Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
Még mikor elkezdtem a játékot, találtam egy olyan opciót, ahol tesztelni lehetett, h mekkora hadsereg kell egy bizonyos hadsereg támadásához. Nem tudom jobban megfogalmazni. A lényeg, h ezt az opciót most nem találom. Ha valaki tud segíteni, megköszönném.
 

DeletedUser

Vendég
Na mostmár rájöttem mit keresek "csataszimulátor" Ezt hol találom?
 

DeletedUser

Vendég
üdv. megszeretném kérdezni hogyan lehet térképet készíteni ugy mint a klánháborún?


köszönöm a segítséget
 

DeletedUser

Vendég
hello
az lenne a kérdésem hogy nyersanyag küldéséhez kell kikötő??
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
ha a tamadomra zeusz duhe varazslatot kuldok es elpusztitom a serege egy reszet, akkor azok utan is kapok harci pontokat vagy csak azok utan, amelyek beernek a varosomba es ott pusztulnak el?
 

DeletedUser

Vendég
Érdekel ez a térképkészítés, de én nem játszottam még ilyen játékot. Mi ez? Mire jó?
 

DeletedUser

Vendég
Milícia

Ha besorozom a milíciákat és védekezéskor a 70-ből elveszik 40, akkor azok visszapótlódnak valahogy , vagy annyi munkásnak kampec??
 

DeletedUser

Vendég
A milícia veszteségei után nem buksz munkásokat. Akár az összes milicistát megölhetik, de 3 órával a besorozásuk után ugyanannyi lakosod lesz mint előtte volt.
 

DeletedUser

Vendég
Város elhagyása

Üdv! Ma felmerült bennem egy nagy kérdés, igen fontos stratégiai és taktikai szempontból. Lehetséges egy városod feladása, elhagyása? És ha igen hogy?
 

DeletedUser

Vendég
igen fontos stratégiai és taktikai szempontból az az eset a legtisztább, ha saját szövetségest költöztetsz oda magad helyett, lehetőleg olyan valakit aki az ellenségednek is az ellensége.
Különben ilyenkor (elfoglalják a városomat) visszakapom a kultúra pontjaimat arányosan?
 

DeletedUser

Vendég
Vissza kapod, ezért kell "átadni" másnak, hogy költözhess, nagyobbat foglalhass.
 

DeletedUser

Vendég
azt már meg sem merem kérdezni, hogy minek kell kicsit foglalni...
 

DeletedUser

Vendég
Mert a célod messzebb van tőled, ezért megállókat kell beiktatni.
Azt ne kérdezd meg, miért kell távolabbi várost foglalni.
Kell és kész :D

Több oka is lehet neki
 

DeletedUser

Vendég
Csapatok létszáma

Azt szeretném kérdezni h. maximum mennyi csapatot lehet kiképezn. Pl. hány darab hoplitot vagy íjászt lehet képezni.
 

DeletedUser

Vendég
Támadások!

Lehet, hogy buta kérdés de megkérdezném:)

Látom valahol, hogy elindult felém egy támadás?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
igen, latod.
balra fent, ott ahol a varosneved van, megjelennek a dardahegyek es rajta egy szam, annak fuggvenyeben, hogy hany tamadas tart feled.
 
Fent