Kémkedés

DeletedUser

Vendég
Öcsém, ha tisztában vagy vele, mi a f.. kérdezed meg?

Egyéb információ:
-J. Button vezeti a világbajnokságot 60 pontal.

- Liptai képeivel búcsúzott Daróczi!

-Olcsóbb lett a felültöltős mosógép.

-Újabb mélyponton az euró, gyengülnek a térségi valuták is
 

DeletedUser

Vendég
Öcsém, ha tisztában vagy vele, mi a f.. kérdezed meg?

Egyéb információ:
-J. Button vezeti a világbajnokságot 60 pontal.

- Liptai képeivel búcsúzott Daróczi!

-Olcsóbb lett a felültöltős mosógép.

-Újabb mélyponton az euró, gyengülnek a térségi valuták is


A titkosírás fejlesztés hatásával vagyok tisztában, erre vonatkozott a válaszom, de a kérdésem nem. Várnék még mástól is visszajelzést, ha megengeded.
Bár nem tudom ki vagy Te itt, hogy akárkivel szemben is ilyen hangnemet ütsz meg, ha egyéb nem a kérdésemhez kapcsolódó mondanivalód van írd meg privátban, feleslegesen ne szemetelj a topikba.

köszönjük
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondja már meg nekem valaki, hogy az orákulum -nak mi a pontos hatása? Amit a súgó is ír, hogy tudomást kapunk minden ellenünk irányuló kémtevékenységről az tiszta. De itt fórumon olvastam több helyen is, hogy emellett még 20%-kal nehezíti az ellenséges kémek munkáját a városodban? Ez mennyire hivatalos, vagy csak szóbeszéd??

köszi, mhif

Az ellenséges kémek munkáját nem nehezíti,-arra ott van a titkosírás-csupán minden ellened irányuló kémkedésről tudomást kapsz,mindegy,hogy sikerült-e vagy sem.
Vagyis csak egy dolgot tud.
 

DeletedUser

Vendég
Az ellenséges kémek munkáját nem nehezíti,-arra ott van a titkosírás-csupán minden ellened irányuló kémkedésről tudomást kapsz,mindegy,hogy sikerült-e vagy sem.
Vagyis csak egy dolgot tud.

Köszönöm, így feleslegesnek tartom a megépítését, tovább vacillálok a szobor és erődítmény között...

szerk.: erődítmény=torony
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, így feleslegesnek tartom a megépítését, tovább vacillálok a szobor és erődítmény között...

szerk.: erődítmény=torony
Építsd meg a szobrot, amikor felhúztad a falat, bontsd le és építs tornyot. Legalábbis én ezt fogom tenni a foglalt városommal, mert oda tornyot szeretnék, de már van szobor, épített az előző tulaj. :)
De egy biztos, hogy sok városnál növekedik amúgyis az áldás termelés, szóval később a szobornak nem lesz akkora jelentősége, de szerintem az elején jól jön.
 

DeletedUser

Vendég
A titkosírás fejlesztés hatásával vagyok tisztában, erre vonatkozott a válaszom, de a kérdésem nem. (...)
Bár nem tudom ki vagy Te itt, hogy akárkivel szemben is ilyen hangnemet ütsz meg, (...) feleslegesen ne szemetelj a topikba.(..)

Nos nézzük mi volt a kérdés:
Azt mondja már meg nekem valaki, hogy az orákulum -nak mi a pontos hatása? Amit a súgó is ír, hogy tudomást kapunk minden ellenünk irányuló kémtevékenységről az tiszta. De itt fórumon olvastam több helyen is, hogy emellett még 20%-kal nehezíti az ellenséges kémek munkáját a városodban? Ez mennyire hivatalos, vagy csak szóbeszéd?
?

A válasz:
Az a 20%, az a Titkosírás nevű fejlesztés hatása.
Orákulumnál nincs ilyen.


A hangnemről:
Ha te kérdezel valamit, és válaszolnak neked, akkor nem fitymálni kéne a választ, hanem megköszönni. De legalább csendben maradni.
Ha így tettél volna most öttel kevesebb hozzászólás lenne a topikban. Ezért a szemetelés neked köszönhető.

És bocsánat az "Öcsémért", nem szándékoztalak megbántani ezzel a megszólítással.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem csak 10 ponttal vezeti a világbajnokságot Button :p
 
Fent