Kémkedés

DeletedUser

Vendég
Kémek toborzása?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,a kémeket hogy kell kiképezni? a verem már megvan,1000 ezüst van benne,az akadémia is megvan,melyik egységet,fejlesszem ki hogy tudjak kémeket képezni?
 

DeletedUser

Vendég
szerintem nem kell külön kémeket képezni,csak ezüst kell a kémkedéshez,a kémek azok csak úgy vannak,gondolom azok,akik alaból építkezésnél levonódnak a népességből
 

DeletedUser

Vendég
A kémek (pontosabban a kém) nem számítanak külön, létező egységnek. Nem kell kiképezni őket és lakosságot sem kötnek le. Sebességük ugyanakkor van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És hogy tudom támadásba kiküldeni a kémet? nem találom a megoldást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A térképen rákattintasz a célfalura, a megnyíló ablakban az utolsó ikonra (a csuklyás fazonra) kattintva adhatod meg, hogy a veremben tárolt ezüstből mennyit fordítasz a kémkedésre. Utána már csak el kell indítani az akciót.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a kémkedés úgy néz ki, hogy ha a kémkedő fél több ezüstöt költ a kémkedésre, mit amennyi ezüst van elhelyezve a kikémlelni kívánt ellenség vermébe,akkor a kémkedés sikeres, s minden infót megkapsz az ellenségről anélkűl, hogy ő észrevenné, hogy te kikémlelted!
amennyiben a veremben van több ezüst, ez esetben a kémkedés sikertele lesz, és az ellenséged is kap egy jelentést, hogy te ki akartad őt kémlelni!!
 

DeletedUser

Vendég
Sikeres kémkedés esetén az ezüst megmarad vagy újabb 1000 ezüst kell hozzá hogy ismét legyen kémem.
 

Moira

Ex-CM
Amikor elküldöd a kémeket, kifizeted nekik az ezüstöt. Annak annyi.
Ez független attól, hogy milyen eredménnyel jártak.

Ha van tehát 1000 ezüstöd a veremben és küldesz egy kémet, akkor védtelen maradsz a kémekkel szemben.
 

DeletedUser

Vendég
És ha a védekezés sikerült, akkor a védő félnél levonódik ezüst a veremből, vagy minden úgy marad ahogy volt?

Amúgy a játék logikája nem James Bondok kiképzése, hanem a cél városban valakinek a lefizetésén alapul (persze ehhez valakit oda kell küldeni a pénzzel). Nem kell annyira más játékokban megszokott módszerekhez ragaszkodni, inkább megérteni, üdvözölni az újítást :)
(Bár a min 1000 ezüstöt így az elején kicsit drágának találom, s ezzel nem vagyok egyedül - lehetne olyanra cserélni, hogy 1000 alatt akkor is van esélye bukásnak, ha ellennek még verme sincs...)
 

DeletedUser

Vendég
nem vonódik le, a vdőnél minden marad a régiben, mintha mi sem történt volna!
 

Moira

Ex-CM
Ha kifizetsz 1000 ezüstöt és a célpontnál 2000 ezüst van a veremben, akkor te buktál 1000-t, az ellen bukott 1000-t és kapott egy jelentést, hogy kémeket fogtak el.
 

DeletedUser

Vendég
A kikémleltnél ezek szerint max. annyi ezüst elvész amennyit a kémlelő bele fektetett. A kémleltnél sikeres és sikertelen kémlelésnél is elveszik a kémlelő által befektetett ezüst? Ez nem hangzik jól, ha állandóan kémet küldenek rám nem győzöm az ezüstöt verembe rakni. Sok ezüstöt kell majd áldozni ha biztonságban akarom magam érezni a kémektől.
 

DeletedUser

Vendég
vagy építs akkora védelmet, hogy a potenciális támadóid meggondolják magukat a támadással kapcs.
 

DeletedUser

Vendég
Miután megépítetted a vermet, rákattintsz beírod a mennyiséget vagy húzod a csúszkát.
 

DeletedUser

Vendég
Okés, csak nem találtam a vermet, mert a grafikája plusz 2 db kő a sziklában :p
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiába. Gondold csak el. Ott van a dugi zseton.

Ha ott virítana a város közepére kicsapva, széthordanák a tolvajok a lét. :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna,hogy miért von le a kémlelt tagtól is 1000 ezüstöt a játék?
Ez kicsit gáz és értelmét sem látom!
Elég nagy érvágás ez szerintem.
 
Fent