Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
1 kérdésem lenne:
A nyáron még valószínű,hogy indul 1 új világ?
A választ előre is köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem valószínű, hogy új világ indul, mert a Nű most indult! És ha ezt többször kérdezitek se nektek, sem pedig azoknak nem lesz jobb, akik válaszolnak :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem:
1) Titkosírás, demokrácia, és priccsek közül melyik 2-t fejlesszem?
2) Mit építsek inkább? Tornyot vagy orákulumot?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ez egyéni megítélés kérdése. Én pl. az Istenszobrot részesítem előnyben.
A titkosírás esetleg akkor jó, ha nagy háború előtt álltok! A demokrácia akkor jó, ha tudod, hogy el akarnak foglalni, és fel akarsz rá készülni! A priccs meg nagyon hasznos, fele annyi hajót kell csinálnod csak, ha kifejleszted!
 

DeletedUser

Vendég
Hellosztok!
Azt szeretném kérdezni hogy hívtam a szigetemre egy barátomat azzal regisztrált amit küldtem neki azzal a címmel elérte az 1000 pontot de az arany sehol mért van ez? mikor kapom meg?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ahol van az arany szerzése, ott valamelyik menüpontban tudod érte begyűjteni a bónusz aranyat.
 

DeletedUser

Vendég
Hali! Az akadémia a 7. szinten, "zsákmány" címszó alatt azt írja, hogy 4, helyett 8 fajta nyersanyagot kínálnak a falvak. Ez mit jelent pontosan?
 

DeletedUser

Vendég
duplán adja a nyersanyagot a sarc során vagyis ha 25 öt sarcolsz akkor 50 et fog adni de nem csak a mennyiséget duplázza hanem az időt is meg kétszerezi vagyis az 5 percből 10 perc lesz.

UI.: persze nem csak a sarc során dupláz hanem a fosztás és a sereg követelést is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, így van a súgóban is. Viszont a felugró buborékban, "FAJTA" van nem pedig mennyiség, ezért kérdeztem. Köszi a választ.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A hibát már többször jeleztük a fordítók felé, eleddig hasztalan.
 

DeletedUser

Vendég
duplán adja a nyersanyagot a sarc során vagyis ha 25 öt sarcolsz akkor 50 et fog adni de nem csak a mennyiséget duplázza hanem az időt is meg kétszerezi vagyis az 5 percből 10 perc lesz.

Megcsináltam a fejlesztést, és valóban az időt duplázza, de a mennyiségeket sajnos nem!
pl.: 3-as szintű falu, 28 helyett 46; 2-es szintű falu, 24 helyett 40; (kb 20% a különbség)
(Kár, hogy ennyire pontatlan ez a súgó.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A problémát már megemésztettem, csak azért reagálok újra mert valóban, amire hivatkozol kedves Viharvadász az többszöri olvasásra ugyan, de érthetővé vált, viszont egy másik helyen a súgó ezt írja:
"E fejlesztés megkétszerezi a két kifosztás közötti minimális időt, de az elhozható nyersanyagmennyiséget is megduplázza".
A megjegyzés előtt is és utána is, egy-egy ügyes kis ábra 4 oszlopon és 6 soron keresztül ad nyomatékot az állításnak úgy, hogy zárójelben feltünteti a dupla értékeket.
Bizonyára Vidra25 -öt is ez tévesztette meg fentebbi hsz-ban. #1729
Erre értettem, hogy félrevezető a súgó!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmet. A táblázatot töröltük, a fölötte lévő szöveget javítottuk. Az adatok ellenőrzése után a táblázatot is visszatesszük a helyére.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne,ha belépek az Eta szerverre,ott kiad egy ilyet,hogy biztonsági kéréds.Ez micsoda?Mindig megadom a jó választ,de nem neged be,és nem tudok játszani!
Erre van valami megoldás?
A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
A captcha kód a legújabb frissítéssel került be a rendszerbe. Amennyiben valóban a helyes választ adod meg (ez a megjelenő két szám összege, nem pedig a számok bemásolva), úgy beenged játszani. Ha mégsem, kérlek, keress meg minket az Ügyfélszolgálaton keresztül (Főoldal / Support menüpont), hogy megnézhessük: van-e valami más probléma is esetleg.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Én csak annyit szeretnék kérdezni,hogy ez a captcha kód miért jön elő ilyen gyakran.
Van olyan,hogy 4-5 alkalommal is elő jön sokszor akkor is mikor az ember időzit egy támadáshoz és ilyenkor ez egy kicsit zavaró.
A válszt előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
Ma reggel megtámadtam egy vársot, győzedelmeskedtem is és az ellenfél 246parit, 16 szállítót és 14 jelzőt vesztett, szal kb 500Hp-t kellett volna kapnom, de a jelentésbe ezt ki sem írta illetve még el se számolta, miért lehet ez?
 
Fent