Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
Tisztelt vezetőség!

Azt olvastam itt a fórumon, hogy ennek az évnek az elején beköltözik a hang világa a grepolisba..

A fentiek bevezetését 2013. elejére tervezzük, addig is hallgasd meg az új zeneművet és figyeld a híreket további adatokért az istenek zenéjéről! Hamarosan...

Még most sem lehet tudni a pontos időt??

Üdv..
 

DeletedUser8480

Vendég
Üdv!
Érdeklődnék, hogy internet megosztóknál van e lehetőség arra, hogy mindketten csodát töltsenek?
 

DeletedUser

Vendég
Küldhedtek de csak egyszer az egyik és aztán el kell teljen 48 óra és aztán küldhet a másik!
268be132b78a4300ac79cbd.png
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenki

Lenne egy furi kérdésem. A napokban láttam egy csatajelentés, vagyis kettőt :-D , amit nem értek, hogyan lehet.
Egyik jelentésben a támadó fél 2 db jelzőhajóval indult el csatába, a másikban meg 2 db lovassal.
Ez mi módon kivitelezhető.
Nekem minden támadásomnál megadja, hogy minimum 74 lakosnyi egységet kell indítanom.
Ez programhiba, vagy prémium adta lehetőség.

Üdv Laba0
 

DeletedUser

Vendég
Visszatérve az előzőhöz. 2 újabb ilyen támadást találtam.
Egyikben 7, a másikban 15 parittyás.
És mindet u.a. indította. Én is használtam már a kapitányt, mint prémiumot, de nem emlékszem ilyen lehetőségre.
Hogyan lehetséges.

Üdv Laba0
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Úgy látom, senkinek sincs ötlete a feltett kérdésemmel kapcsolatban, pedig nagyon örültem volna.
Saját véleményem szerint valamilyen script lehet, bár ez csak találgatás.
Viszont véleményem szerint ez előnyhöz juttatja azt a játékost, aki használja.
Így ezzel a módszerrel egy városból csak jelzőkkel (2db jelző) akár napi 120-130 fake támadást is indíthat, amíg a normál játékos max 35-40-et, u.a. veszteség mellett.

Üdv Laba0

u.i. Ugyanazon szövetség másik tagja már finomította a dolgot, és a mai nap folyamán eddig 2 alkalommal 1-1 parittyással támadt. Örülnék, ha valaki illetékes ezzel kapcsolatosan adna felvilágosítást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gitta72

Member
Szia!

Ez nem script ,sem prémiummal nincs összefüggésben....
Az adott városban lévő saját egységeid (amelyet abban a városban fejlesztettél) száma határozza meg a minimálisan indítható egységek számát támadásba. Tehát pl. egy frissen foglalt vagy kevés egységgel rendelkező városból bizony el tudsz indítani támadást akár 1-2 parittyással is... 74 minimum egység egy fullos városból követelmény....
 

DeletedUser7652

Vendég
sziasztok nem tudjátok hogy lehet szmájli jelet irni az üzibe mert én már kaptam de irni még nem tudtam ugy pedig már mindent megnézetm köszönöm elöre is a segitséget
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Ismételten lenne egy kérdésem.
Ha egy játékos levélben beismeri,hogy nem játszik csak a barátai miatt van fent és rontó áldásokat dobál akkor se lehet szankciót kiszabni rá ?
A választ előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Hali Spygott barátom :)
Szerintem a válasz egyértelműen nem.
Mivel ugyan úgy épitkezik az a bizonyos valaki és játszik, szerintem nem sérti a Fair Play szabályait egyáltalán.
Azt a pár rontó áldást biztos kiérdemelted valahogy.

Na amúgy nem ezért jöttem ide.
Az ügyben szeretnék érdeklödni, hogy nekem is és egy barátomnak is volt olyan, hogy szellembe beküldtünk védőket, és amikor támadták, hiába halt meg egy rakás védőnk semmi HP-t nem kaptunk, hogy van ez?
 

DeletedUser8281

Vendég
Szellemváros védésekor nem kapsz HP-t. Amennyiben viszont szellemvárost támadsz akkor kapsz.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ.
Viszont ha szellemet foglalnak, és azt védem akkor kapok, nem?
 

DeletedUser

Vendég
Ma léptem be először telefonról. Nem a letöltött app-al, hanem a mobilos weboldalról m.grepolis.....
Nem jelentkeztem ki, hanem csak kinyomtam a telefont. Majd kb. 1 óra múlva kiírta a telefon, hogy elértem a 400 MB-os letöltési limitet. Soha sem értem még el !!

Lehet a mobilos játék kommunikál ilyen sokat, hogy leszívta a keretemet ???
 
Fent