Kémkedés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Ugy jártam, hogy valakit fel akartam kémlelni. A vermem 5ös sziten volt még akkor, és eleinte 1000 ezüstöt áldoztam fel. Jo a kémkedés sikertelen volt, ekkor ujra elküldtem akkor már 5000 ezüstel. Ekkor is sikertelen volt

Megkértem a szomszédom, hogy kémlelje fel, neki a verem 7es szinten volt,
ő elküldött egy kémet 1000 ezüstel és neki sikerült.

Ez hogy van?:D
 

DeletedUser

Vendég
minden alkalommal amikor sikertelenül kémkedsz olyankor a kémlelt fél vermében is ugyan annyival csökken az ezüstök száma, mint amennyivel te "támadtad". ő valószínűleg belerakott 7-8.000-et, te szürke eminenciásként ledolgoztad ezeket és a társad aratta le a babérokat végül :)
 

DeletedUser

Vendég
ez biztos?:D a súgóban azt irja hogy nem fogy neki...vagyis nem csökken...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csak az biztos, hogy lassan fekete-listás leszel :rolleyes: ....
a súgó azt írja, hogy ha TE kikémleled őt AKKOR nem fog fogyni neki az ezüstje, DE amikor ő meggátolja a te kémkedésedet akkor ez neki ezüstbe kerül.
miután jó párszor megakadályozta ezért valószínű, hogy elfogyott a veremből az ezüstje, elfelejtette után tölteni vagy csak simán nem volt nyersije, mert másra költötte hiszen rájött közben, hogy az se baj, ha tudod milye van a városában úgy se jelentesz rá nagy fenyegetést.
NEM így írja szó szerint a súgó mielőtt észrevételeznéd... :D
 

DeletedUser619

Vendég
Hogy ha sikeresen kikémleltek akkor nem fogy az ezüstöm? Tehát akkor egyáltalán nem fogok arról tudni, hogy kémkedtek utánam?
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy írod: nem fogsz tudni róla, és nem fogy az ezüstöd.
 

DeletedUser

Vendég
kemkedes

en ezt nem ertem,2-szer is ki kemleletem egy figurat,ki mutatot mindent,ezt a szimulatoron vegig jatszodtam,a szimulator azt mutata h en gyozok,es megtamadtam,jott a jelentes h oda veszet 150 (tamadasra valo,nem vedovel tamadtam :p) katonam,szoval ez h letezik?
az akit tamadtam sokkal kevesebb katonaval rendelkezett mint en.
valaszotokat varom

elore is koszonom

udv:emoke
 

DeletedUser

Vendég
a miliciat beleszamoltad? szerencset nezted? esetleg kaphatott erositest, tamogatast.

de lenne a legjobb ha megkerdezned tole hogyan csinalta... :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
kemkedes

a miliciat nem szamoltam,bele de ez csak akkkor fordulhat elo pont akkor lehetet gepnel .
hat nem is tudom h megkerdezeme,meg monja jo huje vok.
veled is fordult man elo ez?
 

DeletedUser

Vendég
en napi 16-18 orat vagyok gep elott, fel orankent benezek, engem csak akkor tamadhatsz meg, ugy hogy ne hivjam be a miliciat, ha 30 percnel kozelebb vagy. :)

nem elkepzelhetetlen hogy masok is sokat vannak gep elott... :)
az meg hogy kerdezd meg... vicc volt... :D:D
 

DeletedUser

Vendég
udv
kepzeld el athenet imadja,es kuldott ram ijen varazslato0t h vedve vagyok tamadas ellen
irtam neki h mert csinalta ,de meg nem irt vissza
 

DeletedUser

Vendég
Azért küldte rád,hogy a szövid ne tudjon szekereket varázsolni neked (Zeusz).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérdés.
Ha van 10 vermem 10.000 ezüsttel akkor engem csak 11.000 ezüsttel lehet csak megkémkedni?
Mert ha igen akkor az elég komoly összeg bárki is akarja tudni mim van.
Hogy van egyáyltalán ennek a logikája,vagy ez is szerencse dolga és lehet hogy van 10 verem 10.000 ezüsttel de egy 5-ös veremmel és 1000 ezüsttel simán ki lehet engem kémkedni?
 

DeletedUser

Vendég
Ha több ezüstöt áldoz a kémkedésre,akkor sikerül neki,ha kevesebbet,mindketten buktok.Tehát ha neked van 10e ezüstöd a veremben,ő meg 9e ezüstöt szán a kémkedésre,akkor ő és te is buktok 9e ezüstöt,de ő nem tud meg semmit.
Ha viszont 10e-nél többet küld,akkor megtudja mid van,de te nem vesztesz ezüstöt.
Nincs szerencse-faktor,csak konkrét számok.
 

DeletedUser

Vendég
Sőt hogy tovább fokozzam. Amennyiben egy csoport kíváncsi rád (teszem az 10 ember) mindenki küld feléd 1-1 1.000-es kémelelést. Ezzel máris buktad a 10.000 ezüstödet és ők fejenként csak 1.000-et szántak a történetre.

A 11. 1.000-es kémlelésnél pedig már van is infójuk rólad. :)
 

DeletedUser

Vendég
Azért küldte rád,hogy a szövid ne tudjon szekereket varázsolni neked (Zeusz).

ezt hogy ertsem?
 

DeletedUser

Vendég
Ha mondjuk támadás tart feléd és a szövitársaid azzal szeretnének segíteni, hogy szekereket varázsolnak a faludba.

Amennyiben valaki elötte rádnyom egy pajzsot akkor nem tudják bevarázsolni hozzád a szekereiket:))
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondja már meg nekem valaki, hogy az orákulum -nak mi a pontos hatása? Amit a súgó is ír, hogy tudomást kapunk minden ellenünk irányuló kémtevékenységről az tiszta. De itt fórumon olvastam több helyen is, hogy emellett még 20%-kal nehezíti az ellenséges kémek munkáját a városodban? Ez mennyire hivatalos, vagy csak szóbeszéd??

köszi, mhif
 

DeletedUser

Vendég
Az a 20%, az a Titkosírás nevű fejlesztés hatása.
Orákulumnál nincs ilyen.
 
Fent