fejlesztések-katonák

DeletedUser

Vendég
kerdes

Hogyan lehet elerni hogy a kaszarnyaban levo mitologiai lenyek, minotauruszok es mantikorokon kivul mas mitologiai lenyem is legyen? Mondjuk Harpiak?
A masik kerdesem az lenne, hogy ha minden maximalisra van feljesztve a szenatusban akkor van valami bonusz vagy valami ilyesmi? Mit erdemes ilyenkor kezdeni?
 

DeletedUser

Vendég
Elég egyszer feltenni a kérdést. Csak azokat a mitológiai egységeket látod, illetve tudod gyártani, amelyik istent választottad a városban, ha minden városban más-más isten választasz, akkor más-más ilyen lényeket tudsz képezni.(értelemszerűen mindenhol csak azt, amit az isten ad)

Nincs semmi + amit adna egy teljesre kifejlesztett város, hacsak az nem az, hogy van egy olyan városod. Ilyenkor érdemes a sereg részt fókuszba venni, és bővíteni a birodalmadat.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
hello!

Koszonom a segitseget! Igazad van. Erre nem gondoltam.


keferike
 

DeletedUser

Vendég
a munkások

Sziasztok!
Az a kérdésem: - fejlesztésekkel együtt a max népesség tényleg csak 3200 lehet? (és ebből lejön az épületek munkásai 1144, az csak 2056 munkásom marad a szárazföldi és tengeri sereg előállítására?)
 

DeletedUser1598

Vendég
összesen 3520 embert érhetsz el(ha jól számolom), ha kifejleszted az ekét, utána pedig a termálfürdőt felépíted. ha 1044 jut az épületekre, akkor 2476 jut az egységekre
 

DeletedUser

Vendég
áttörés

ha kifejlesztem az áttörést mindig -50% a hajók harci ereje vagy csak akkor ha áttöréssel támadok?
 

DeletedUser

Vendég
azt olvastam valahol a fórumon, hogy akkor mindig áttöréssel támadsz. (bár ebben nem vagyok biztos)
07.png
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben kifejleszted, akkor kapsz egy új opciót.
Offolás törölve.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A következő a kérdésem: a katonák sebességének mi az egysége (egy-es sebességgel mennyi idő alatt mekkora távolságot lehet megtenni)?
 

DeletedUser1598

Vendég
nincs a játékban "távolság" csak idő, hogy mennyi idő alatt... Most mondjam neked azt, hogy egy egység egyenlő 200 m/perc:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
de igenis van távolság, mivel a térképnek van egy koordináta-rendszere
 

DeletedUser

Vendég
Ha tudod hol helyezkedik el két pont, akkor egy egyenes is tudsz közé húzni. Ezt az egyenes feldarabolod, és darabját elnevezed egy egységnek. Megnézed, hogy két pont között egy jelzőhajó mennyi idő alatt ér át, időt elosztod az új egységszámmal, és ezt megszorzod a jelzőhajó sebességével, ekkor megkapod az egy egység megtételéhez szükséges alapidőt.

A pontos számítás nem publikus.
 

DeletedUser

Vendég
persze, ezt én is meg tudod csinálni, de így csak becslést kapok. Igazából nem nagyon értem, hogy a számolás miért nem nyilvános, senki számára nem származna belőle hátrány
 

DeletedUser

Vendég
Csak feltételezem, hogy azért nem publikus, mert minden ilyen játék rendelkezik egy "alapmotorral", ami bizonyos elemek programozási módjára vonatkozik.
Ezeket a fejlesztők titokban tartják, sok egyéb dologgal együtt, mint pl. a csataeredmények pontos számítási módszere.
Nem elsősorban előlünk titkolják, hanem a konkurens cégek miatt nem publikusak ezek az adatok.
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
mi a véleményetek, érdemes egy várost maximumra kifejleszteni? Ha nem akkor mit szoktatok teljesen kifejleszteni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
Dehogy fejleszd maximumra.... ne legyél már ostoba... Én maxra kifejleszteném a falat + építenék egy tornyot, a tanyát maxra, bányák 32-re, kivéve azt, amiből kevesebb a termelés a szigeten, azt 35-re, aztán a többi mind megy seregre... én biztos 8000 pont fölé aligha viszem a falvaimat... Pl. az egyik 7500 pontos, viszont maxon van a népesség 40-es tanyával...
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
lenne még egy kérdésem. Sok véleményt hallottam már és olvastam a városok kialakitásáról. Van aki javasolja védő és támadó városok kialakitását. Ezen kivül jelző és birema városokról is olvastam. Mit tapasztaltatok, előnyösebbek ezek a vegyes városokkal szemben? Ezt már beszéltem a szövetségeseimmel is de nem egybehangzó a vélemény ezért tettem fel itt a kérdést. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
minden fórumos

Csa smatőr vok irj le minden tudnivalót nekem pls . Köcce:eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent