fejlesztések-katonák

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Érdemes várni az 5 katonás "áldással" Athénétől, amíg kifejlesztem az akadémián a katapultot, és harci szekeret? Mert ugye azt is adhat... :confused:

Köszi!;)
 

DeletedUser

Vendég
Az előbb írtam le, hogy nem adhat. :mad:

Ezeket adhatja:
- kardforgató
- parittyás
- íjász
- hoplita

Tök véletlen arányban (lásd a hozzászólásod előtti 3 hozzászólás! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy Kentaur vs. Pegazus? Ár-érték arányban melyik jobb? Köszi! ;)
 

DeletedUser

Vendég
ár érték arányban? ez attól füg:
védésben a pegazus támadásban a kentaur (sokkal)
de ár értékben a legtöbb mitikus egység támadásban porig alázza őket
 

DeletedUser5637

Vendég
Katonák

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy melyik katonából menyit érdemes legyártani egy városban.
Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv : Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
Ez sokmindentol fugg.
Ha mondjuk egy varosod van, akkor tamadot/vedekezot egyarant kell csinalnod.
Mondjuk en mikor kezdo voltam, csak tamadasra mentem, es hat meg is lett az eredmenye(pozitiv).
De ha van mar tobb varosod, akkor erdemes tamadot,vedot csinalni.
Tamadoban elfer 900 parittya,+220lovas,+30-40jelzo,+100gyors szallito.
Vedoben 500kardos,+250ijasz,+180harci szeker.+hajok.
De az elejen szerintem nincs meghatarozott csapatletszam. vegyesen csinald oket, es attol fuggoen, h milyen a kornyeked, alakitsd a seregedet.
Valamint van jelzos es biris varos is. Jelzos;260elfer egy varosban,biri:320elfer.
kb ez amivel szolgalni tudok :))
remelem segitettem... Ha van meg kerdes, lehet arra is tudom a valaszt :)
Udv; Likasz

P.S. Melyik szerveren jatszol???
 

DeletedUser5637

Vendég
Sereg

Köszi a sokat segítettel. Én a Theta szerveren vagyok. és akkor még egy kérdés :) A gyors szállító akkor ezek szerint jobb? Már csak mert fele annyi egységet tud szállítani . És az elején foglalni érdemes vagy alapítani egy várost ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A gyors szallito nekem azert jo, mert 2 tengeren is ott vagyok.
Az elejen a sima szallito is jo, de en javaslom annak lecsereleset.
Valamint en a jatekom soran nem alapitottam, es nem is all szandekomban. Tul sok mindent kell csinalni, ha alapitasz. Fel kell epiteni, ki kell fejleszteni dolgokat az akademiaba,...
Ha viszont egy nagyobb varost foglalsz, akkor kevesebbet kell epiteni/fejleszteni.
Igaz foglalashoz sereg kell, alapitashoz viszont nem kell sok katona...
 

DeletedUser1598

Vendég
Az én taktikám védő városban 1900 kardos, 400 íjász, 300 hoplita...
Támadóban 1000 parittyás, 6-700 hoplita, 20 katapult, és pontosan 76 szállítóhajó. Persze nekem bejött a 400 szekér, 1000 íjász taktika is...
 

DeletedUser

Vendég
Ez hiba, vagy normális, hogy kb. 10 másodpercet rákamatoz a fejlesztési időre? :)
1132o.png


(6 másodperc itt csak a különbség, mert mire rádöbbentem, lepergett pár másodperc :D)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy feltették már ezt a kérdést (de utálom a fórumkeresőt, sose adja ki azt amit szeretnék...) , hogy a harci szekerek a szállítóhajókban 4, vagy 1 helyet foglalnak?

Köszönöm!
ketch
 

DeletedUser

Vendég
Minden egység annyi helyet foglal el, amennyi lakos kellett a képzéséhez (kivéve a repülőegységek, azoknak nincs szüksége szállítókra)
 
Fent