Grepolis 2.0 - ízek és zamatok

DeletedUser

Vendég
Ez itt off, de csatlakozom azokhoz akik a harcrendszer megújításának jobban örültek volna.

Az a minimum, hogy a csapatok mozgatásánál ne kelljen mindig visszavinni öket az anyavárosba. Legalább a védőket lehetne szabadon mozgatni.
 

DeletedUser

Vendég
Tetszik csak kicsit iagzságtalanság.
az 50nél több várososok teljes előnyt élveznek mert nekik pár nap alatt összejönne a nyersi
Míg a kissebbeknek ezt sokáig tartana.Hiába küzdenek nem tudják felvenni a harcot a nagyokkal
 

DeletedUser2351

Vendég
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!ez fantasztikus.Ez a csoda vagy mi nagyon jo.Nekem tetszik az hogy akro lehet ojan hazad ha egy szugeten minden resze a te szovetsegede.NAgyon jo.
 

DeletedUser

Vendég
Annak én sem örülnék, ha pl. a 7 csodából valamely szövetség 4-et felépít, már vége is.
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek, legyen korlátozva hogy egy szövetség hány csodát épithet, mert most a bétáról mondok egy példát:
A hádész haragja meg épít 2 csodát és 1 a befejezésnél tart
A This Is VODKAAA meg már 3-at épitet meg
Igy 1000 szövetség elkezd egymásal versenyezni az útolsó csoda megépitéséért
És ennek kik lesznek a nyertesei? mert azért a hádész és a VODKAAA a fél világal fog szembe nézni mert "több a tökéjük" hisz mindenki arra hajt hogy behatoljon a csodás szigetükre és megsemisitsék azt! :eek:
Ennek öszintén kik lesznek a nyertesei? Hát a magányos farkasok akik önáloan vadásznak, hisz még a TOP szövik is egymás gyilkolásával lesznek elfoglalva :mad:
a klánháborút 2 éve azért hagytam abba mert az a szerver amin a legnagyobb voltam megszünt, mert egy szövetség majdnem mindent meghoditot :mad:
Ideges lennék ha ez lenne a Grepolisban is
 

DeletedUser3747

Vendég
Kérdés!

Az lenne a kérdésem, hogy ugye csak akkor lehet létrehozni a csodát ha a sziget teljes egészében a szövetségé.De mi a helyzet a konföderációs társakkal?
PL.:Egy szigeten 7 város "a" szövetségé 3 pedig "a" egyik konföderációs társáé és 10 város van a szigeten. Így is megépíthető a csoda?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
és valahogy azt nem lehetne megoldani, hogy ne csak városfalat lehessen rombolni, mert van egy 6000 pontos gyerek aki mellém költözött, és így nem tudok csodát építeni:( Pedig az egész sziget az enyém, kivéve néhány szellemvárost!
 

DeletedUser1959

Vendég
nekem bejönne, ha a hádész és a vodka összeugrana XD

A csodákról meg annyit, hogy zavaros, van egy csomó kérdés pl.:
- mi van ha felépíted a csodát, és utána jönnek be a szigetre
- hogy lehet a csodát megtámadni (a kész csodát)
- lesz szövetség kassza, vagy mi?
és még lenne ezernyi kérdésem, de most nem írok le többet :D

egy másik dolog, hogy lehet beírás nélkül ilyet csinálni:
____________________
Tiszteld minden arra érdemes társad\ellenséged!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
csmark nem tudom hol élsz mert már rég összeakaszkodtak (mi a hádésznek segitünk)
 

DeletedUser1745

Vendég
én főként a 13-as és a 21-es véleménnyel értek egyet hisz látszik hogy ők gondolkodnak.
szerintem is jó ötlet a csodák behozatala viszont ha a csoda megépítése a játék végét jelenti akkor a top szövetségek pillnanatok alatt "megölik" a szervereket
bár ezzel igazán nem is lehet mit tenni
de remélem a fejlesztők úgy csinálták meg ezt hogy a középszintű szövetségeknek is legyen esélye és ne csak a naponta 10 órát fent lévő játékosokból álló szövetségeknek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát, hát. Tény hogy valamit kell csinálni mert most nem is tudom, tán fél éve megy a játék és vannak akik 40 fölötti várossal rendelkeznek. Ez hatványozódni fog, akinek sok van, annak még több lesz, akinek kevés van annak még kevesebb lesz. Ha lesz valakinek 70-80 városa, (az a fölötti számról nem is beszélve) mi esélye van akkor a kicsiknek? Mert a játékosok is olyanok mint az áram, arra "folynak", terjednek tovább ahol kisebb az ellenállás, tehát a nagyok nem fogják irtani egymást hanem a könnyű prédákra vetik magukat.
Valamit ki kellett találni, de nem most!
A játék cél nélküli stílusban indult, sokan ezért fizettek hogy Ők nagyok legyenek mert gyakorlatilag a cél csak ennyi, és erre törlik a rendszert és egy teljesen újat akarnak bevezetni... Ez így nem túl fair. Nem mint ha fizettem volna valaha ezért, de ha felépült valahogy a játék akkor közben nincs joguk teljesen kiforgatni és megváltoztatni mindent...
 

DeletedUser1959

Vendég
furcsa hozzáálás, de egyet értek vele, ez így volt jó, ahogy volt, és az tényleg nem lenne jó, ha most teljesen újra kéne kezdeni, vagy a karakterek megmaradnak?
 

DeletedUser

Vendég
Miért lenne vége?

1)Nem értem itt az embereket,hol volt szó arról hogy vége lesz a világnak ha felépülnek?
2) Biztos hogy valamilyen bónuszt fog adni a céhtagoknak ha felépül (Pl Alexandria Világítótorony megnöveli a hajóik sebességét,függőkert + népességet ad,vagy csökkenti a katonák költségeit,növeli a nyersanyagtermelést.(Van lehetőség bőven)

Ez csak egy segédeszköz hogy a csodákat birtoklóknak könnyítsék a további hódításokat.Egyértelmű hogy nem mindenkinek lesz lehetősége építeni,sőt legtöbbeknek sose lesz rá lehetőség.Ez egy ilyen játék.Elég egy apró hiba és véged.(Tapasztalatból mondom) :p

Szerintem jó ötlet,még ha nem is lesz lehetőségem építeni.Hajrá!
 

DeletedUser

Vendég
Ha lesz valakinek 70-80 városa, (az a fölötti számról nem is beszélve) mi esélye van akkor a kicsiknek?

Egyszerű a válasz: sokk :)
azokat akik ezek a nagyok tudnak foglalni akármennyire is elmenne 60 órán belül csak 7 vagy sokkal több várossal rendelkezőt tud foglalni, főleg ha egy nagy szöviben van az ember, a távolság a kicsik barátja :rolleyes:
Ez a távolság kicsiként az életben maradást szolgálja, nagyként akadályt :D
mire elérne az a 70-80 várossal rendelkező egy kicsit addigra már a világ vége is eljön.Másrészt meg ő is csak támadni tudna jól, mert azért az se utolsó dolog hogy a nagyok egymást támadják, és így hogy telne neki egy 60 órás útra akár csak 1 támadás ha a gyarmathajó 130 órára van akkor kb. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3724

Vendég
Tetszenek az újítások(ami teddig láttam) több játékos fog regisztrálni ha lessz is értelme,tehát ha nem lessz ellehetetlenítve a "kissebb" acc-osok számára sem.
Akad néhány városom,szívesen ölöm bele valami olyanba a nyersanyagot ami
meghozza gyümölcsét
.
Gondolom lessz egy limit,miszerint az adott szövi tag mennyi nyersit tolhat be naponta/hetente a "csodába"?!:confused:
Ha meg nem,úgy is jó elnyerte tetszésem.
(Nem fognak unatkozni a farmerek,csak győzzük nyersivel):D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
Kíváncsi vagyok a 2.0 végleges formájára, de minél bonyolultabb és sokoldalúbb, annál jobb:)
 
Fent