor a fenntartás. Most új funkció van rá: ha rögzítesz egy várost magadnak a fenntartottak közé (vagy rögzít a vezetőd neked egy fenntartást), akkor joggal kérheted számon, ha más elfoglalja az orrod elől.

Legalábbis ha azok közül foglalja el valaki, aki ezt a fenntartást látja.
 

DeletedUser

Vendég
Ok, köszönöm a választ, értem :)
Amúgy hősi világból majd lesz új?
 

DeletedUser8999

Vendég
Sziasztok! azt szeretném megtudni a harci szellem hogyan növelhető?
 
Fent