Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser10430

Vendég
Ezt nem értem.
Milyen varázslatokra gondolsz?
Negatív, vagy +10%, Tükhé tüze...?
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok::

Mi lesz az uj szerver neve s mért nem lehet elő regizni,:)
 

DeletedUser

Vendég
Le van maradva. xD
Amugy tegnap a játékba is bejelentették, az ujszervert igy fele anyira se késik mint a Pszí.:)
 

DeletedUser10430

Vendég
Attól még késik.
Annyi, hogy így minden még aktív játékos értesült róla. Szerintem 6000 körül lesz a létszám az első néhány hétben.
 

DeletedUser102

Vendég
hol is lett be jelentve én a forumon én mindent olvasok?????????????? persze lehet el néztem a mai értesitést de ott csak azt irták holnap indul milyen paraméterekkel:) meg néztem nics anév ki maradt az értesitőből holnap indul uj szerver stb:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser102

Vendég
okké oké csak ezt nem itt kéne meg tudni hanem az értesitőbe:)
 

DeletedUser10430

Vendég
A görög ABC betűi szerint haladunk.
Rég tudhatta mindenki a szerver nevét ;)
Nem hiszem, hogy az értesítőben a legfontosabb az lenne, hogy mi a szerver neve.
Amúgy sem a név miatt regisztrálunk szerintem.
 

DeletedUser102

Vendég
hát perszi csak a pontos tájékoztatás meg egy nappal előtte:) Meg ha jól emlékszem itt vagy külföldi szervereken előre lehetett regizni:Tehát ha fontosak a játékosok időbe s pontosan csak ezt kérem:)
 

DeletedUser10430

Vendég
Ezt ne a magyar Szupportól, hanem a német fejlesztőktől kérd.
 

DeletedUser9484

Vendég
Bár az is igaz hogy ezelőtt mindig kitették fórumra is az új világ paramétereit. Most valahogy elfeljtették.
smiley_emoticons_sleep.gif
:)
 

DeletedUser

Vendég
Meg régebben mindig bejelentették az uj szervert a játékba, ugy mint most.
 

DeletedUser9484

Vendég
Már, ha raknak. :D Volt olyan amikor szólni kellett, hogy nyissanak.
 

DeletedUser102

Vendég
ha jol tudom szerver frisitéskor mindenkinek ott kel lenni most akkor nem ésszerű lett volna az uj szervert is inditani frisétéskor :Ugyan is a frisités meg történ?:)
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok:)

A test szerveren jövő héten kedden vezetik be a 2.93 szerver fisités :)Ilyen ujdonság lesz ezt hogy kel érteni:) igy foditotta a gép
Végre egy uj "ismeretlen egységek" ikon haditengerészeti egységek tudják dönteni tengeri s szárazföldi egységek:)
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia :)
Talán egy új egységtípus... de lehetne jobb fordítás is ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, kéne egy kis segítség. Support-tól!

Ha telefonon akkarok venniaranyat, (vezetékesről) és azt mondja.: a hívót szám jelenleg nem kapcsólható, akkor a telefonszámlámra ráírja a pénzt?
 
Fent