Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser10405

Vendég
A support nem tudja. Épp ezért hoztak olyan egyértelmű szabályt a kérdésben, amelynek okán, nincs is szükség ennek vizsgálatára.

Akkor azt nem értem, hogy miért vádoltak és tilottak ki két játékost.Akik állítólag beléptek egymás akontjába.
Hiszen a szupport nem látja ki ül a laptop előtt.
 

DeletedUser9070

Vendég
Akkor azt nem értem, hogy miért vádoltak és tilottak ki két játékost.Akik állítólag beléptek egymás akontjába.
Hiszen a szupport nem látja ki ül a laptop előtt.
Kedves Játékos!

Ez így, ilyen formában nem igaz, de az ellenőrzési mechanizmus részleteiről nem beszélhetünk.
Megvannak a megfelelő eszközeink eldönteni, hogy egy adott játékos(ok) betartja(ják)-e a közös internethasználatra vonatkozó szabályt, amit nagyon komolyan is veszünk.
Ezt a témát a fórumszabályzat alapján lezártnak tekintem, konkrét esetekben az érintett keressen meg bennünket a support rendszeren keresztül, mert itt biztosan nem fogunk találgatásokba belemenni.

Porphyrion
 

DeletedUser10405

Vendég
Kedves Játékos!

Ez így, ilyen formában nem igaz, de az ellenőrzési mechanizmus részleteiről nem beszélhetünk.
Megvannak a megfelelő eszközeink eldönteni, hogy egy adott játékos(ok) betartja(ják)-e a közös internethasználatra vonatkozó szabályt, amit nagyon komolyan is veszünk.
Ezt a témát a fórumszabályzat alapján lezártnak tekintem, konkrét esetekben az érintett keressen meg bennünket a support rendszeren keresztül, mert itt biztosan nem fogunk találgatásokba belemenni.

Porphyrion

A szupportnak írt és több mint 24 óra elteltével sem kapott semmilyen választ.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Mi ugyan igyekszünk mindenkinek a leghamarabb válaszolni, de egy-egy válasz elkészülte nem csak tőlünk függ. Ha fellebbezett a döntés ellen, amit a support hozott, biztosan fog választ kapni.

Porphyrion
 

DeletedUser3126

Vendég
Kedves Játékos!

Mi ugyan igyekszünk mindenkinek a leghamarabb válaszolni, de egy-egy válasz elkészülte nem csak tőlünk függ. Ha fellebbezett a döntés ellen, amit a support hozott, biztosan fog választ kapni.

Porphyrion

január 2 óta várok választ és semmi pedig a megnem kapott arany ugye pénzbeli kár is! Taligával pedig egyet kell hogy értsek egy kis gyerek örömét vettétek el a végleges tiltással a másik tag 5 napjával pedig elég nagy veszteség lett okozva! személyesen ismerem őket és nem léptek be... alapból egy 900 000 pontos játékosnak nem sok ideje van egy másik fiókra mikor folyton akciók vannak éjjel nappal! de ez csak az én véleményem.
köszönöm
Üdv:Zoli
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Amint azt már leírtam, az érintett, ha fellebbezni kíván, keressen meg bennünket a kérelem rendszeren keresztül. Megismétlem, a fórum szabályzata szerint NEM fogunk itt konkrét tiltási ügyeket tárgyalni.
Most figyelmeztettem utoljára.
 

DeletedUser10405

Vendég
A hozzászólást moderáltam, mert a fórumszabályokba ütközött.

Porphyrion
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3126

Vendég
szééép! tudom mit kapok ezért de már nem is érdekel! de ez a megoldás mindenkit tiltani aki az igazságtalanság ellen szólni mer! tudjátok mit nyilván most fejeztem be a magyar szervert és tovább fogom vinni valamilyen formában az ügyet! remélem az előzményeket minél többen olvasták!

köszönöm a "közreműködést"!
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

A szabályok rád ugyanúgy vonatkoznak, mint mindenkire. Aki nem tartja be őket, annak számolnia kell a következményeivel.
A fórum nem arra való, hogy egy tiltási ügyet tárgyaljunk ki rajta, ezt tiltják a szabályok, pont úgy, mint a support levelének a közzétételét is. Ha tetszik, ha nem, a munkámat látom el, amikor betartatom a szabályokat.
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor már én is megkérdem. Mikor indul az új világ? Hisz már az üpsilon-on egyes szövetségek 1-2 nap és teljesen fel fejlesztenek pár csodát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Január hónapban fogjuk mi is csak látni, hogy milyen ütemezéssel indul(nak) új világ(ok), addig a türelmeteket kérjük.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
1-2-es sebességű szerverekre lehet indulni,de 1-2-es fog indulni, ahogy ismerem a "fejlesztőket".
vicc :D
 

DeletedUser10334

Vendég
Sziasztok!

Én is megköszönöm, hogy ilyen jó világot jelentettek be.

Ahogy látom a support nem sz*rozik már az ügyflszolgálatnál Psi világot is irnak.
És azt szeretném megkérdezni, hogy mik is azok a botok és, hogy tiltanak még miatta, lehetőleg józan parasztészel mert nem birom a szakszavakat.

Ilyenkor mindig lehet látni már a következő szerverek nevét.A Support ezen tesztelget,stb,hogy a szervernyitáskor ne legyen gond!
A bot pedig külön program a Grepolis-hoz,ami megkönnyebbíti,segíti a játékot. Pl. automata sarcoló,stb.Ha ilyeneket töltesz le,tiltást is kaphatsz!
 

DeletedUser10334

Vendég
Nincs mit,örülök hogy segíthettem! :)
Biztos sokan mennek majd.Az év első szervere :D Meg jók a paraméterek
 

DeletedUser

Vendég
Az új világ indítását már bejelentették. Január 20-án indul.
Milyen csodákat kell(ene) bejelenteni a supportnak??
Az időzítéséről még nincs információ, de az nem késés.
 

DeletedUser10430

Vendég
igen, holnap fog indulni a Chí;)
A világcsodák bárminemű bejelentéséről nem tudok. Mivel Üpszilonon már a C.N.D 4 csodával készült el, valószínűleg nem is fogják bejelenteni.
Nem késés, hanem szándékos csúsztatás. A grepolis nem támogatja a másodpercre pontos érkezéseket.
 
Fent