Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok nekem is lenne egy kérdésem :))
Támadtam egyet nem sok egységel egy 800 pontos tagot át mentem a szigetére a szálltohajommal és kezdödöt a csata,de nála azt irta ki hogy mindössze egy kérdöjel volt és mindnekit megölt tlem ez hogy lehet???Nem láttam a seregét csak egy kérdöjelet.
 

DeletedUser

Vendég
ha az akit tamadtal egy masik szigeten van, akkor neked hajokkal kellett menned.
ha hajokkal mentel eloszor a tengeri csata zajlik le. ha megnyered a tengeri csatat akkor folytatodik a szarazfoldi, ha elveszited a tengeri csatat akkor csak egy kerdojelet latsz.

ha megnyered a tengeri csatat, de elveszited a szarazfoldit akkor szinten csak egy kerdojelet latsz, ott ahol a szarazfoldi csapatszam kellene legyen.

a te esetedben valoszinuleg vagy elveszitetted valamelyik csatat vagy pedig csak hajokat kuldtel, szarazfoldi csapatok nelkul, ilyenkor is csak egy kerdojel van a szarazfoldi csapatok helyen.

javitok: most olvastam el figyelmesebben amit irtal: nezd meg, hogy veletlenul nem csak az ures szallito hajok mentek vissza? en erre tippelek, meg arra hogy a szarazfoldi csatat elvesztetted...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Nekem az lenne a kérdésem hogy pl 2-3 napon belül egy játékost hánnyszor lehet támadni, annélkül hogy az admin-nál feljelentene?

Vagy itt nincs ilyen?:D
 

DeletedUser

Vendég
Igen a szállitohajok vissza jöttek!!
Lehetséges hogy az történt nem küldtem vele támado hajot???És volt neki és megölt azal?
 

DeletedUser

Vendég
@ SIR Williem: mivel a szallitok jottek vissza, azt jelenti hogy neki nem voltak tengeri egysegei.
mivel a szarazfoldi csataban neki nagyobb serege lehetett, ezert ilyenkor te nem tudod meg neki milyen szarazfoldi egysegei vannak, csak egy kerdojelet latsz.

@ erno92: annyiszor tamadhatsz ahanyszor akarsz, ebben a jatekban nincs korlatozva hogy jatekosokat hanyszor lehet tamadni. en napi 5-6 alkalmat ajanlom, en ennyiszer kopogtatok be a farmjaimhoz. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én megtámadtam egy inaktív falut amiről utólag kiderült, hogy ép foglalás alatt van természetesen meghalt az összes egységem (110 íjász) és ezzel kapcsolatban annyit szeretnék kérdezni, hogy miért nem kaptam támadó pontot mert az biztos hogy az ostromlónak is lett vesztesége?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv szeretném azt megkérdezni, hogy ha több gyarmatosító hajóval támadok egyszerre, akkor egymás ellen küzdenek vagy gyorsabban foglalok?

Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
ha ket csapatban kuldod oket egymas utan akkor vagy egymas ellen harcolnak vagy semmilyen hatassal nem lesznek egymasra.

ha egy csapatban kuldod oket, annak megint nincs erteleme, kuldhetsz 10 hajot is, ugyanugy 24 illetve 26,4 oraig tart a foglalas
 

Moira

Ex-CM
A régi rendszerben, úgy tudom, harcolnak egymással. Az újban, még nem tudom, de szerintem ott hazatérnek, mert ha más elfoglalja előled, akkor is hazatérnek, hisz megszűnik a felkelés.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok nekem is lenne még egy kérédsem :)
Egy tagra hányan varázsolhatnak?
Mondok egy példát:van egy szövetség 10 fövel mindenki Zeusszal van és varászolja a villámot akkor mindneki varázsolhat egy emberre???
elöre is köszi a választ :)
 

DeletedUser

Vendég
Gyors kérdés: Gammán 2500 a klán limit, vagy csak elírás és 250?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok nekem is lenne még egy kérédsem :)
Egy tagra hányan varázsolhatnak?
Mondok egy példát:van egy szövetség 10 fövel mindenki Zeusszal van és varászolja a villámot akkor mindneki varázsolhat egy emberre???
elöre is köszi a választ :)

Ahányan csak akarnak. A lényeg az, hogy egyfajta ártó varázslatot ugyanarra a falura csak 4 óránként lehet varázsolni.

Tehát pl. egy falut villámmal csak 4 óránként lehet támadni függetlenül attól hogy szövetségesek a támadók vagy "vad idegenek".
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor még egyszer megkérdezem hátha valami illetékes válaszol is:
Ha megtámadok valakit és az összes egységemet elbukom miért nem kapok harci (támadó)pontot?
 

DeletedUser

Vendég
Szállítóhajók!

Egy fontos apróság!

Miért nem lehet a szállítóhajókat visszaküldeni erősítésért??
Konkrét példa:
Foglalok egy várost amibe a védővárosomból küldöm a védelmet.
Egy adagot átszállítottam és szeretnék még egyet fordulni de nem engedi visszahívni a szállító bárkákat!!!:(
Ez butaság szerintem, nem életszerű!!
Miért kell ott vesztegelni a bárkáknak???:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Hát ez bizony így van. Annyit vihetsz vissza amennyi időközben elhullik belőlük. Magyarán annyi bárkának kell ott maradni, hogy az ottlévő szárazföldi egységeid maradéktalanul felférjenek rá.
 

DeletedUser

Vendég
kapsz harci pontot, kicsit kesobb, de kapsz.

Most 2-szer is sikerült beleszaladnom egy foglalásba és egyszer sem kaptam támadó pontot pedig biztos hogy volt vesztesége a megtámadottnak is.

Számolom a pontokat mert kultúrpontra gyűjtök:(
 

DeletedUser

Vendég
passz. par napja jelentessel tudtam volna bizonyitani, hogy tamadtam, a csatat elvesztettem, csak a kerdojelet lattam, de meg aznap este kaptam kb. 500 tamado pontot. :)
 

DeletedUser

Vendég
Támadás

Hány szállítóhajóra van szükség, ha valakit támadni akarok??
 
Fent