Kémkedés

DeletedUser

Vendég
Hát akkor ezt jó lenne ha valaki illetékes személy megerősítené mert ezt egy kicsit furcsának találnám.

De megjegyzem így lehet, mert a Kémek toborzása topicban erről már volt szó és tényleg levonódik a kémleltnél is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Valami idegennyelvű leírást találtunk utána. Csak gondoltam valami konkrétummal is tudnak itt szolgálni. De akkor beletörödünk. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezüstpénzek elraktározása:

Ezüstpénzeket a barlangban raktározhatsz...

Gondolom mindkettőtöknek ugyan annyi volt, így bukhattátok mindketten.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor gondolom hogy ez történhetett:

Te elküldted a kémet, kifizettél neki 1000 ezüstöt.
A kém átért a másik faluba, ahol több ezüst volt, és ő lefizette a kémedet (neki is 1000-be került), hogy neked ne jelentsen.

Így Te nem láttál be hozzá, és mindketten buktátok a pénzt.
 

DeletedUser

Vendég
Ha van ilyen akkor valahogy igy lehetett. :)
A fő probléma nem ezzel volt,csak meglepődtünk.
 

DeletedUser

Vendég
Azt az apró dolgot nem írtad le, hogy sikertelen volt a kémkedésed, mert akkor egyértelmű lett volna hogy ez a válasz :)

Legközelebb több pénzt ölj bele. Nekem 2000 elég eleinte kémkedéshez még :)
 

DeletedUser836

Vendég
Lehet valahogyan a kéme jelentésemet üzenetbe továbbítani?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha sikeres a kémkedés akkor a kémlelt ember tudni fog, hogy meglátogattam? :p
Csak biztos választ kérek! Szerintem szót nem akarom hallani! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sikeres kémkedésről nem szerez tudomást a kémlelt. Biztos!
 

DeletedUser

Vendég
Miért?

Az orákulum jelzi a sikeres kémlelést is? Nem csak 20%-kal növeli a kém lebuktatásának esélyét?
 

Moira

Ex-CM
Legjobb tudomásom szerint az orakulum jelez minden kémkedést. Csak sikeres kémkedés esetén az ellenfél megkapja az információkat, sikertelen esetén pedig nem.

Mindenki figyelmét felhívom, hogy a játék tervezett használta szerint a két csoport épületből csak egyet-egyet építhetsz, csoportonként egyet, vagyis választanod kell, hogy melyiket.
 

DeletedUser

Vendég
Mármint a két alsó sor 4 és 4 fejlesztéséből 1-1, ami fejleszthető és a többi tiltódik? A kereskedőház pl. mennyivel növeli a falvak maximális kereskedési arányát? kösz
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy a sikeres kémkedésnél minden egységet mutat, vagy csak az épp otthon lévőket? Értelemszerű lenne, ha mindet, de ki tudja... előre is köszi :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi van olyankor ha én kikémlelek egy falut és látom hogy milyen épületek vannak a faluban és azt látom hogy nincs egység.Utána megtámadom a falut és elég tekintélyes sereget bukok mert akkor már van benne sereg(nem milícia hanem más egység).Akkor miért nem láttam a kémjelentésbe a sereget?Ja és mondjuk a falu elhagyott szóval a faluban kellet volna lennie a seregnek mikor kémleltem.
 

DeletedUser

Vendég
Ha elhagyott falu, akkor valaki megviccelt és megerősítette.
Aktívnál pedig éppen rabolni voltak, vagy támadni, esetleg erősítésben. Gyenge védelem gyanús, érdemes még egyszer kémlelni.
 
Fent