Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
A másik problémám az,hogy a szigetküldetésben kéri,hogy támogatásba küldjek 60 egységet.Elküldök neki 15 harci szekeret és nem elég,pedig 60 egység "székét" foglalja a bárkán és annyi népességet kér hozzá a kiképzésfez.El kéne dönteni,hogy katonát vagy népességet kér,mert ez nagyon félreérthető.
 

DeletedUser9302

Vendég
Anna, kérdésedre válaszolva, a szigetküldetések, ahogy azt észrevetted, az egységek valós számát veszik figyelembe,
nem pedig azt, hogy mennyi népességnek felel meg az adott seregmennyiség toborzás előtt.
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig nincs semmi hír az új szerverről?
Július 20-án a Chí eléri a 6 hónap és kezdődnek a csodák.
 

DeletedUser10430

Vendég
Egyelőre semmi.
De szeptemberre várható, gyors, régi foglalású szerver.
 

DeletedUser10288

Vendég
Szeptember az messze van :( túl messze... sajnos szeptembertől nem fogom tolni teljesen 1 évet :/ gondoltam lesz még egy nyári szerver amin tolhatom őszig :D
 

DeletedUser10430

Vendég
Nem tartom valószínűnek.
Talán augusztus végén lesz.
 

DeletedUser7981

Vendég
Mostanában kell nyitni egy új szerver.
Magyarországra jellemző, hogy 3 havonta nyílik új szerver.
A 3. hónapban vagyunk és mivel 19-20 körül zárul be a Chi szerver, ezzel már csak 1 normális világ lesz nyitva.
Számomra meglepő az is, hogy jelenleg 2 Lázítós (új foglalás) szerver van, hisz régebben azért legalább mindig megvolt az 1 ostromos (régi foglalás) és 1 Lázítós szerver egy időben. Sajnos Magyarországon nem éri meg új szervereket nyitni addig amíg megy egy másik, mert azzal a régebbi szervert ölik meg. Itthon körülbelül 15.000 regisztráció van, ebből sajnos kb. 8.000 a játékos a többi multi fiók.
Ha megfigyelitek a szerver végéhez érve már a játékosok száma lecsökken 3500-4000 főre.
A legelső szerver óta játszom így látom a grepó folyamatos pusztulását.
Természetesen ez annak is köszönhető, hogy a fejlesztők a pénzre mennek. Egy játék nem attól játék, hogy minél többet költsünk, hanem, hogy jál érezzük magunkat és ne érezzük a pénz súlyát. Sajnos ezen már nem lehet változtatni és egyre inkább mennek el a jó és régi játékosaink egy új játékhoz ahol még nem számít ennyire a prémium vétele.
 

DeletedUser

Vendég
Mostanában kell nyitni egy új szerver.
Magyarországra jellemző, hogy 3 havonta nyílik új szerver.
A 3. hónapban vagyunk és mivel 19-20 körül zárul be a Chi szerver, ezzel már csak 1 normális világ lesz nyitva.
Számomra meglepő az is, hogy jelenleg 2 Lázítós (új foglalás) szerver van, hisz régebben azért legalább mindig megvolt az 1 ostromos (régi foglalás) és 1 Lázítós szerver egy időben. Sajnos Magyarországon nem éri meg új szervereket nyitni addig amíg megy egy másik, mert azzal a régebbi szervert ölik meg. Itthon körülbelül 15.000 regisztráció van, ebből sajnos kb. 8.000 a játékos a többi multi fiók.
Ha megfigyelitek a szerver végéhez érve már a játékosok száma lecsökken 3500-4000 főre.
A legelső szerver óta játszom így látom a grepó folyamatos pusztulását.
Természetesen ez annak is köszönhető, hogy a fejlesztők a pénzre mennek. Egy játék nem attól játék, hogy minél többet költsünk, hanem, hogy jál érezzük magunkat és ne érezzük a pénz súlyát. Sajnos ezen már nem lehet változtatni és egyre inkább mennek el a jó és régi játékosaink egy új játékhoz ahol még nem számít ennyire a prémium vétele.

Az baj Pierro, hogy az Innogames egységessen iktat be mindent. Nem nézik az országok gazdasági helyzetét. Ha emlékszel rá abba a pár napban mikor kimentünk Amerikai szerverre 3-an, ha megnézted a piacot, rendessen meg lehetett lepődni, ugyanis pl.: Magyar szerver = 3000 fát adsz 10 aranyért Amerikai = 1000 fát adsz 30 aranyért, nekik nem nagy jelentőség a prémium, de Magyar szerveren már igen.

Sajnos én is tudnék 12-13 embert mondani aki abbahagyta, mert akinek van igénye az aranyra, az messze lekörözi azt aki arany nélkül játszik....



Meg én azt se értem, hogy a Magyar support miért nem foglalkozik kicsit ezzel.
 

DeletedUser

Vendég
A supportot kérdezem!
Van olyan hunyorgó küldetés ami:"Gyorsabb városbővítés".
Azaz vásároljak aranyat,hogy hamarabb épüljön fel az épületem.
NEM VÁSÁROLOK ARANYAT!!!
Ezt a villogó kaporszakállas képet hogyan lehetne törölni?Miért nincs benne olyan gomb amivel törlöm?
 

DeletedUser10430

Vendég
Ingyenes. ;)
Ez nekem egyértelmű, de te is gondolhatnád. Pl. a játék telefonról/gépről/játékos meghívása félbeszakítható.
Ez is az lenne, ha arsny kellene hozzá :D
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Ez az első alkalom, ami arra hivatott, hogy a prémium előnyeit mutassa be, és ingyenes, nem kell arany hozzá.
Egyébként a küldetés meg is szakítható.
Tisztelettel

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékos!

Ez az első alkalom, ami arra hivatott, hogy a prémium előnyeit mutassa be, és ingyenes, nem kell arany hozzá.
Egyébként a küldetés meg is szakítható.
Tisztelettel

Porphyrion

tgBhhKJ.png


Remélem látható a kép.Ezen nem találok megszakító gombot!
 

DeletedUser10430

Vendég
Olvasd már el a szöveget!
Ingyen van, nem arany (...)!!!!
Ls amit elfogadtál, nyilván nem tudsz félbeszakítani........
 

DeletedUser10571

Vendég
Sziasztok
Úgy tudom, az elején eldöntheted, akarod-e a bevezető küldetéseket vagy nem.Ha nem, akkor megkapod a hőst, a tanácsadókat ingyen 3 napra, stb, ha igen, akkor végig kell csinálni az egészet.
 

DeletedUser

Vendég
Olvasd már el a szöveget!
Ingyen van, nem arany (...)!!!!
Ls amit elfogadtál, nyilván nem tudsz félbeszakítani........

Mbkg3dC.png


Akkor hogyan tovább?Folytatni akarom kedves LYOVIK!Nem hülye vagyok csak idős!Nem kéne annak a 25%-os gombnak más színe mint a szürke?A nyersanyagot azóta pótoltam,de azóta is szürke.

Új infó:bekékült és ezt írta ki amikor rákattintottam:
fsp0cRF.png


Nem megy a kép,de már biztosan láttad ezt a képet:Aranyad=0 vásárolj aranyat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Minato a segítséget,de a Light shoot is jó csak másolgatnom kell ide-oda és ezért nem látható néha.Megy ez,mint az ágyba kaki.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Miért kellett így elrontani a játékot???
Időhöz kötni a támadáserősítő varázslatokat????
 
Fent