Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser9268

Vendég
Sziasztok!

Hol tudom megnézni, hogy egy adott világban mennyivel csúszhat el az időzítés? (ha egyáltalán ezt meg lehet nézni)
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Én úgy tudom, ez mindenhol egységesen +-10 másodperc.
 

DeletedUser9156

Vendég
A Szigmán +-5 másodperc. :)
A többi szerveren tényleg 10 mp. Egyébként az Atlasz fórumrésznél, rögtön le van írva a világnevek alatt, vagy ha ott nem, akkor az első pár hozzászólásban az adott világ témáiban.
 

DeletedUser10699

Vendég
napot
lenne egy kérdésem:
a fejlesztök nem gondolkodtak el azon hogy a raktárméretet megnöveljék?
mert a testvérjátékokon jol elvan találva,de itten annyira nem
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia. :)
Nem hinném.
Az újabb szervereken már 30,600 a max. raktár kapacitás.
40-es nyersanyagtermelő esetén, mondjuk fa +-os szigeten, 852/óra a termelés.
az 30 óra alatt=25,560... vagyis, 30 óra alatt nem telik meg egy maximum szinten lévő raktár.
aki 30 óráig nincs gép előtt, agy legalább mobilról nincs... attól úgyis elveszik. ;)
 

DeletedUser10699

Vendég
kössz :) napi szinten vagyok többször is és igyis megtelik hamar a raki,ezért keveslem a méretét :-D
 

DeletedUser

Vendég
A görög ABC szerint Omega jön.
Mikor jelenik meg és milyen paraméterekkel jön ki az UTOLSÓ világ?
 

DeletedUser9156

Vendég
A görög ABC szerint Omega jön.
Mikor jelenik meg és milyen paraméterekkel jön ki az UTOLSÓ világ?

Nem az utolsó lesz, ez tévedés. Lesznek még utána is világok. De hogy mikor és milyen paraméterekkel fog indulni a következő világ még nem tudhatja előre senki. :) Majd itt hirdetni fogják, csak türelemmel ki kell várni. :)
 

DeletedUser10430

Vendég
Nyilván, ha a Szupport sem tud fóla, akkor mi sem. A Szupport időben szól... Ezerszer el lett mondva.
Attól, hogy a görög ABC véget ér még lesznek világok, szerencslre ;) :D
 

DeletedUser10430

Vendég
Frissítették a játékot és a falvak ilyen külalakot kaptak.
 

DeletedUser10430

Vendég
Azért, mert fejlesztők ezt látták jónak. Nekem nincs semmi bajom a megjelenésével.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem az a kérdésem van,hogy amikor a piacra akarok feltenni a saját fámat és kőre cserélném az azóta is úgy működik ahogy '11-ben megismertem a játékot.
Miért kellett a piacon felcserélni a cserélendő nyersanyagokat és a gépi falvaknál is?4 éve jó volt kicsit értelmesebbé,szebbé és egyes világokban még ezüsttel is kibővítették.Értem,hogy fejleszteni kell a dolgokat,de ezzel azt hozták létre,mintha a ház építésénél Mekk Elek módra a tetőt építjük meg elsőnek és utána a falakat.
Már kezdek rájönni a kavarásra,de milyen szavazás eredménye volt ez?Kinek az ötlete alapján lett ez megvalósítva?

Anna
 

DeletedUser10430

Vendég
Kedves Anna!
Ha jól tudom, a falvak kereskedésének megcserélése egy hiba folytán történt és a fejlesztők dolgoznak rajta.
A piac pedig szerintem átláthatóbb így. Sajnos nehéz, vagy inkább lehetetlen úgy megoldani a dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen. Nem szavazás, hanem a fejlesztők véleménye alapján dőlt el, véleményem szerint.


Levente
 
Fent