Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
Üres szállítóhajót küldhetek támogatásba? És ha igen azokat használhatom csapatszállításra, vagy a bárkának és a szárazföldi csapatnak ugyanabból a városból kell származnia hogy együttműlödjenek (nyilván saját falvakra gondolok)?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
@orwi. minnel tobb annal jobb. :)
egy szallitohajoval 20 egyseget (figyelem: a tanyaban elfoglalt helyeket szamolja a rendszer!) tudsz kuldeni, a gyors szallitokkal 10-et.


@posthy: kuldhetsz tamogatasba ures szallitot, csak nem erdemes, mert konnyen elpusztulnak.
a szallitoid csak azokat a csapatokat tudja szallitani, amelyek abbol a varosbol vannak. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hali! A tanya 25 -ös szintje után már nem kapunk miliciát, vagy hogy van ez, mert olyan balfék módra van lefordítva hogy teljesen értelmetlen sok esetben a mondani valója a leírásnak.
 

DeletedUser

Vendég
a maximális milicia, amit besorozhatsz az 25x10(15)=250(375), mégha pl 30-as vagy 40-es szintü tanyád van is
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy hajó 20 férőhelyes. Számolj:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kössszzzi:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok lenne ismét egy kérdésem a szabályokkal kapcsolatos:bevan jelentve egy közös internet használat azt ugyebár a szabályoknál levan irva hogy nem lehet csinálni semmit támadnise semmit csak 48 ora után ha jol emlékszem,de a kérdés az lenne,hogy egy tag a szövetségböl varázsolhat e mindkét tagra??
 

DeletedUser

Vendég
Nyugodtan!

Ami nincs megtiltva vagy nem bizonyítható azt csináld nyugodtan :)

De most komolyan. Ha pl az asszonnyal vagy egy neten és egy szövetségben is és játszik a bátyád is csak ő másik netről akkor ő varázsolhat rád is és a barátnődre is.
Sőt ti ketten is küldhettek neki segítséget, támogatást bármilyen formában.
 

DeletedUser

Vendég
Egy utolsó kérdés egyáltalán van-e itt olyan ember aki tud érdemleges választ adni egy kérdésre vagy csak játékosok osztják egymásnak az észt?
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan lehet tobb falut alapítani. Ugytudom kultúrapont kell hozzá, azt hogyan lehet szerezni?
 

DeletedUser

Vendég
1# Kultúrapontot Városi fesztivál ,Olimpiai játékok, Diadalmenet és Színházi játékok rendezésével szerezhetsz.
Amint véget ér a rendezvény, kapsz 1 kulturpontot.
1 városban egyszerre akár mind a 4 fajta rendezvényt megszervezheted párhuzamosan, ha megvannak a feltételeid hozzá(nyersi, arany,elég harci pont, színház)
Én pl már tartottam Olimpiai játékokat meg diadalmenetet egyidöben 1 városban

2# A priccsek kifejlesztésével a szállítóhajókba maximum 26, a gyors szállítókba 16 lakost zsúfolhatsz be :)
 

DeletedUser

Vendég
Helló
Az alfán és a bétán is fent vagyok de az alfáról szeretném törölni magam és ha rámegyek a fiók törlése gombra akkor a bétára ez nem vonatkozik ugye?
 

DeletedUser

Vendég
Csak az erre a világra vonatkozó fiókod kerül törlésre. A fórumfiókod és más szervereken lévő fiókjaid aktívak maradnak.

minden fioktorles csak egy vilagra vonatkozik, tehat ha csak az alfan torlod magad, akkor a betan megmarad a fiokod.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ismét itt vagyok és egy kérdéssel fordulok hozzátok :)
Szoval:van 3 falud mindenhol van templom a kérdés összeadodik az oránknti áldás vagy ahol a legmagasabb szintü a templom csak az termel??
 

DeletedUser

Vendég
EZ EGY OSSZETETT KERDES!
ha mindharom varosban ugyanazt az istent imadod, akkor a templomok szintje adodik ossze, peldaul: 2 varos, mindegyik 10 szintu templom, egy varos 6 szintu templom, akkor az aldas termeles annyi mint egy 26 szintu templomban. fontos: nem az orankenti kegytermeles adodik ossze!
egy templom (papnot es istenszobot most ne vegyuk figyelembe)max. szinten 5aldas/orat termel. ha 3 varosban is maxon van a templom, ugyanazzal az istennel, akkor nem 3x5 aldast kapsz, hanem ennel sokkal kevesebbet. regebben benne volt a sugoban mar olyan is 60-70 szinten mennyi aldast kapsz, de mar nincs benne. :(

ha minden varosban mas istent imadsz akkor termeszetesen mindegyik a neki epitett templom utan adja az aldast.
 

DeletedUser

Vendég
A következö kérdésem ehez kapcsolodik :))
Van 3 város A,B,C mindháromba Zeusz isten van igy az áldásokat egybe számolja a kérdés,mi van akkor ha B-városban isten váltok akkor mi lesz az áldással meg marad A,C-városban ahol Zeusz van tovább és csak a Bváros kezd 0-rol??!!

Bocsi hogy ennyit kérdezek de igy jönnek egymás után :))
Köszönöm hogy ennyire segitö kész vagy :)
 

DeletedUser

Vendég
sajnos en ugy tapasztaltam hogy elveszted az aldast. :(
2 varosomban herat imadtam, egyikben zeuszra akartam valtani. eszembe jutott hogy mi van ha elvesztem az aldast a valtassal, ezert felhasznaltam a pontokat, csak 2-3 aldas maradt.
valtas utan termeszetesen zeuszos varosban nullarol indult, de MEGLEPETES! a heras varosban is nullazodott, elveszett az a par aldas. valoszinuleg ugy vannak vele a jatek keszitoi mivel a varosok kozosen gyujtottek a pontokat, ha egy varosban is megvaltozik az isten akit imadsz, igy az egeszben elveszited.

tehat lehet 20 varosod aki zeuszt imadja, hacsak 1 is mas istent kezd imadni az osszes zeusz aldast elveszted.

nem 100% hogy igy van, en igy emlekszem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent