Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser

Vendég
Hali!
Lenne pár kérdésem, ami ehhez kötődik.
Ez a csoda egy városban lenne, vagy az egész szigeten?
Az építési ideje úgy lesz majd, mint a Travianban, hogy ennyi nyersi, ennyivel kvesebb idő, vagy meg lesz szabva, hogy ez a város csoda város, valami bónuszraktár, ami milliós kapacitású, és meg lesz szabva az építési ideje?:)
 

DeletedUser1114

Vendég
Visszaáll az alapállapotra a sziget, és kezdhetitek elölről :)

Ez nagyon durva:D Nem érzitek kissé kitolásnak? Nekünk is van olyan szigetünk ahol csak szövitagok vannak,nem is egy. DE ha valaki kilép azt befoglaljuk:D Szóval nem lehetne valamilyen türelmi idő pl, hogy fokzatosan áll vissza a sziget és nem egyszerre. Igy a csoda is csak részben romlana le,és a nyersi egy része veszne el... Igy kevésbé lenne végletes a megoldás..;)
 

DeletedUser

Vendég
csak azt tudom ra mondani hogy a betan kicsit osszetettem a helyzet es hiszem hogy meg a hadesz sem lenne arra kepes hogy nyugissan felepitsen egy csodat........foleg hogy a voodka ellensege +meg vagy4-5 kisebb klan akik nagyon be tudnak zavarni elvegre egy szovetseg sem tudja lefedni minden gyenge pontjat:D

----------------

és valahogy azt nem lehetne megoldani, hogy ne csak városfalat lehessen rombolni, mert van egy 6000 pontos gyerek aki mellém költözött, és így nem tudok csodát építeni Pedig az egész sziget az enyém, kivéve néhány szellemvárost!
__________________
na latod ezt jo otletnek tartom pl ha lehetne rombilni kaszarnyat vagy estleg nyersi termeloket az nagyon erdekesebbe tenne a jatekot
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
csak ugye azért nem fogják bevezetni mert kib****s a kisebbekkel szemben. Tudom, hogy ezt én írtam, de én tudom, hogy nem lesz ilyen-olyan rombolás:(
Pedig, ha le lehetne rombolni a kaszárnyáját, kikötőjét, nyersitermelőjét, biztos törölné magát a világból:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem, ha így ráállna valakire egy szövetség (feltéve, ha lenne ilyenre lehetőség), és 90%-osan kicsinálnák minden városát, akkor még a legszívósabbak játékkedve is megingana.
 

Moira

Ex-CM
Nagyon sok stratégiával lehet reagálni a csodákra, és hogy melyik a helyes, az csak utólag fog kiderülni. Én mindössze arra reagálnék, hogy nincs értelme hirtelen kilépni egy szövetségből és egy másik szövetségbe belépni csodaépítés közben, mert ez nem olyan, mint pl. a kémkedés. Itt egyértelműen és egyből kiderül az ártó szándék. És ott leszel egy szigeten úgy, hogy mindenki más az ellenséged, aki emocionális okokból akar elnáspángolni. Úgy vélem, hogy ez a legtöbb ember számára túl nagy kockázat lenne. Az üres helyek? Nos, a szövetség döntése, hogy mit tesz, bealapít oda városokat, vagy kockáztat. Ez már ismét stratégia kérdése.
 

DeletedUser3812

Vendég
Sziasztok én pl új istenségeket hoznék létre :)
meg lehetne újabb alap anyagok meg kilehetne bővíteni a tanya szintét
meg lehetne olyat is csinálni hogy a keresőbe aktív és nem aktív játékosokat is jelöljön be hogy ha beírom azt hogy nem aktív játékosok akkor azt hozza ki.
meg lehetne több a kezdő védelem idő több nyersanyag és a gyarmatosító hajó kevesebb idő alatt érjen el egy távolibb pontba és ne csak 48-óra lehessen hanem legyen több is pl 100 óra akár
Én ezeket vezetném be újítás képen
Üdv: Egy régi játékos
Blead2
 

DeletedUser1959

Vendég
nem tudom, szerintem azért második fiókkal, kémként meg lehet oldani azt a kilépős dolgot!
ugyhogy a kémekkel, mostmár jobban kell vigyázni!
És én még azt vezetném be, hogy lehessen egy nagy szövinek főszigetet választani, meg ha lesz csoda, egy raktárváros is jó lenne!
meg még szerintem kéne a csodán kívül is valami más célt adni a játéknak! (ne kérdezz, fogalmam sincs mit :)

és ezt hogy kell beírás nélkül? nincs rá valami program?
________________________
Tiszteld minden arra érdemes társad\ellenséged!
 

DeletedUser

Vendég
Aki második fiókkal kémkedik, az nem sokáig fog a játékban maradni. (ez nem annak szól, aki a szabályok szerint játszik)
 

DeletedUser

Vendég
Kérdésem lenne, lehet volt már: kis szigetekre is lehet csodát építeni, ahol nincs farmolható barbár falu?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Sokan írtatok már hasonló véleményt, mint amit most én fogok a csodákkal kapcsolatban.

IGEN, igazságtalan lesz azokkal szemben, akik nem az eleje óta játszanak!
IGEN, igazságtalan lesz azokkal szemben is, akik nem elég erős klánban vannak!
IGEN, az erősek még erősebbek lesznek!
IGEN, a gyengébbek még gyengébbek lesznek!

Akinek ez nem tetszik, azt a következő választ fogja kapni: mindenki csatlakozhat egy frissen induló világhoz, vagy abba is hagyhatja a játékot!

Én is a térkép szélén vagyok, mielőtt valaki azt hinné, hogy nagy klánban vagyok, és el fogom szenvedni a hátrányokat, de egyben bizakodó is vagyok!
Bízom abban, hogy mire véglegesítik ezt a fejlesztést, bevezetnek majd bizonyos szabályozásokat, amire itt már hallottunk is példát:

1 klán 1 csodát építhet meg, de más korlátozások is szóba jöhetnek.

Szerintem, mire véglegesedik a dolog, már kiegyensúlyozottabb lesz az egész, de hogy a hátrányokra is fény derüljön, ahhoz kellenek az ilyen viták!

A Support tagjainak további eredményes munkát, a játékosoknak, pedig jó játékot! ;)
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha hátrányban vagyunk, akkor átmegyünk "Brutal-Attack" stílusba:D(haha... röhög a vesém...).

Igazad van, aki nem erős szövetségben van, annak nincs egyáltalán esélye, bár eddig se volt... most az esély szint átesik mínuszba....
 

DeletedUser

Vendég
De miert irja le mindenki az kozepes szovetsegeket?En a betan vagyok a Matis Religiosa tagja ami nem epp egy nagy pontszamu szovetseg(13-ik jelengleg a listan) es megis felveszuk a harcot a nagyobbakkal es mar tobb top klan is elismerte hogy azert vagyunk valakik( neveket szandekosan nem mondok), arrol nem is beszelve hogy nem egy nalunknal nagyobb pontszammal rendelkezo klant utottunk ki a korforgasbol:D


Szoval ha kicsiknek is van eselye ha szemfulesek:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha hátrányban vagyunk, akkor átmegyünk "Brutal-Attack" stílusba:D(haha... röhög a vesém...).

Igazad van, aki nem erős szövetségben van, annak nincs egyáltalán esélye, bár eddig se volt... most az esély szint átesik mínuszba....

Ha jól látom, TE egy TOP10-es klánban vagy, így persze, hogy nagy a szád, de mondjuk megnéznélek ha az Alphán játszanál, és nem rég kezdtél volna! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nézz meg engem :D Granuaile név alatt nemrég kezdtem és az Alphán! És már van olyan sziget, amit a szövetségünk ural :D

Viccet félretéve:
Kérlek titeket, hogy maradjatok a témánál. Ez a topic a Grepolis 2.0 bevezetése keretében közzétett információkat hivatott kitárgyalni, nem jelenlegi diplomáciai problémákat. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Én is a térkép szélén vagyok, mielőtt valaki azt hinné, hogy nagy klánban vagyok, és el fogom szenvedni a hátrányokat, de egyben bizakodó is vagyok!

Anak nincs jelentősége hogy a széllen vagy, mert bétán van egy szép példa a kicsi szövetségek gyors felemelkedésére.
A szövetségem alig 1 HÓNAP alatt elérte a 8. helyet, ami nem rossz ahoz képest hogy csak önvédelmi szövinek indult!!! ;)
másrészt a TOP szövik gyilkolni fogják egymást a csodákért, ezért ök a csodás szigeteken hóditanak majd, inentől csak gyorsaság kérdése.
Azt én se álitom hogy a kicsik gyengébek lesznek, de van esélyük
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Továbbra is azt mondom, hogy bízom a fejlesztőkben és a Supportban is, hogy optimális szabálykereteken belül történnek meg a 2.0-ás verzió bevezetések! ;)

"Igen, esélye mindenkinek van, még a légynek is a pók hálójában!"
 

DeletedUser

Vendég
na, a falvak foglalása már megint konfliktust fog okozni szövetségen belül :(
az új istenel amit írtak hogy aról lesz tájékoztató nem szimpatizálok, de nincs kifogásom ellene :D
csak a falú foglalásal van gondom, mert a 8 város fölöti szigeteken amit 1 szövetség birtokol azon már nem a legjobb ötlet :(
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetne egy olyan "minivilágot indítani ahol csak korlátozott számú játékos játszhat? Pl.: 1000
 

DeletedUser1598

Vendég
A minivilágról annyit, hogy szerintem felesleges...

csak küzdenének az emberek, hogy ki kerülne be, és ez nem a legjobb....
 
Fent